Iseliikuv pagas – Shipitwise

Iseliikuv pagas on uus ja moodne logistikateenus, mis muudab reisimise väga mugavaks. Hobidega seotud varustuse nagu golfikoti, suuskade, rataste, lainelaua jms transport või ärireisiks vajaliku (messitarbed, näidised vm) saad nüüd kohale transportida vaid mõne hiireklõpsuga. Teenus toimib ukselt uksele meetodil.

Estraveli uus koostööpartner Shipitwise on loonud platvormi, mis ühendab erinevad logistikateenused üheks mugavaks valmislahenduseks. Veebilehel saab kiirelt vaadata ja tellida näiteks suusapagasi, golfivarustuse või euroaluste veo mitmetesse Euroopa riikidesse nagu Eesti, Austria, Hispaania, Holland, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa ja Ühendkuningriigid.

Shipitwise platvormi kaudu on võimalik teha hinnapäring ja tellida vedu kõikvõimalike muude asjade veoks Euroopas ja kaugemal. Küsi meilt endale sobivat personaalset pakkumist.

Näiteks: kui oled ette valmistanud mõne välismessi materjalid ning ei saa või soovi neid reisil kaasas kanda, anna need Eestis olles kullerile üle ning saad need sihtkohta jõudes kokkulepitud kohas kätte. Olenevalt teenusest tasub arvestada veoajaks 3-6 päeva.

Estravel soovitab

MSC Cruises on Itaalia kruiisifirma, mille leivanumbriks on just Vahemere kruiisid. 

MSC kruiisid
Vahemeri
al 749
või al 68 €/kuu

Golf on üks parimaid võimalusi sõprade, kolleegide või äripartnerite tundmaõppimiseks.

Golfidemo pakett on kuni 20 osalejale.

Golf Jõelähtmel
Golfidemo pakett
al 360
või al 33 €/kuu
Otselend Heathrow'sse!

Kasuta võimalust – British Airwaysi supersoodsad otselennud Tallinnast Londonisse!

Lennud toimuvad kuni 24.10.2017 ja uuesti alates 27.03.2018.

London
Supersoodsad  lennud
al 79
Suvel äriklassis Soome
al 15

Estraveli äriklientidele pakub LOT Polish Airlines erihindasid algusega Tallinnast mitmetesse sihtkohtadesse nagu Varssavi ja Poola siseliinid, Viin, Praha, München, Frankfurt, Brüssel, Pariis, Milano, Budapest, Hamburg, Düsseldorf, Genf, Zürich.

LOT'i lennupiletid
Ärikliendile erihinnad
Küsi pakkumist
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!