Lepingulisele kliendile | Uudised ja pakkumised | Innustusreisid | Konverentsiteenused |
Jaga:
 saada sõbrale  saada Twitterisse  saada Facebooki  printerisõbralik versioon
Uudised ja pakkumised
..
Tagasi
Merele ajaloolise kaljasega Hoppet
Vähesed inimesed saavad öelda, et on saanud käia kaljasega avastusretkel. Tänaseks on säilinud ainult üks tuhandetest Eestimaal ehitatud kaljastest – Hoppet – mis on valmis viima huvilisi merele avastusretkedele.
Vaata lähemalt
Seminaripakett Tallinna kesklinna lähedal asuvas Kreutzwaldi hotellis
Kreutzwaldi hotell pakub suurepäraseid võimalusi koosolekute ja seminaride pidamiseks. Pakume enne suvehooaega suurepärast võimalust koosoleku kokku kutsumiseks või seminari pidamiseks Tallinna kesklinna lähedal asuvas hotellis.
Vaata lähemalt
Suvepäevad Muhu Veinitalus
Luscher & Matiesen Muhu Veinitalul on hea meel pakkuda veiniteematilisi suvepäevasid maagilisel Muhu saarel - Eesti esimeses veiniturismitalus. Talu pakub terviklahendusi suvepäevade korraldamiseks kuni 50-le inimesele.
Vaata lähemalt
Edukate muutuste algus Viimsi Spa uues konverentsikeskuses
Viimsi Spa hotell avab maikuu keskpaigas uued konverentsiruumid ja pakub laialdasi võimalusi erinevate seminaride läbiviimiseks.
Vaata lähemalt
Air Balticu suvised edasi-tagasi lennud al 130 €, üks suund al 60 €
Kuni 17. aprillini saad osta suvisteks reisideks väga hea hinnaga Air Balticu lennupileti! Valikus on üle 50 erineva sihtkoha, sh romantiline Pariis, kellaviietee linn London, rõõmus Amsterdam ja moepealinn Milano.
Vaata lähemalt