Lennupiletid | Majutus | Reisipaketid | Teemareisid | Laevapiletid | Autorent | Rongid | Reisikindlustus | Muud teenused | Teenustasud |
Jaga:
 saada sõbrale saada Twitterisse saada Facebooki printerisõbralik versioon
Uudised ja pakkumised
16.12.2011

--- PAKKUMINE ON LÕPPENUD ---

Äärmusest äärmusesse Ameerika läänerannikul

See on reis inimesele, kes tahab kõike ja korraga. Alusta patupesast Las Vegasest ja otsi lunastust Yosemite'i imekaunist rahvuspargis matkates. Teekond mööda lääneranniku kaunimat kiirteed pakub vaateid, mis pärinevad otse postkaardilt. Lõpp-punktiks on glamuuri ja tähesära keskpunkt Los Angeles.

Las Vegas, Ameerika, USA, Estravel, Sin City, Nevada8-päevane ringreis viib Sind põrgulikust kõrbest maheda briisiga Vaikse ookeani äärde. Kaks äärmust üheskoos, see juba on midagi!

» 8-päevane ringreis Ameerika läänerannikul

Hind ühele alates 699 €


Telli siit

Hind sisaldab:

 • 3 ööd majutust hotelli kaheses toas
 • 4 ööd majutust mitme inimese telgis
 • toitlustus vastavalt programmile
 • kohalik transport (välja arvatud lennujaamatransfeerid)
 • programmis mainitud ekskursioonid ja sissepääsupiletid
 • ingliskeelse reisisaatja teenused sihtkohas


Yosemite, USA, Ameerika, Lisatasu eest:

 • lennupilet Tallinnast Las Vegasesse
 • lennupilet Los Angelesest Tallinnasse
 • reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas


REISIKAVA

1. päev. Las Vegas
Saabumine Las Vegasesse. Õhtul toimub hotellis koosolek rühmajuhiga, kus tutvutakse ülejäänud reisiseltskonnaga ja antakse ülevaade sellest, mis ees ootab.

2. päev. Las Vegas – Surmaoru rahvuspark Bishop
Linnaekskursioon Las Vegases. Lõunasöök. Sõit Surmaorgu ja sealt edasi ühte kaunimasse mägilinna Bishopisse. Õhtusöök

3. päev. Bishop Yosemite'i rahvuspark
Hommikusöök. Pärast seda külastate iidset Mono järve. Lõunasöök. Yosemite'i rahvuspark pakub imeilusaid vaateid ja keskkonda mõnusaks jalutuskäiguks. Õhtusöök.

4. päev. Yosemite'i rahvuspark
Hommikusöök. Vaba päev Yosemite'i rahvuspargiga tutvumiseks. Lõunasöök. Soovijatel võimalus rentida rattad. Õhtusöök.

5. päev. Yosemite Rahvuspark –  San Fransisco
Pärast hommikusööki suundute San Fransiscosse, kus toimub linnaekskursioon. Lõunasöök. Soovijatel võimalus nautida päikeseloojangut purjekal.

West Coast, USA, Ameerika, ringreis, läänerannik, Estravel6. päev. San Fransisco – 
San Simeon
Suundute San Fransiscost San Simeoni poole, mööda ühte kaunimat teed Ameerikas. Lõunasöök. Õhtul hinnas ka õhtusöök.

7. päev. San Simeon – 
Los Angeles
Peale hommikusööki suundute Los Angelese poole. Teel peatute omapärases San Luis Obispo ja imeilusa rannaga Santa Barbaras. Los Angeleses toimub linnaekskursioon.

8. päev. Los Angeles
Lahkumine vastavalt individuaalsele lennugraafikule.

Lisainfo

Hind eeldab kaht koos reisivat täiskasvanut.
Reisil osalemiseks peab olema vähemalt 12 aastat vana.

Garanteeritud väljumised:
07.04.–14.04.2012
21.04.
28.04.2012
19.05.
19.05.2012

Reisile on ka teisi, mittegaranteeritud väljumisi. Kui Su reisikava ei ole kivisse raiutud, siis küsi teisi väljumiste kuupäevi meie reisikonsultandilt.


Viisainformatsioon
Ameerika Ühendriikidesse reisimiseks viisavabalt on Eesti passi omanikul vajalik biomeetrilise passi olemasolu. Lisaks tuleb taotleda ESTA reisiluba. Kui biomeetrilist passi ei ole, siis tuleb taotleda viisa. Vaata lähemalt Ameerika Ühendriikide viisatingimusi.

Käesoleva pakkumise puhul on tegemist reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. Estravel on reisikorraldaja G Adventures müügiagent.

G Adventures(endine GAP Adventures) on rahvusvaheline reisikorraldaja, kelle erialaks on põnevad ja teistsugused ringreisid. Grupid on väikesed (10–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile!

Loe reisikorraldaja G Adventures kohta ka Estraveli blogist.

Käesolevas pakkumises toodud hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate meile oma ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Tellimine ja vabade kohtade päring

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype'is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.
Küsi lisainfot reisikonsultandilt.

Kuldkaardi omanikud saavad reisipaketi hinnale lisanduvast broneerimistasust 100% soodustust, kui ostu hind ületab 250 eurot. Tellimuse tühistamisel teenustasu ei tagastata.


Tagasi
Perega kruiisima! Lapsed seilavad poolmuidu!
Kuni 15. septembrini saad broneerida Kariibi või Vahemere kruiisi eriti soodsate hindadega!
Vaata lähemalt
Portugali juveel - Lissabon
Lissabon – Portugali juveel ja Euroopa ladina muinasjutt, millest õhkub tänapäevast majesteetlikkust ja autentset arhitektuuri.
Vaata lähemalt
Sügispuhkus tulikuuma Sitsiilia päikese all! Soodustused kuni 260 €
Soodushinnaga Sitsiilia reisid on müügis perioodil 30.07.-08.08.2014 või kuni kohti jätkub. Soodushinnaga kohtade arv on piiratud!
Vaata lähemalt
Taskukohased mesinädalad
Pulmapidu võib Su pangakonto seisu märgatavalt vähendada ja ega mesinädaladki odav lõbu ole. Aga kahekesi paradiisi põgeneda ju ometigi tahaks... Kui rätsepatööna kokku pandud pulmareis on Sinu jaoks kallivõitu, tuleb appi reisikorraldaja Aurinkomatkat!
Vaata lähemalt
Tai parimad golfiväljakud ühe löögiga
Tai golfiväljakuid peetakse parimateks Kagu-Aasias ja seda nii sõbralike inimeste kui ka tipptasemel radade tõttu. Peaaegu 150 golfiväljakust on siia reisi valitud vaid parimad!
Vaata lähemalt