Mobiilne kliendikaart

Estraveli Kuldkaart on nüüd ka mobiilne kliendikaart! Kasutades vaid oma telefoni, saad meie ligi 200 partneri juures soodustusi kuni 25%. See on kiire, lihtne ja mugav.

Kasuta võimalust ning tutvu uue eestimaise mobiilirakendusega, mis teeb igast nutitelefonist mobiilse rahakoti. Tegemist on Ajujahi konkursist väljakasvanud uudse tehnoloogilise lahendusega Paype. Lae endale alla mobiilne kliendikaart ning saad edaspidi plastikkaardi asemel kasutada meie koostööpartnerite juures oma telefoni. Mobiilsele kliendikaardile kehtivad kõik soodustused, mida plastikkaardi omanikud seni nautinud on. Lisaks hoiame Sind kursis parimate reisipakkumistega. Saa osa revolutsioonist – lae mobiilne kliendikaart alla juba täna!

Estraveli tasuta mobiilse kliendikaardi saamiseks tee nii:

1) lae App Store’ist või Google Play’st alla Paype mobiilirakendus;
2) registreeri ennast kasutajaks;
3) vali Estraveli kliendikaart.

Elektrooniline ja plastikust Kuldkaart

Mobiilse kaardi saavad endale tasuta alla laadida nii uued kliendid kui ka varasemad plastikkaardi omanikud. Kui Sul on juba plastikkaart olemas, saad kasutada paralleelset ka mobiilset kaarti, mille number ning kehtivusaeg on täpselt samad. Kaardi aegumisel saad selle alati elektroonilisel kujul tasuta pikendada. Plastikkaardi pikendamine toimub aga endiselt boonuspunktide eest või soodushinnaga.

Koostööpartnerite soodustused

Estravelil on ligi 200 koostööpartnerit, kes pakuvad meie klientidele kuni 25% püsisoodustust. Lisaks saavad püsikliendid igal kuul osa ka eripakkumistest.

Meie koostööpartnerite juures soodustuste kasutamiseks piisab kliendistaatuse tõestamiseks sellest, kui avad oma nutitelefonis Paype mobiilse rahakoti ning asetad telefoni püstiselt kassas oleva Paype Box’i kohale. Õige kliendikaart hüppab lahti automaatselt. Kui kaupluses veel Paype Boxi pole, võid alati oma mobiilset kliendikaarti ka telefoni ekraanil näidata.

Estraveli partnerite juures tuleb enda tuvastamiseks klikkida Estraveli kliendikaardi ikoonil.

 

Need pakkumised on Sulle:

Kõigile Estraveli püsiklientidele kehtivad meie partnerettevõtetes mitmesugused soodustused.
Kuldkaart
Püsisoodustused
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!