Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Oluline aasta Eesti turismi jaoks

08.02.2016 Eliine Rannajõe

Eesti Turismifirmade Liidu peasekretärina asus tööle endine Tallinna Tehnikaülikooli rahvusvaheliste suhete osakonna juht Mariann Lugus, kelle sõnul tuleb Eesti turismisektoril leida lahendused, et säilitada atraktiivsus konkurentsi poolest tihedal maailmaturul. “2016. aasta tuleb Eesti Turismifirmade Liidule töine, sest globaalses tihedas konkurentsis avaldab majutusasutuste käibemaksu tõus 2017. aastast kogu Eesti turismisektorile kindlasti mõju,” ütles Lugus. “Seoses uue turismi puudutava direktiiviga tuleb muuta ka võlaõigusseadust ja turismiseadust, mistõttu […]

Loe edasi...

Lende alustas NAG’i esimene lennuk

20.01.2016 Eliine Rannajõe

Alates 20. jaanuarist 2016 alustas lendamist Nordic Aviationi esimene oma lennuk koos Eesti meeskonna ja eestikeelse pardateenindusega. Tegu on Bombardier CRJ700 tüüpi lennukiga, mis hakkab teenindama peaasjalikult pikemaid lennuliine – Amsterdami, Brüsselit, Kiievit.

Loe edasi...

Koloriitne Türgi

06.01.2016 Jane Juhanson

Minu seekordse reisi ettevõtmisel said määravaks avastamisrõõm ja seiklus vaid otselennu kaugusel. Seekord tuli reisile minna üksinda, aga ma ei tahtnud reisida päris üksi, ning kuna aeg oli ka kitsalt paigas, langes valik rahvusvahelise reisikorraldaja G Adventures’i Türgi ringreisi kasuks.

Loe edasi...

Päikesepaisteline ja haljas Korfu saar

18.11.2015 estravel

Korfu saarel on palju rohelust – põhjaosas haljendavad oliivisalud, keskosas kõrguvad metsaga kaetud mäetipud, lõunas võib aga nautida puutumatut mägist loodust. Sel sügisel vaatasid Korfu saare oma silmaga üle vanemreisikonsultant Leelia ning e-äri spetsialist Berle.

Loe edasi...

SAS avab otselennud Stockholmi, Oslosse ja Kopenhaagenisse

10.11.2015 Helena Parmask

SAS reageeris Estonian Airi lennutegevuse lõpetamisele, alustades järgmisest nädalast otselende Tallinna ja Skandinaavia pealinnade vahel. See tähendab igapäevaseid lende, mis tagavad Skandinaavia reisijaile hea lennuühenduse Eestiga. Uute otseliinidega saavad ka Eesti reisijad lihtsamini Skandinaaviasse ja ülejäänud maailma.

Loe edasi...

Oluline info Lufthansa streigi kohta

06.11.2015 Helena Parmask

Tähelepanu need, kel lähiajal Lufthansaga lende! Lufthansa töötajad alustavad streiki täna, s.o reedel 6. novembril kl 14 (kl 15 Eesti aja järgi), esmalt Frankfurdis ja Düsseldorfis ning laupäeval ka mujal. Streik puudutab ka Tallinna lende. Esialgsetel andmetel kestab streik 13. novembrini.

Loe edasi...

Uus-Meremaa – karge, kauge ja kirgas

28.10.2015 Estravel

Külmade ilmade tulekuga tekivad päikesepaiste ja rannaliiva kõrval unistustesse ka suusanõlvad ning rajud after-ski peod. Kuni valge vaip ükskord maha tuleb, võib lugeda mõnest rohkem ja vähem omapärasest suusakuurordist, mida maakeralt leida võib.

Loe edasi...

Viis suusasoovitust

27.10.2015 Svea Lillepalu

Külmade ilmade tulekuga tekivad päikesepaiste ja rannaliiva kõrval unistustesse ka suusanõlvad ning rajud after-ski peod. Kuni valge vaip ükskord maha tuleb, võib lugeda mõnest rohkem ja vähem omapärasest suusakuurordist, mida maakeralt leida võib.

Loe edasi...

Indoneesia nüüd eestlastele viisavaba

27.10.2015 Helena Parmask

Indoneesia turismiminister Arief Yahya teatas 15. oktoobril antud pressikonverentsil, et Indoneesia laiendab nende riikide ringi, mille kodanikud saavad Indoneesiasse reisida viisavabalt. Muuhulgas laiendati viisavaba reisimise võimalust ka Eesti kodanikele.

Loe edasi...

Estravel soovitab

Viking Line'iga soodsalt Soome – kuni 21. veebruarini hinnad al 10 €!

Valida saab Tallinn–Helsingi liinipiletite, päevakruiisi ja autopaketi vahel.

Viking Line
Hinnad kuni –50%
al 10
Lisaks kindlustus  kuni -65%

Finnairi kauglennud pakuvad Eesti reisijale enamasti kiireimat võimalust sihtkohta kohale jõuda.

Kuni 23. veebruarini eripakkumine Euroopasse ja Aasiasse!

Finnair
Soodushinnaga lennud
al 175
või al 16 €/kuu

Kuni 19. veebruarini ostes on nädalaste päikesereiside hinnad alates 329 eurost.

Valikust leiab nii juba tuttavaid kui ka uusi ja huvitavaid sihtkohti.

Aurinko
Suvised päikesereisid
al 329
või al 30 €/kuu

Väiksest Pärsia Lahe äärsest riigist pärit Qatar Airways on juba mõnda aega kuulunud maineka Skytraxi uuringu kohaselt maailma absoluutsesse tippu.

Kuni 11. veebruarini saab Qatar Airwaysi kauglendude pileteid osta väga odavalt.

Soodsad kauglennud!
al 640
või al 58 €/kuu
Kuni 250€ soodsamad!

Tourest 2016 raames eesti keelse giidiga seiklusreisid kuni 225 € soodsamalt. 

Broneeri enne 21.02.2016

Seiklusreisid
Botswana, Tansaania jne
al 1300
või al 118 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!