Live
chat!
Vajad abi?

Suhtle meie reisikonsultandiga otse ja saa oma vastused kohe! Teenindame onlines E-R 9-17

11 kauglendude sihtkohta Euroopa parima lennufirmaga

Pakkumine lisatud 17.03.2017

Meil on heameel pakkuda jälle väga atraktiivseid hindu juba kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks tunnistatud Turkish Airlinesi Tallinnast algavail lendudel. Siit leiad soodushindadega 11 põnevat Aasia ja Aafrika linna. Edasi-tagasi piletite hinnad algavad 429 eurost.

Türgi lennufirmaga reisides sisaldub isegi turistiklassi hinnas 30 kg äraantavat pagasit ilma ühikupiiranguta, võimalus endale eelnevalt lennukis meelepärane istekoht reserveerida ja täielik pardateenindus – sooja eine valik erinevate variantide hulgast.

Alati saab väikese lisatasu eest pikemalt peatuda Türgi suurimas linnas, lausa kahes maailmajaos paiknevas Istanbulis. Üle 24h peatuse tegemine võib ka kohtade saadavust parandada.

Sama päeva lennuühenduse puudumisel pakutakse Istanbulis tasuta hotellimajutust.

Reisi saad alustada mai algusest juuni lõpuni, ent kuupäevades tuleb olla paindlik.

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 31.03.2017 kell 18.00.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Pane tähele, et Türgi lennufirmaga reisides sisaldub isegi turistiklassi hinnas 30 kg äraantavat pagasit, võimalus endale eelnevalt lennukis meelepärane istekoht reserveerida ja täielik pardateenindus – sooja eine saab valida eraldi menüüst.

Aasia ja Aafrika 

Reisi võib alustada ajavahemikus 01.05.–30.06.2017, tagasitulek on lubatud ka hiljem.
NB! Saadavuses võib sihtkohtade ja kuude lõikes olla suuri erinevusi. Reisikuupäevades tuleb igal juhul olla väga paindlik.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Almatõ, Kasahstan al 429 € +42 p Päring
Peking, Hiina al 429 € +42 p Päring
Kairo, Egiptus al 449 € +44 p Päring
Delhi, India al 469 € +46 p Päring
Shanghai, Hiina al 479 € +47 p Päring
Biškek, Kõrgõzstan al 489 € +48 p Päring
Guangzhou, Hiina al 499 € +49 p Päring
Bangkok, Tai al 529 € +52 p Päring
Hongkong al 539 € +53 p Päring
Singapur al 599 € +59 p Päring
Ho Chi Minh City, Vietnam al 659 € +65 p Päring

Lisavõimalused:

 • 10 € eest on ühel suunal võimalik pikemalt (üle 24h) peatuda Istanbulis (sel juhul tasuta hotelli ei saa)
 • Geograafiliselt lähedasi sihtkohti võib omavahel kombineerida. Ehk lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest. Hind on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna

Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 31.03.2017 kl 18.00.
 • Lendu võib alustada ajavahemikus 01.05.–30.06.2017, tagasitulek on lubatud ka hiljem.
  NB! Saadavuses võib sihtkohtade ja kuude lõikes olla suuri erinevusi. Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik. Istanbulis peatumine parandab mõnedel juhtudel kohtade saadavust.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlines opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis. Istanbulis  võib pikemalt peatuda, vt täpsemalt hinnatabeli juurest.
 • Reisi kogupikkus peab jääma 1 kuu piiresse, minimaalse kohaloleku nõudeks on 3 päeva või laupäeva/pühapäeva vaheline öö sihtkohas.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud trahvi eest. Selleks on 100 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 17.03.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • Hinnaalandused kehtivad vaid alla 2 a sülelastele, kes maksavad lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Turkish Airlines on tunnistatud kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust. Kas teadsid, et tegemist on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Eesti kodanikud ei vaja viisat lühiajaliseks Hongkongi, Kasahstani, Kõrgõzstani, Singapuri, Tai ega Türgi külastamiseks.

Täiendavalt saab riiki saabudes piirilt taotleda Egiptuse ja India (vajalik eelnev kinnitus intternetist!) viisasid. Sellega kaasneb lisatasu.

Hiina RV puhul peab viisa olema vormistatud enne reisi saatkonnas.

Loe viisatingimuste kohta ka täpsemalt Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minekul vajalik pass mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

Soodsad otselennud Tallinnast, nüüd juba 18 sihtkohta hindadega alates 44.90 €/üks suund, 88.90 €/edasi-tagasi.

Pakkumine kehtib kuni 02.04.2017 kl 14:00.

Nordica
Sooduspakkumine
al 89.9

Kuni 2. aprillini on Estravelis saadaval Skandinaavia lennufirma SAS väga odavad piletid kauglendudele: neli Aasia sihtkohta hindadega al 419 €/edasi-tagasi!

Soodushinnad kehtivad kuni 02.04.2017 kl 14.00.

SAS-i kauglennud
Soodsalt Aasiasse
al 419
või al 38 €/kuu
UUS!

Soodsad piletid Air Balticu lendudele novembrist märtsi lõpuni. Valikus on ligi 50 sihtkohta!

Pakkumine kehtib kuni 02.04.2017.

Air Balticu lennud
Suur soodusmüük
al 69
UUS!

Soodushinnad 479 €/inimene eeldavad kahte või enamat koosreisijat ning kehtivad algusega Stockholmist.

Piletid on müügil kuni kohti jätkub, aga mitte kauem kui 31.03.2017 kl 18.00.

Thai Airwaysi lennud Rootsist
al 479
või al 43 €/kuu

Hinnas pagas, söögid-joogid ja istekohavalik!

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 31.03.2017.

Turkish Airlines
Euroopa lennud 
al 170
või al 15 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!