Lepingulisele kliendile | Uudised ja pakkumised | Innustusreisid | Konverentsiteenused |
Jaga:
 saada sõbrale  saada Twitterisse  saada Facebooki  printerisõbralik versioon
Ärikliendi uudiskiri - Mai 2009
header
Lennud | Hotellid | Puhkus | Laevad | Autorent | Rong | Reisikindlustus | Muud teenused | www.estravel.ee

Ärikliendi uudiskiri - mai 2009
Estravelist laevapiletid nüüd teenustasuta

Hea uudis kõikidele klientidele – alates 15.04.2009 ei arvestata teenustasu laevapiletite tellimisel. Antud uuendus kehtib nii ärikliendile kui ka erakliendile.


Vaata ka Estraveli atraktiivseid pakkumisi:
Viking Line peab sünnipäeva
Estraveli Kuldkaart tõstab Su äriklassi!Vancouver 2010 kogub hoogu

Vancouver 2010Estravelis on kuu ajaga müüdud Vancouveri 2010. aasta taliolümpiamängudele üle 160 pileti.

Kõige nõutumad on olnud loomulikult meeste 50 ja naiste 30 kilomeetri suusatamise, teatesuusatamise ja sprindi, meeste laskesuusatamise, mäesuusatamise ja iluuisutamise alade pääsmed.

Vancouveri taliolümpiamängude piletid tulid müüki 6. aprillil. Eestis müüakse kokku 1366 piletit, mille hinnad jäävad olenevalt ürituse populaarsusest 300-13 200 krooni vahele. Piletite hulk on piiratud, sest Vancouveri olümpiamängude korralduskomitee lasi rahvusvahelisse müüki vaid 30 protsenti piletitest, ülejäänud pääsmed realiseeritakse Kanada koduturul.
Taliolümpiamängud toimuvad Kanada läänerannikul Vancouveris ja Whistleris 12.-28. veebruarini 2010.Tugev konkurent Gatwick Expressile

Head uudised neile, kes ikka Londonis kipuvad käima. Nimelt müüb Estravel nüüd ka Gatwick-Victoria rongipileteid, mis oma hinna, sageduse ja sõiduaja poolest on tugev konkurent üsna kallile Gatwick Expressile.

Southerni rongid väljuvad tihti - isegi 5 kuni 10 minuti tagant. Vahepeatusteta sõidu kestvus on 30 minutit. On võimalik osta pilet ka 32 minutit kestvale sõidule - sel juhul teeb rong kaks vahepeatust: East Croydon ja Clapham Junction.

Eriti rõõmustavad on aga Southerni hinnad:
2. klass, üks suund  al 155 kr
2. klass, edasi-tagasi al 200 kr
1. klass, üks suund al 215 kr
1. klass, edasi-tagasi al 310 krSAS võtab kasutusele mobiilsed pardakaardid

Alates 15. aprillist vajavad lennufirma SAS Scandinavian Airlines`i kliendid reisimiseks ainult oma mobiiltelefoni.

Uuenduse põhimõte on võimaldada kliendil võimalikult paberivabalt reisida. Prooviperioodil 15. aprillist 1. juulini saab mobiilset pardakaarti katsetada SASi teenindavatel reisidel seitsmes lennujaamas: Kopenhaagenis, Göteborgis, Helsingis, London Heathrows, Oslos, Stavangeris ja Stockholmis.
 „Täna kasutab umbes 10% reisijatest võimalust lennule registreerida SMSi teel. Meie eesmärk aastaks 2010 on, et 80% reisijatest registreeriksid ennast lennule väljaspool lennujaama mobiiltelefoni vahendusel,“ ütles Lars Sandahl Sørensen, SASi kommertsala asepresident. “Meile on väga oluline pakkuda kliendile kõige lihtsamat reisimise viisi. Ootame, et saaksime peale prooviperioodi tulemuste hindamist teenuse aasta lõpus kõikides lennujaamades kasutusele võtta.”

Teenust saavad kasutada kõik reisijad, kelle telefon toetab mobiilset internetti (WAP). Kui olete ennast lennule registreerinud SMSi teel või SASi Mobiilportaalis (www.sas.mobi), tuleb vaid ühe klikiga lennu üksiksjad kinnitada ning reisijale kuvatakse mobiilne triipkoodiga pardakaart. Mobiilsel pardakaardil on lennu number, istekoht, väljumis- ning maandumisaeg.
Triipkoodi saab kasutada ka pagasi registreerimisel SASi iseteeninduslettides, lisaks turvakontrollis ning SASi ooteruumidesse sisenemiseks.Kontorirotid jooksevad heategevuse nimel kolmes linnas

Kontorirottide jooks Rat Race 2009 toimub 1. juunil Tartus ja Tallinnas ning  5. juunil Rakveres.
 

