Hulludel Päevadel lähevad hästi kaubaks spaapaketid ja reisikindlustus

11.10.2016

Kolmapäevast pühapäevani kestvate Stockmanni Hullude Päevade reisipakkumised on klientide hulgas erakordselt populaarseks osutunud. Kampaaniamüük algab alles homme, aga juba praegu on olnud väga suur huvi soodushinnaga spaapakettide ja aastase reisikindlustuse vastu.

Alates homsest on avatud Estraveli müügiesindused Stockmanni kahel korrusel, et kõik huvilised saaksid endale sobivad reisid kiiresti ostetud. Soodsa hinnaga on pakkumises lennupiletid, aastased korduvreisikindlustuse paketid, spaapuhkuse paketid Estonia, Laulasmaa, Hedoni, Jurmala ning Arensburgi spaadesse ning päikesereiside paketid.

Lennupiletite hinnad algavad 110 eurost, spaapaketid kahele 59 eurost, päikesereisid 319 eurost ja nädalase kruiisi hinnad 330 eurost. Kõige populaarsemaks on osutunud Estonia Resort Hotel & Spa ning Laulasmaa Spa paketid ja Salva aastane korduvreisikindlustus.

Esmaskordselt pakub Estravel sel aastal Hullude Päevade raames ka kruiise Dubaisse ja Kariibi mere saartele.  “Kruiisiturism on eestlaste hulgas viimastel aastatel tuntavalt populaarsust kogunud ja sel põhjusel pakume koostöös oma kruiisifirmade partneritega Hullude Päevade kampaania raames ka soodsa hinnaga kruiise,” kommenteeris Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson-Cruz. “Kui kruiisireis tundub paljude jaoks veel igava või eksklusiivse ja kalli puhkuse veetmise viisina, siis järjest enam kruiisidelt naasnud kliente annab meile üllatavalt positiivset tagasisidet. Laevadel toimuv programm ja mitmete põnevate sihtkohtade külastamine ühe reisi jooksul pakub väga head väärtust. Näiteks Dubai nädalase kruiisi hind ühe inimese kohta algab vaid 330 eurost, millele lisanduvad sadamamaksud ja jootrahad. Veel tooksin välja Celebrity Kariibi mere kruiisid, mis on hinnatud oma kõrgetasemelise teeninduse poolest,” lisas Ilisson-Cruz.

Estravel AS on Eesti ja Baltimaade suurim ja vanim reisibüroo, mis on tegutsenud juba 28 aastat. Estravel on sajaprotsendiliselt Eesti ettevõte, millel on esindused neljas riigis, üheksas erinevas linnas. Sel nädalal avatakse värskelt renoveeritud esindus Stockmanni kaubamaja 5. korrusel.

Kontakt:

Janika Ritson
Estraveli pressiesindaja
tel 5666 1528
janika.ritson@estravel.ee

Estravel soovitab

Lähevad kui soojad saiad!

Põgene külma Eestimaa suve eest kuuma päikese alla!

Valikus Türgi, Bulgaaria, Horvaatia, Itaalia, Kreeka ja Montenegro.

Suvi 2017
Päikesereisid
al 353
või al 32 €/kuu

Otselennu kaugusel olevas Münchenis, Hamburgis ja Berliinis on suurepärased võimalused meelelahutuseks, lõõgastumiseks ja linnamelu nautimiseks.

Saksamaa
Lend+majutus
al 292
või al 26 €/kuu

Saka mõisa suvepusle raames saad ise kujundada sobiva paketi majutusest ning ühest või teisest spaaprotseduurist.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 31.08.2017.

Saka mõis
Suvepusle
al 69

2017/2018 suusahooaeg kestab Rukal 06.10.2017–13.05.2018.

Rukale suusatama!
al 552
või al 50 €/kuu

Saad ühel reisil külastada nii Ameerika mandri suurimat riiki Kanadat kui järjest kasvava populaarsusega Kariibi mere saareriiki Kuubat.

Soodushind kehtib kuni 30.06.2017.

Kanada + Kuuba 
Põnev lennupakkumine
al 599
või al 54 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!