Lennupiletid | Majutus | Reisipaketid | Teemareisid | Laevapiletid | Autorent | Rongid | Reisikindlustus | Muud teenused | Teenustasud |
Jaga:
 saada sõbrale saada Twitterisse saada Facebooki printerisõbralik versioon
Uudised ja pakkumised
15.03.2012

--- PAKKUMINE ON LÕPPENUD ---

Cathay Pacificuga Aasiasse al 545 eurost ja Austraaliasse al 970

Hongkongi lennufirma Cathay Pacific kuulub oma teeninduse poolest maailma absoluutsesse tippu. 2009. aastal valiti nad maailma parimaks lennufirmaks ja 2010 ja 2011 tunnistati paremuselt neljandaks. Nüüd on võimalik ühendada kõrgeklassilist teenindust taskukohase hinnaga!

Känguru
Hinnas sisaldub:

 • kokku 4–6 lendu
 • kuni 10 einet pardal koos laia joogivalikuga
 • kuni 20 kg äraantavat pagasit
 • laia valikuga audiovisuaalne meelelahutussüsteem
 • võimalus koguda rohkelt boonuspunkte näiteks Finnair Plusi kaardile 
 • + isegi turistiklassis voolupesa nt sülearvuti ühendamiseks!


Edasi-tagasi piletite hinnad eurodes algusega Stockholmist

 Aasia sihtkohad                                            alates 545 €
 Hongkong al 545 € 
 Taipei al 580 €
 Manila al 695 €

 Vietnam                                                         alates 695 €
 Hanoi al 695 € 
 Saigon al 695 €
 Austraalia sihtkohad                                 alates 970 €
 Adelaide al 970 €
 Melbourne al 970 €
 Perth al 970 €
Brisbane al 980 €
Cairns al 980 €
Sydney al 980 €
 Uus-Meremaa                                        alates 1229 €  
 Auckland al 1229 € 
 

 

Telli siit

Kuldkrediidi järelmaks
alates 45 € kuus
Tutvu tingimustega
ja küsi lisainfot

Erinevaid linnu saab omavahel kombineerida (minna ühte ja tulla teisest). Lisatasu eest on võimalik pikemalt peatuda Hongkongis.

Hinnalandused:
Kuni 11 a (kaasa arvatud) lastele kehtib täiendav hinnaalandus 25% maksudeta hinnast.


Cathay PacificKehtivus ja tingimused

 • Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 06.05.2012.
 • Lend sihtkoha võib toimuda kuni 20.06 ja ajavahemikus 16.08.-09.12.2012.
 • Broneeritud pilet tuleb välja osta 72 h jooksul.
 • Pakkumine kehtib ainult edasi-tagasi lennuks algusega Stockholmist või Kopenhaagenist British Airwaysi opereeritavatel Euroopa-sisestel ja Cathay Pacificu opereeritavatel interkontinentaalsetel lendudel. Kummaski suunas on vajalik üks ümberistumine Londonis ja üks ümberistumine Hongkongis. Vastupidises suunas pakkumise hindu kasutada ei saa.
 • Londonis ei ole pikemad peatused lubatud, edasi tuleb lennata 24 h jooksul. Hongkongis on lubatud üks üle 24 h peatus, see lisab piletihinnale 150 eurot.
 • Sihtkohas tuleb viibida vähemalt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl ja mitte kauem kui 2 kuud.
 • Kõiki sama regiooni sihtkohti võib omavahel kombineerida. Näiteks lennata minnes Melbourne’i ja alustada tagasiteed Sydneyst. Hinnaks on siis pool kummagi linna hinnast kokkuliidetuna.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevasid lahtiseks jätta ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljastamist ei ole seda reisija initsiatiivil ühelgi juhul võimalik tagastada.
 • Kuupäevamuutused on võimalikud ainult samas broneerimisklassis kohtade olemasolul. Muutus tuleb vormistada enne piletiloleva lennu kuupäeva ja see maksab 150 eurot.
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.


Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 15.03.2012. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.


Jätkuühendused Skandinaaviasse

Kuna pakkumine kehtib Stockholmist või Kopenhaagenist algavatele lendudele, vajavad Eesti elanikud eraldi transporti nendesse linnadesse. Estonian Airil on Kopenhaagenisse kuni 4 ja Stockholmi kuni 5 otselendu päevas. See tagab enamasti mugavad ühendused mõistliku ooteajaga.