Kaheksandat korda toimuvale heategevuslikule meelelahutus- üritusele oodatakse osalema ligi 600 kontorirotti üle Eesti. Rat Race korraldaja noortekoda JCI kutsub ettevõtteid registreeruma aadressil www.ratrace.ee.

Rat Race on New Yorgist alguse saanud kontoriinimeste meelelahutuslik ja heategevuslik jooks, mille käigus valgekraed jooksevad läbi kesklinna, seljas ülikond või kostüüm, käes portfell ja mobiiltelefon ning jalas spordijalatsid. Jooksjate osavõtutasud annetatakse SA Eesti Lastefondi. Eelmisel aastal koguti 206 000 krooni, mis läks Tallinna lastekodulaste ülikooliõpingute toetuseks.
JCI Estonia on ülemaailmse organisatsiooni Junior Chamber International (JCI) liige. JCI ehk Rahvusvaheline Noortekoda on rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon. JCI tegutseb rohkem kui 125 riigis ühendades 18 kuni 40aastaseid aktiivseid inimesi. Rat Race kodulehekülg www.ratrace.ee.


Estravel kutsub: Tule ja tutvu Tallinki kõige uuema laevaga - Baltic Queen


Estravel kutsub Sind 22. mail kl 10.30 Tallinna Sadamasse, et inspekteerida Tallinki uhiuut laeva Baltic Queen.

M/S Baltic Queen alustas Tallinna ja Stockholmi vahel liiklemist selle aasta kevadel. Oma uutel laevadel keskendub Tallink lisaks usaldusväärsele kvaliteedile ka keskkonnasõbralikkusele ja energia säästmisele. Laevas on kasutatud kaasaegset tehnikat ja varasemast rohkem tähelepanu on pööratud meelelahutusprogrammile. Laeva mitmed restoranid ja tänapäevane konverentsikeskus garanteerivad eduka merereisi, kus töö saab sujuvalt ühendada puhkusega. Kokku on laevas 927 kajutit, 9 erisuurusega konverentsisaali ning palju muud põnevat. M/S Baltic Queen on suurepärane ujuvhotell, mis võimaldab üheaegselt reisida ja samas meeldivalt lõõgastuda.

Nagu eelpool mainitud, kutsub Estravel Sind laevaga tutvuma 22. mail kl 10.30. Üritus kestab maksimaalselt 1,5h. Oma osalussoovist anna palun teada hiljemalt 19. maiks telefonil 626 6260 või e-mailile: ariklientuur@estravel.ee.


 

Kui Sa ei soovi edaspidi uudiskirja saada, siis saada tõhi kiri aadressile korpuudised-off@estravel.ee

Kas leidsid sellelt lehelt, mida otsisid?
JAH
EI
Merele ajaloolise kaljasega Hoppet
Vähesed inimesed saavad öelda, et on saanud käia kaljasega avastusretkel. Tänaseks on säilinud ainult üks tuhandetest Eestimaal ehitatud kaljastest – Hoppet – mis on valmis viima huvilisi merele avastusretkedele.
Vaata lähemalt
Seminaripakett Tallinna kesklinna lähedal asuvas Kreutzwaldi hotellis
Kreutzwaldi hotell pakub suurepäraseid võimalusi koosolekute ja seminaride pidamiseks. Pakume enne suvehooaega suurepärast võimalust koosoleku kokku kutsumiseks või seminari pidamiseks Tallinna kesklinna lähedal asuvas hotellis.
Vaata lähemalt
Suvepäevad Muhu Veinitalus
Luscher & Matiesen Muhu Veinitalul on hea meel pakkuda veiniteematilisi suvepäevasid maagilisel Muhu saarel - Eesti esimeses veiniturismitalus. Talu pakub terviklahendusi suvepäevade korraldamiseks kuni 50-le inimesele.
Vaata lähemalt
Edukate muutuste algus Viimsi Spa uues konverentsikeskuses
Viimsi Spa hotell avab maikuu keskpaigas uued konverentsiruumid ja pakub laialdasi võimalusi erinevate seminaride läbiviimiseks.
Vaata lähemalt
Meeskonnatreening No Easy Day ehk mitte just lihtne päev
No Easy Day (Mitte just lihtne päev) on tõelistest erioperatsioonidest innustust saanud mäng, milles keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. Mäng on korraldatav üle Eesti erinevates paikades.
Vaata lähemalt