Hulludel Päevadel lähevad hästi kaubaks spaapaketid ja reisikindlustus

11.10.2016

Kolmapäevast pühapäevani kestvate Stockmanni Hullude Päevade reisipakkumised on klientide hulgas erakordselt populaarseks osutunud. Kampaaniamüük algab alles homme, aga juba praegu on olnud väga suur huvi soodushinnaga spaapakettide ja aastase reisikindlustuse vastu.

Alates homsest on avatud Estraveli müügiesindused Stockmanni kahel korrusel, et kõik huvilised saaksid endale sobivad reisid kiiresti ostetud. Soodsa hinnaga on pakkumises lennupiletid, aastased korduvreisikindlustuse paketid, spaapuhkuse paketid Estonia, Laulasmaa, Hedoni, Jurmala ning Arensburgi spaadesse ning päikesereiside paketid.

Lennupiletite hinnad algavad 110 eurost, spaapaketid kahele 59 eurost, päikesereisid 319 eurost ja nädalase kruiisi hinnad 330 eurost. Kõige populaarsemaks on osutunud Estonia Resort Hotel & Spa ning Laulasmaa Spa paketid ja Salva aastane korduvreisikindlustus.

Esmaskordselt pakub Estravel sel aastal Hullude Päevade raames ka kruiise Dubaisse ja Kariibi mere saartele.  “Kruiisiturism on eestlaste hulgas viimastel aastatel tuntavalt populaarsust kogunud ja sel põhjusel pakume koostöös oma kruiisifirmade partneritega Hullude Päevade kampaania raames ka soodsa hinnaga kruiise,” kommenteeris Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson-Cruz. “Kui kruiisireis tundub paljude jaoks veel igava või eksklusiivse ja kalli puhkuse veetmise viisina, siis järjest enam kruiisidelt naasnud kliente annab meile üllatavalt positiivset tagasisidet. Laevadel toimuv programm ja mitmete põnevate sihtkohtade külastamine ühe reisi jooksul pakub väga head väärtust. Näiteks Dubai nädalase kruiisi hind ühe inimese kohta algab vaid 330 eurost, millele lisanduvad sadamamaksud ja jootrahad. Veel tooksin välja Celebrity Kariibi mere kruiisid, mis on hinnatud oma kõrgetasemelise teeninduse poolest,” lisas Ilisson-Cruz.

Estravel AS on Eesti ja Baltimaade suurim ja vanim reisibüroo, mis on tegutsenud juba 28 aastat. Estravel on sajaprotsendiliselt Eesti ettevõte, millel on esindused neljas riigis, üheksas erinevas linnas. Sel nädalal avatakse värskelt renoveeritud esindus Stockmanni kaubamaja 5. korrusel.

Kontakt:

Janika Ritson
Estraveli pressiesindaja
tel 5666 1528
janika.ritson@estravel.ee

Estravel soovitab

UUS!

Fra Mare Thalasso SPA ootab sind puhkama armsasse kuurortlinna Haapsallu.

Pakkumine kehtib kuni 30.04.2017.

Fra Mare Thalasso
Spaapakett kahele
al 96
UUS!

Tule naudi mõnusat spaapuhkust kuurortlinnas Kuressaares! Estraveli valikus on kaks paketti: massaažiga või ilma.

Pakkumine kehtib kuni 30.04.2017.

Arensburg Spa
Talvepuhkus kahele
al 69
UUS!

GOSPA on üks ütlemata tore koht kuhu minna ära linnakärast, et nautida saaremaist hoolitsust ja külalislahkust lõõgastavas keskkonnas. Paketis ka stressivastane massaaž!

Pakkumine kehtib kuni 30.04.2017.

GOSPA
Spaapuhkus kahele
al 140
Estravel soovitab

Kevadiseks puhkuseks soovitame põnevat Aasia kruiisi, mis viib sind Shanghaist Hong Kongi peatudes ka Lõuna-Kores, Jaapanis ja Taiwanis.

Alates aknaga kajutikategooriast hinnas ka klassikaline joogipakett (52 €/päev) ja 150 USD pardakrediiti. Kruiis toimub 25.03–08.04.2017.

Celebrityga Aasia kruiisile
al 1229
või al 112 €/kuu
UUS!

Euroopa parima lennufirma lennud 15 sihtkohta nii Euroopas, Aafrikas kui Aasias.

Pakkumine kehtib kuni 08.02.2017.

Turkish Airlines
 15 sihtkohta
al 199
või al 18 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!