Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Sri Lanka loomade lood  

29.08.2016 Estravel

Sri Lankal võib vabas looduses trehvata mitut looma- või linnuliiki, mida meie oleme harjunud vaid loomaaias nägema. Mõnda looma kohtab aga sealgi tehistingimustes. Loodetavasti on merikilpkonnade haudejaama ja elevandide orbudekodu sihiks loomade kaitsmine, mitte nende arvelt teenimine.

Loe edasi...

Oluline info Türki reisijatele

16.07.2016 Estravel

Seoses riigipöördekatsega Türgis soovitame vältida suurlinnade Ankara ja Istanbuli külastamist kuni sealne infrastruktuur on täies ulatuses taastatud. Istanbuli Atatürki lennujaam töötab tavapäraselt – laupäeval oli lennugraafikus muudatusi ning Turkish Airlinesi lennud Tallinna ja Istanbuli vahel tühistati. Kui ka Sinu lend tühistati, võta ühendust oma reisikonsultandiga, et taotleda rahatagastust. Hetkeseisuga toimuvad lennud taas plaanipäraselt. Pakettreiside tšarterlennud Antalya lennujaama toimuvad plaanipäraselt, […]

Loe edasi...

Kariibi mere kruiis MSC Divina pardal

20.06.2016 Eliine Rannajõe

Märtsis käis meie konverentsi-, incentive ja rühmareiside spetsialist Inge Lauringson nädalasel Kariibi mere kruiisil MSC kruiisifirma laevaga MSC Divina. Kuna peale pikka talve märtsi kuus tahaks juba veidi päikest ja sooja, siis Miami ja Kariibid on puhkuseks igati sobiv koht! :)

Loe edasi...

Kevadine Dubai kruiis MSC Musica pardal

13.06.2016 Eliine Rannajõe

Dubai kruiisid koguvad aina populaarsust – atraktiivne hind, põnevad marsruudid ning mugavad lennuühendused aitavad sellele ainult kaasa! Kruiisilaeva pardal on tõeliselt mugav emiraate avastada. Sel kevadel käis Estraveli reisikonsultant Helena Saarepuu uudistamas, mida puhkus kruiisilaeval endast kujutab. Jagame tema muljeid ka Sinuga!

Loe edasi...

Kus veedavad eestlased suvepuhkuse?

06.06.2016 Janika Ritson

Kas oled mõelnud, kus oleks suvel mõnus puhata? Loe, kuhu eestlased sel suvel kõige enam puhkama sõidavad ja vali välja enda jaoks sobivaim reisisihtkoht. Kreeka Miks sinna enim sõidetakse? Vahemereäärne kliima ja loodus, imelised rannad, sõbralikud inimesed, maitsev toit. Väga suur sihtkohtade valik – alustades Ateena vaatamisväärsustest kuni paljude saarteni, mis pakuvad avastamisrõõmu ka neile, kes […]

Loe edasi...

Kolm Koread

30.05.2016 Karl-Kristjan Nigesen / Estraveller

Ega palju polegi neid rahvuskööke, kus sealiha hapukapsahautisega serveeritakse. Eestis ja Saksamaal muidugi, ent oh üllatust! – ka Koreas. Niisiis võtke ette käik kui mitte Koreasse, siis mõnda Korea restorani ja vaadake, kuidas see võimalik on. Olge valmis positiivseks elamuseks.

Loe edasi...

Estravel soovitab

UUS!

Naudi Pärnu sügisvärve ja lõõgastu Strandis!

Pakkumine kehtib kuni 30.11.2016.

Strand Hotell
Spaapuhkus kahele
al 89
UUS!

Naudi sügispuhkust, hoolitsusi ja spaad Ida-Virumaal kaunis Saka mõisas.

Pakkumine kehtib kuni 30.12.2016.

Saka mõis
Sügisromantika 
al 86
UUS!

Turkish Airlinesi Tallinnast algavate sihtkohtade hulgas on Euroopast Chisinau ning 12 põnevat paika nii Aasiast, Ameerikast kui Aafrikast. Edasi-tagasi piletite hinnad algavad 250 eurost!

Pakkumine kehtib kuni 30.09.2016.

Turkish Airlines
Kauglennud  12 sihtkohta
al 250
või al 23 €/kuu
UUS!

Qatar Airways kuulub juba mõnda aega maailma absoluutsesse tippu.

Aasia al 245 €, Aafrika al 445 €, Austraalia al 690 €

Qatar Airwaysi soodusmüük
al 245
või al 22 €/kuu
Soodustus kuni -20%

Kui soovid reisida veidi teistmoodi ja saada elamusi, mis jäävad Sinuga kogu eluks - meilt saad tellida Kanada reisikorraldaja G Adventuresi seiklusreis. 

Elamusreisid
Seiklused üle maailma!
al 314
või al 28 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!