Estravel tähistas Tartu büroo juubelit

31.03.2016

Estravel avas Tartus esimese büroo 1996. aasta märtsis. Täna tähistatakse Tartu büroo 20. sünnipäeva. Juubeli puhul koguneti koos suurklientide ja partneritega Polpo restorani pidulikule lõunasöögile, kus meenutati ühiselt värvikamaid juhtumisi reisidel ning tänati kliente ja partnereid koostöö eest.

Aastate jooksul on Tartus olnud korraga kuni kolm Estraveli esindust, praegu tegutsetakse ühel suurel pinnal Vallikraavi tänaval. Estraveli Tartu esinduses töötab 24 inimest, kellest paljud on ettevõttes töötanud algusest saadik ja tähistavad koos bürooga oma 20. tööjuubelit. Reisikonsultantide pikk kogemus garanteerib professionaalse teeninduse ning parimad nõuanded reisi õnnestumiseks.

“Kahekümne aasta jooksul on turismiturul toimunud üsna palju muudatusi, neist peamiseks on reisiostude kolimine internetti,” kommenteeris Estraveli Lõuna-Eesti piirkonna müügijuht Pille Trumm. “Ka Estraveli Lõuna-Eesti kliendid ostavad suure osa oma reisidest arvutiekraani eest tõusmata.

Kaugete sihtkohtade ja keerukamate marsruutide puhul kasutatakse selleks reisikonsultandi abi, lihtsamaid reisitellimusi vormistatakse iseseisvalt e-poes.”

Ajal, mil reisitõrked on muutunud üha sagedasemaks, on klientide jaoks väga oluline reisimisega seotud turvalisus, seda nii ostukoha valimisel kui ka reisil viibides. Tartu büroos asub Estraveli 24/7 reisiabi kõnekeskus, kus teenindatakse kliente ööpäevaringselt. Reisiabi liinile saavad helistada kõik Estraveli kliendid, sõltumata sellest, millisest büroost või online-kanalist nad oma piletid ostnud on. Reisiabi telefonile helistades saavad reisil tekkinud mured või küsimused kõige operatiivsemalt lahendatud ja vajadusel vormistatakse kiiresti uued piletid koju jõudmiseks.

1999. aastal asutas Estravel Tartus tütarfirma. Tänase nimega Backoffice Services Estonia OÜ (BOSE) kuulub nüüd Finnairile. Ettevõte pakub raamatupidamise, veebimajutuse ja muid tarkvarateenuseid ning on tööandjaks paljudele tartlastele.

Estravel AS on Eesti ja Baltimaade suurim ja vanim lennu- ja hotelliagentuur ning reisibüroo, millel täitub tänavu 28. tegutsemisaastat. Estravelil on esindused neljas riigis, üheksas erinevas linnas. Kokku töötab Estravelis 178 töötajat.

Estravel kuulub sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile. Ettevõtte müügikäive 2015. aastal oli 76 miljonit eurot. Käibest 57% tuleb lennupiletitest, 20% hotellimajutusest ja 23% muudest reisiteenustest. Estravelile kuulub lennupiletite odavmüügiportaal SKY24.EE, lisaks opereerib Estravel portaali laevapiletid.ee müüki.

Kontakt:

Janika Ritson
Estraveli pressiesindaja
tel 5666 1528
janika.ritson@estravel.ee

Estravel soovitab

Kruiis Seabourni pardal on äärmiselt luksuslik ja lõõgastav!

Eripakkumise raames aknaga sviidi upgrade ja 300 USD pardakrediiti.

Seabourni kruiisid
Eripakkumine
al 3000
või al 150 €/kuu
Emajõe Suveteater „TAGAHOOVISh“

Oma 21. hooaega alustav Emajõe Suveteater mängib juulis ja augustis Oskar Lutsu ainetel loodud lavastust „TAGAHOOVISh“. 

Eksklusiivne sooduspakkumine Estraveli klientidele!

Tartusse teatrisse!
Piletid –20%
Küsi pakkumist
Sügisesed väljumised

Royal Caribbean on kruiisifirma, millega võib ära näha pea kogu maailma ja teha seda maailma vingeimate laevade peal.

Kariibi vetes seilavad Royal Caribbeani suurimad laevad, sh nende uusim ja maailma suurim laev Harmony of the Seas.

Kariibi meri
Suurimad kruiisilaevad
al 668
või al 61 €/kuu
Septembri-oktoobri väljumised

Sügis kuuma päikese all!

Valikus Türgi, Kreeka, Horvaatia, Itaalia, Hispaania, Küpros, Malta ja Portugal.

Sügisesed päikesereisid
al 469
või al 43 €/kuu

Euroopa jõekruiisid on suurepärane valik reisijale, kelle unistus on ühe puhkuse jooksul võimalikult palju näha.

Jõekruiisid
Sooduspakkumised
al 656
või al 60 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!