Iseliikuv pagas – Shipitwise

Iseliikuv pagas on uus ja moodne logistikateenus, mis muudab reisimise väga mugavaks. Hobidega seotud varustuse nagu golfikoti, suuskade, rataste, lainelaua jms transport või ärireisiks vajaliku (messitarbed, näidised vm) saad nüüd kohale transportida vaid mõne hiireklõpsuga. Teenus toimib ukselt uksele meetodil.

Estraveli uus koostööpartner Shipitwise on loonud platvormi, mis ühendab erinevad logistikateenused üheks mugavaks valmislahenduseks. Veebilehel saab kiirelt vaadata ja tellida näiteks suusapagasi, golfivarustuse või euroaluste veo mitmetesse Euroopa riikidesse nagu Eesti, Austria, Hispaania, Holland, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa ja Ühendkuningriigid.

Shipitwise platvormi kaudu on võimalik teha hinnapäring ja tellida vedu kõikvõimalike muude asjade veoks Euroopas ja kaugemal. Küsi meilt endale sobivat personaalset pakkumist.

Näiteks: kui oled ette valmistanud mõne välismessi materjalid ning ei saa või soovi neid reisil kaasas kanda, anna need Eestis olles kullerile üle ning saad need sihtkohta jõudes kokkulepitud kohas kätte. Olenevalt teenusest tasub arvestada veoajaks 3-6 päeva.

Estravel soovitab

Megastar
Koosolekuruumide rent
al 100

Tallinna Lennujaama äriklassi lounge pakub Sulle mõnusat ja privaatset keskkonda, kui soovid lendu oodates tööd teha, reisiplaane pidada või lihtsalt lõõgastuda – seda nii üksi kui ka koos reisikaaslastega.

Tallinna lennujaam
Äriklassi lounge
Vaata pakkumist

Talv on õige aeg tulla Kõuele, et uue aasta plaane paika panna. Kõue mõisa ajaloohõnguline miljöö ja inspireeriv õhustik aitavad heade mõtete liikumisele ideaalselt kaasa.

Kõue mõis
Seminarid poole hinnaga
al 125

Estraveli äriklientidele pakub LOT Polish Airlines erihindasid algusega Tallinnast mitmetesse sihtkohtadesse nagu Varssavi ja Poola siseliinid, Viin, Praha, München, Frankfurt, Brüssel, Pariis, Milano, Budapest, Hamburg, Düsseldorf, Genf, Zürich.

LOT'i piletid ärikliendile –20%
Vaata pakkumist

Tallinna vanalinnas Meistrite Hoovis asub ikoonimuuseum, kus on suurepärased võimalused seminaride pidamiseks.

Ikoonimuusem 
Seminaripakett teetoas
al 51
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!