Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Luksus ja hubasus – Azamara kruiisilaevad

13.05.2016 Eliine Rannajõe

Aprilli keskpaigas avanes kahel meie reisikonsultandil, Merilin ja Triin, suurepärane võimalus tutvuda 4-päevasel kruiisil Alicantest Nicesse Royal Caribbeani luksusbrändi Azamara toote ja teenusega. Loe lähemalt nende muljetest äsjarenoveeritud laevast Azamara Journey. Azamara Club Cruises laevastikus on 2 identset laeva: Journey ja Quest. Mahutavad need u 690 reisijat, teenindavat personali on 408. Võrdluseks näiteks Royali laeval on 1 […]

Loe edasi...

Ukraina väärib külastamist

12.05.2016 Janika Ritson

Ukraina pealinn Kiiev ja tuntuim kuurortlinn Odessa Musta mere ääres on paljude Eesti inimeste jaoks juba ammused tuttavad. Venemaa agressioonist tulenevalt on reisimine Ukrainasse viimastel aastatel aga ligi 40 protsenti vähenenud. Tänaseks on olukord stabiliseerumas – enamike Ukraina piirkondade külastamine on ohutu ning eestlaste huvi Ukrainasse reisimise vastu on taastumas.

Loe edasi...

Rongiga Šveitsi mägedesse

11.05.2016 Eliine Rannajõe

Šveits oma lumiste mäetippude, maaliste orgude ja lummava rohelusega kuulub paljude reisisellide unistuste sihtkohtade nimistusse. Kui soovid ühest paigast teise jõuda kiirelt ja mugavalt, tasub kaaluda rongipassi soetamist. Meie arvelduste grupi juhataja Eret proovis sellise reisiviisi omal nahal järele.

Loe edasi...

Pildikesi Ghana külanaise päevast

24.03.2016 Diana Tamm / Estraveller

Üks Lääne-Aafrika väheseid ingliskeelseid riike Ghana on troopika ja eksootika nautimiseks ideaalne – keelega saab hakkama, turistidele suunatud infrastruktuur on olemas, riik on stabiilne ja turvaline ning inimesed mõnusalt soojad ja abivalmis. „Welcome!” öeldakse sulle igal sammul, „Enjoy Ghana!”.

Loe edasi...

10 põhjust minna Horvaatiasse

16.03.2016 Silvia Pärmann / Estraveller

„Kaugel Venemaast, lähedal Itaaliale” on tekst, mida Horvaatia disainerid armastavad kasutada kõigel, poekottidest T-särkideni. Ilmselt on paigutamine Ida-Euroopa riikide hulka horvaadid surmani ära tüüdanud. Ehkki tegelikult ei peaks kirju ajaloo ja saarterohke geograafiaga riik end üldse kellegi teise järgi kaardile paigutama – Horvaatia on nii isemoodi, et kellegagi võrdlemine on kohatu.

Loe edasi...

Päev Abu Dhabis

15.03.2016 Silvia Pärmann / Estraveller

Norwegiani superodavad lennud Helsingist Dubaisse ja viisavabadus on teinud Araabia Ühendemiraadid kättesaadavaks kõigile. Ja ehkki nii Dubai kui ka Abu Dhabi jätavad mulje, et sinna reisivad vaid naftašeigid ja superstaarid, on glamuurist ja säilinud ajalookillukestest võimalik osa saada ka üsna tagasihoidliku eelarvega reisijatel.

Loe edasi...

Itaalia regioonide välimääraja

09.03.2016 Estraveller

Ühtne Itaalia on hiline nähtus, saanud alguse alles 1870. aastal. Ajaloo pärandina on selle kauni maa erinevad piirkonnad tänaseni säilitanud oma iseärasused, pakkudes palju rõõmu uudishimulikule avastajale.

Loe edasi...

Armunud esimesest laskumisest

20.02.2016 Margus Sepp / Estraveller

„Ooooh…” oli esimene asi, mida mu tulevane elukaaslane mulle ütles – ja seejärel sõnatuks jäi. Asi polnud paraku siiski minus, vaid vaates, mis avanes märtsihommikuse Zermatti nõlvalt, kuhu me ülejäänud suusaseltskonnast mõni minut varem jõudnud olime.

Loe edasi...

7 küsimust Hans H. Luigele

17.02.2016 Estraveller

Ettevõtja Hans H. Luik on suure osa ajast õhus või ratastel. Suusapuhkused lastega, reisid presidendi äridelegatsiooniga, retk omal käel Palestiinasse – ta on seda kõike teinud. Ja teeb edasi.

Loe edasi...

Teejuht jäisele võlumaale

17.02.2016 Kaido Einama / Estraveller

Üks jäämaailma kõige paremini vormitud kant on põhjarannik. Sealsed jääskulptuurid saavad eriti just ida pool alati rohkem pakast, sest Eesti kirdenurka külastab Siberi külm tihedamini kui muid Maarjamaa nurki. Ka lund puistab rohkem just sinna, sest jahtuv Soome laht on lähedal ja sealt see niiskus helvestena alla sajabki

Loe edasi...

Estravel soovitab

Aurinko sünnipäevakampaania raames saad päikesereisi osta kuni 450 € soodsamalt. 

Pakkumine kehtib 01.-12.06.2016

Päikesereisid
Aurinko sünnipäev
al 299
või al 27 €/kuu

Reisikorraldaja TUI viimase hetke pakkumised nädalastele pakettidele piiratud kuupäevadel algusega Viinist.

Bulgaaria, EgiptusKreeka, Hispaania, Tuneesia, Türgi

Päikesereisid
Paketid algusega Viinist
al 460
või al 42 €/kuu
Suvelavastus!

Eksklusiivne kultuuri- ja puhkusepakett täiskasvanutele ühendab suvelavastuse „Dorian Gray portree“, Viinistu kunstimuuseumi külastuse, merevaatega hotellimajutuse ja Mohni saare külastuse.

Teatripakett
al 104

Kruiisid Holland America Line'i uhiuuel laeval MS Koningsdam.

Eripakkumine!

Holland America Line kruiisid
al 1599
või al 145 €/kuu

Kutsume Sind osa saama erilisest reisist, mis pakub palju muusika- ja kultuurielamusi. Reisi haripunktiks on öökontsert Hüpassaare soomaa rabasaarel.

Reis toimub 22.06.2016.

Öökontsert rabas
Kontserdipakett
al 125
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!