Soovi korral võib Skandinaavias pikemalt peatuda ja Rootsi on võimalik reisida ka laevaga. Edasi-tagasi lennupiletite hinnad Stockholmi algavad 113 eurost ja Kopenhaagenisse 172 eurost.

Eraldi piletitega reisides tuleb kindlasti arvestada asjaoluga, et tegu on eraldi lepingutega ja vedaja vastutus võimalike hilinemiste, tühistamiste või graafikumuutuste osas kehtib ainult ühe lepingu piires. Turvaline on jätta lendude puhul eraldi piletite vahele vähemalt 2-tunnine ning laeva + lennu puhul 3-tunnine vahe ning osta 48 h jooksul täiendavalt reisitõrkekindlustus koos lisakaitsega graafikumuutuste vastu.


Mittesiduv viisainformatsioon

Austraalia lühiajaliseks külastuseks Eesti kodanikud viisat ei vaja, kuid enne reisi tuleb kindlasti taotleda elektrooniline reisiluba. Luba on tasuta ja kehtib 1 aasta.

Aasia riikidest on lühiajaliseks külastuseks viisavabad Hongkong, Hiina Vabariik (Taiwan) ja Filipiinid. Saabudes võimalik kohapealt (lisatasu eest) taotleda Indoneesia ja Tai viisasid. Vietnami puhul peab aga viisa olema vormistatud enne reisi.

Viisat pole vaja transiidiks läbi Suurbritannia, Rootsi või Taani. Vaata lähemat viisainfot.

Kindlasti on reisima minekul vajalik pass, mis peaks kehtima vähemalt 6 kuud pärast reisi lõppu.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Tellimine ja vabade kohtade päring

Lähema info saamiseks ja piletite broneerimiseks võta ühendust telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või kirjuta meile estravel@estravel.ee.

Kuldkaardi omanikud saavad reisipaketi hinnale lisanduvast broneerimistasust 100% soodustust, kui ostu hind ületab 250 eurot. Tellimuse tühistamisel teenustasu ei tagastata.

Kuldkaardi omanikud saavad lennupileti hinnale lisanduvast broneerimistasust 100% soodustust, kui ostu hind ületab 250 eurot. Tellimuse tühistamisel teenustasu ei tagastata.


Tagasi
Liitu uudiskirjaga
Skandinaaviast USA-sse ja tagasi al 509 €. Kingime juurde TASUTA edasi-tagasi lennud Tallinnast Skandinaaviasse!
Kui ostad Estravelist soodushinnaga lennupileti Skandinaaviast USA-sse ja maksad selle eest broneerimisega samal päeval, lisame omalt poolt täiesti tasuta juurde edasi-tagasi lennud Tallinnast Stockholmi, Kopenhaagenisse või Oslosse!
Vaata lähemalt
Soodsalt kuuma Aasiasse 5-tärni lennufirmaga al 540 €. Üle 50 sihtkoha!
Oled tüdinenud Eesti jahedast ja vihmasest ilmast? Soodsa hinnaga reis Aasia päikese alla võiks olla heaks vahelduseks. Lisaks traditsioonilisematele Taile või Balile saad väga odavalt ära käia ka Eesti turistide poolt vähemavastatud paikades!
Vaata lähemalt
Soodsad TAP Portugali edasi-tagasi otselennud Lissaboni al 250 € ja rohkelt võimalusi jätkuühendusteks
4. juulil avatakse otselennuliin Tallinna ja Lissaboni vahel. Lisaks Lissabonile võib TAP-i lendudega mugavalt vaid ühe lennukivahetusega külastada veel paljusid muid sihtkohti. Muuhulgas tervelt 12 linna Brasiilias ja 3 linna Marokos.
Vaata lähemalt
Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida soodushinnad Egyptairiga, edasi-tagasi lennud alates 535 eurost!
Star Alliance'i kuuluva Egiptuse rahvusliku lennufirmaga Egyptair pääsed mitmesse põnevasse paika Aasias, Aafrikas ja Lähis-Idas. Estravelis on nüüd müügil väga soodsate hindadega lennud 14 erinevasse sihtkohta!
Vaata lähemalt
Tark planeerib ette! Euroopa-lennud Estonian Airiga alates 135 eurost
Pikalt ette planeerida on alati kasulik. Estonian Airi lendudel kehtivad soodushinnad preemiaks neile, kes suudavad reisiplaanid varakult paika panna. Kui ostad lennupileti vähemalt 120 päeva enne reisi, saad lennud parema hinnaga!
Vaata lähemalt