Hulludel Päevadel lähevad hästi kaubaks spaapaketid ja reisikindlustus

11.10.2016

Kolmapäevast pühapäevani kestvate Stockmanni Hullude Päevade reisipakkumised on klientide hulgas erakordselt populaarseks osutunud. Kampaaniamüük algab alles homme, aga juba praegu on olnud väga suur huvi soodushinnaga spaapakettide ja aastase reisikindlustuse vastu.

Alates homsest on avatud Estraveli müügiesindused Stockmanni kahel korrusel, et kõik huvilised saaksid endale sobivad reisid kiiresti ostetud. Soodsa hinnaga on pakkumises lennupiletid, aastased korduvreisikindlustuse paketid, spaapuhkuse paketid Estonia, Laulasmaa, Hedoni, Jurmala ning Arensburgi spaadesse ning päikesereiside paketid.

Lennupiletite hinnad algavad 110 eurost, spaapaketid kahele 59 eurost, päikesereisid 319 eurost ja nädalase kruiisi hinnad 330 eurost. Kõige populaarsemaks on osutunud Estonia Resort Hotel & Spa ning Laulasmaa Spa paketid ja Salva aastane korduvreisikindlustus.

Esmaskordselt pakub Estravel sel aastal Hullude Päevade raames ka kruiise Dubaisse ja Kariibi mere saartele.  “Kruiisiturism on eestlaste hulgas viimastel aastatel tuntavalt populaarsust kogunud ja sel põhjusel pakume koostöös oma kruiisifirmade partneritega Hullude Päevade kampaania raames ka soodsa hinnaga kruiise,” kommenteeris Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson-Cruz. “Kui kruiisireis tundub paljude jaoks veel igava või eksklusiivse ja kalli puhkuse veetmise viisina, siis järjest enam kruiisidelt naasnud kliente annab meile üllatavalt positiivset tagasisidet. Laevadel toimuv programm ja mitmete põnevate sihtkohtade külastamine ühe reisi jooksul pakub väga head väärtust. Näiteks Dubai nädalase kruiisi hind ühe inimese kohta algab vaid 330 eurost, millele lisanduvad sadamamaksud ja jootrahad. Veel tooksin välja Celebrity Kariibi mere kruiisid, mis on hinnatud oma kõrgetasemelise teeninduse poolest,” lisas Ilisson-Cruz.

Estravel AS on Eesti ja Baltimaade suurim ja vanim reisibüroo, mis on tegutsenud juba 28 aastat. Estravel on sajaprotsendiliselt Eesti ettevõte, millel on esindused neljas riigis, üheksas erinevas linnas. Sel nädalal avatakse värskelt renoveeritud esindus Stockmanni kaubamaja 5. korrusel.

Kontakt:

Janika Ritson
Estraveli pressiesindaja
tel 5666 1528
janika.ritson@estravel.ee

Estravel soovitab

Golf on üks parimaid võimalusi sõprade, kolleegide või äripartnerite tundma õppimiseks.

Golfidemo pakett on kuni 20-le osalejale.

Golf Jõelähtmel
Golfidemo pakett
al 360
või al 33 €/kuu

Narva-Jõesuus asuv Noorus Spa pakub suvist turgutust ja ülikauneid päikeseloojanguid kaunil liivarannal.

Pakkumine kehtib majutuseks 22.06–31.08.2017.

Noorus Spa
Spaapakett kahele
al 156
või al 14 €/kuu
UUS!

Air France–KLM-i kiired ja mugavad lennud.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 14.06.2017 kell 18.00.

Air France–KLM
Aasia ja Aafrika
al 389
või al 35 €/kuu
UUS! Talv 2017/18

Just nüüd paika panna üks mõnus talvine päikesereis.

Varajase tellija soodustus kehtib kuni 31.07.2017.

Talvised reisid kuni –50%
al 289
või al 26 €/kuu

Suurepäraseid võimalusi Ameerika Ühendriikide omal käel avastamiseks pakub Amtrak rongivõrgustik spetsiaalselt rahvusvahelistele külalistele mõeldud rongipassi USA Rail Pass.

USA rongipassid
Kiire ja mugav reisiviis
al 502
või al 46 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!