Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Kruiisilaevaga seiklema!

17.09.2015 Svea Lillepalu

Kruiisid pole enam ammu vaid vanade või pururikaste inimeste pärusmaa. Populaarsust võitnud Kariibi ja Vahemere marsruutidel leiab nii peresid, sõpruskondi kui ka töökollektiive. Kui aga Kariibid ja Vahemeri Sinus elevust ei tekita, siis oleme kokku pannud väikese ülevaate põnevamatest ja seikluslikest sihtkohtadest, mida kruiisilaevaga külastada saab.

Loe edasi...

Soovitused reisijatele, kelle lend on streigi tõttu ära jäänud

07.09.2015 Mauri

Seoses Lufthansa streigiga on paljude reisijate lennuplaanid häiritud. Tallinnast lendab Lufthansa kolm korda päevas Frankfurti. Lisaks on Frankfurt vahemaandumispunktiks paljudele teistele sihtkohtadele, mistõttu on streigist tulenevalt maailma eri paikades „kinni“ päris palju inimesi, sh eesti reisijad. Panime kirja 5 soovitust, millest võib kasu olla, kui Sinu lend streigi tõttu ära jääb.

Loe edasi...

Lõuna-Prantsusmaa 10 põhjust

27.07.2015 Helena Parmask

Silvia Pärmanni 10 põhjust sõita mõne nädalaga Itaalia piiri äärest Nice’ist peaaegu Hispaaniasse ehk Bayonne’ini, isegi kui on vastupandamatu kiusatus selle raha eest Aasias või Aafrikas kolm kuud puhata.

Loe edasi...

Pariis – unistuste täitumise linn!

10.06.2015 Eliine

Näha maailmalinna Pariisi, istuda tänavakohvikus ja juua kakaod, jalutada kuulsal avenüül ja külastada Eiffeli torni. See oli noore neiu, raskest haigusest taastuva 16-aastase Heleriini südamesoov. Unistuse täitumisele pani õla alla heategevusorganisatsioon Minu Unistuste Päev koos mitmete partneritega, kelle seas oli ka Estravel. Jagame ka teiega kokkuvõtet täitunud unistusest.

Loe edasi...

100 tundi Dublinis

05.06.2015 Eliine

Dublin on … eriline. See on koht, kus tuhat aastat ajalugu saab kokku tänapäeva multikultuuriga ja tulemus ei jäta Sind kindlasti külmaks. Viikingid, majesteetlikud ülikoolid ja ojadena voolav Guinness kohalikes baarides, on huvitav kooslus, mis töötab nagu kellavärk. Seda on raske sõnadesse panna – seda peab ise oma silmaga nägema!

Loe edasi...

Estravel soovitab

Maailma ühe parima lennufirma Cathay Pacificu soodsad piletid Aasia ja Okeaania sihtkohtadesse on jälle saadaval. Valikus on üle 60 sihtkoha!

Aasia või Okeaania
Cathay Pacific
al 550
või al 50 €/kuu

Kuni 31. oktoobrini saad Royal Caribbeani Dubai kruiisi osta kuni –40% soodsamalt!

Dubai kruiisid 
Hinnad kuni –40%
al 496
või al 45 €/kuu

Maailmas on kohti, kuhu igaüks ei satu - üheks selliseks on Aafrika kõrgeim punkt, mis asub Mt. Kilimanjaro mäel.

See 8-päevane reis viib Sind vallutusele mööda Machame teed.

Mt. Kilimanjaro
8 päeva Tansaanias
al 1799
või al 163 €/kuu

Olümpiaajalooga Eesti suurim spaahotell pakub laia valikut tervise-, ilu- ning wellness-teenuseid ja -pakette.

Tule ja naudi perepuhkust mõnusas Pirita TOP SPA Hotellis.

Pirita TOP SPA Hotell
al 50

Ideaalseks sügispuhkuseks Riias pakub hotell Albert majutust kaunis juugendstiilis linnaosas jalutuskäigu kaugusel vanalinnast ja vaatamisväärsustest.

Pakkumine kehtib majutumiseks (reedel või laupäeval) kuni 30.12.2015.

Lastega Riiga!
Sügisene perepakett
al 99
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!