Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Karmistunud lennujulgestuskontroll Tallinna Lennujaamas

02.03.2011 Mari-Liis

Tallinna Lennujaam saatis asjaliku pöördumise, kus selgitab tagamaid, miks on viimastel nädalatel oluliselt karmistatud lennujulgestuskontrolli.

Toome selle siinkohal muutmata kujul ära ning palume klientidel meeles pidada, et aeganõudvam kontroll tingib ka selle, et lennujaamas peab olema aegsasti ja ei tasu jääda viimasele minutile.

_________________________________

Viimastel nädalatel on meieni jõudnud kaebused ja etteheited, et Tallinna lennujaama lennundusjulgestuse kontroll on muutunud karmimaks ning kohati ahistavaks.

Arusaadavalt on julgestuskontroll see, mis tekitab inimestes ebameeldivusi ning tihti ka usaldamatuse tunnet. Kahjuks on maailm meie ümber muutumas karmimaks ning lennundus üheks atraktiivsemaks sihtmärgiks organisatsioonidele, kes ei tee kompromisse eesmärgi nimel.
Lähiajaloo üks süngemaid sündmuseid, 24. jaanuaril 2011 Domodedovo lennujaamas toimunud pommiplahvatus, mille tulemusena hukkus 37 ja vigastada sai 120 inimest, näitab et turvalisusel ei ole hinda ning inimesed kes seda tagada aitavad, teevad väga tänuväärset tööd.

Eesti olles üks Euroopa Liidu liikmesriike, on võtnud eesmärgiks olla usaldusväärne partner teistele Euroopa Liidu liikmeriikidele ning tagada lennundusjulgestuse meetmete rakendamine lennujaamades ühistel alustel.
Meetmed, mida Eesti lennujaamades kasutatakse lennundusjulgestuse tagamiseks, on kokku lepitud Euroopa Parlamendi tasemel ning kohustuslikud kõikidele liikmesriikidele. Tallinna lennujaam ei ole kehtestanud rangemaid meetmeid ning nii asutusesisene, siseriiklik, kui ka rahvusvaheline järelevalve on näidanud, et me oleme olnud pigem leebemad, kui meilt oodatakse.

Lennundusjulgestuse tagamine ei ole ainult Tallinna lennujaama ülesanne, vaid meie kõigi, iga töötaja ja koostööpartneri ühine eesmärk pakkuda oma klientidele ohutut lennutransporti.

Palume suhtuda rakendatavatesse lennundusjulgestuse meetmetesse mõistvalt ning näidata lugupidamist üles nende inimeste suhtes, kelle tööks on neid meetmeid ellu viia.

Kommentaarid:

 1. Mari-Liis

  Palju kommentaare just hiljuti Tallinna Lennujaama turvakontrolli läinud inimestelt leiate siit: http://www.facebook.com/Estravel

 2. Helve Kase

  Väga ilus ja õige jutt aga paluks konkreetsust - milliste meetmetega siis tegemist on. Lendan ise pühapäeval ja seega küsimus väga aktuaalne

 3. mirjam

  Keegi ütleb ka, mis need karmimad meetmed on või peame ridade vahelt välja lugema?

 4. Leonid

  Pooldan täielikult.

Estravel soovitab

UUS!

Naudi Pärnu sügisvärve ja lõõgastu Strandis!

Pakkumine kehtib kuni 30.11.2016.

Strand Hotell
Spaapuhkus kahele
al 89
UUS!

Naudi sügispuhkust, hoolitsusi ja spaad Ida-Virumaal kaunis Saka mõisas.

Pakkumine kehtib kuni 30.12.2016.

Saka mõis
Sügisromantika 
al 86
UUS!

Turkish Airlinesi Tallinnast algavate sihtkohtade hulgas on Euroopast Chisinau ning 12 põnevat paika nii Aasiast, Ameerikast kui Aafrikast. Edasi-tagasi piletite hinnad algavad 250 eurost!

Pakkumine kehtib kuni 30.09.2016.

Turkish Airlines
Kauglennud  12 sihtkohta
al 250
või al 23 €/kuu
UUS!

Qatar Airways kuulub juba mõnda aega maailma absoluutsesse tippu.

Aasia al 245 €, Aafrika al 445 €, Austraalia al 690 €

Qatar Airwaysi soodusmüük
al 245
või al 22 €/kuu
Soodustus kuni -20%

Kui soovid reisida veidi teistmoodi ja saada elamusi, mis jäävad Sinuga kogu eluks - meilt saad tellida Kanada reisikorraldaja G Adventuresi seiklusreis. 

Elamusreisid
Seiklused üle maailma!
al 314
või al 28 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!