Live
chat!
Vajad abi?

Suhtle meie reisikonsultandiga otse ja saa oma vastused kohe! Teenindame onlines E-R 9-17

Aeroflotiga Aasiasse ja USAsse läbi Moskva! 

Pakkumine lisatud 24.05.2017

Aeroflotiga saab eksootilistesse sihtkohtadesse lennata üsna soodsalt. Ja seda ilma Venemaa viisata (Moskvas transiittsooni jäädes). Tänu kahele lennule päevas Tallinna ja Moskva vahel on kõigisse siintoodud sihtkohtadesse kummaski suunas olemas sama päeva lennuühendused. Hinna sisse kuulub äraantava pagasi vedu ja päris hea pardateenindus.

Pakkumise hinnaga on saadavust reisimiseks alates septembrist (kohati ka varem), ent kuupäevades tuleb olla paindlik. Näiteks jõulude ja aastavahetuse perioodil võivad hinnad olla oluliselt kallimad.

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Dubai, Araabia Ühendemiraadid al 480 € +480 p Päring
Delhi, India al 520 € +520 p Päring
Bangkok, Tai al 570 € +570 p Päring
Peking, Hiina RV al 590 € +590 p Päring
Shanghai, Hiina RV al 630 € +630 p Päring
Phuket, Tai al 630 € +630 p Päring
New York, USA al 650 € +650 p Päring
Guangzhou, Hiina RV al 670 € +670 p Päring
Hanoi, Vietnam al 670 € +670 p Päring
Ho Chi Minh, Vietnam al 670 € +670 p Päring
Söul, Korea al 730 € +730 p Päring
Hongkong al 770 € +770 p Päring
Tokyo, Jaapan al 790 € +790 p Päring
Ulaanbaatar, Mongoolia al 790 € +790 p Päring

Lisavõimalused:

 • 50 € eest on ühel suunal võimalik pikemalt (üle 24h) peatuda Moskvas (Venemaa viisa sel juhul vajalik!).
 • Samas riigis asuviaid sihtkohti võib omavahel kombineerida. Ehk lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest. Hind on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Müügi- ega reisiaeg ei ole reeglitega piiratud, aga toodud hinnatasemel kohtade saamiseks tuleks pilet enamasti vähemalt kolm kuud ette osta.
  NB! Saadavuses võib sihtkohtade ja kuude lõikes olla suuri erinevusi. Iga sihtkoha puhul võib esineda perioode, mil odavaimal hinnatasemel kohti pole. Puhkusemaiguliste Tai ja Vietnami puhul on üheks selliseks ajavahemikuks kindlasti jõulude ja aastavahetuse periood alates detsembri teisest dekaadist kuni poole jaanuarini. Suur reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik!
 • Pakkumine kehtib Aerofloti opereeritavatel lendudel ümberistumisega Moskvas. Venemaa viisa olemasolul võib Moskvas pikemalt peatuda, vaata täpsemalt lennupiletite lisavõimaluste alt.
 • Reisi kogupikkus peab jääma 170 päeva piiresse, minimaalse kohaloleku nõudeks on 2 päeva või laupäeva/pühapäeva vaheline öö sihtkohas.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud trahvi eest. Selleks on 100 €+ Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 24.05.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 •  2–11-aastased lapsed saavad sõltuvalt sihtkohast umbes 15% soodustust täiskasvanu hinnast.
 • Alla 2-aastased sülelapsed maksavad lendude eest umbes 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

 

 

Eesti kodanikud ei vaja viisat lühiajaliseks Araabia Ühendemiraatide, Hongkongi, Jaapani, Korea ega Tai külastamiseks.

Ka USA-sse pääseb viisavabalt, ent eelnevalt tuleb internetist väikse lisatasu eest hankida elektrooniline reisiluba.

Täiendavalt saab riiki saabudes piirilt taotleda India ja Vientnami viisasid (mõlemal juhul on valjalik eelnev kinnitus internetist!) Sellega kaasneb lisatasu.

Hiina RV, Mongoolia ja Venemaa (ainult juhul soovitakse Moskvas pikemalt peatuda ja transiittsoonist väljuda) puhul peab viisa olema vormistatud enne reisi saatkonnas. Moskvas transiittsooni jäädes ja 24 tunni jooksul edasi lennates ei ole Venemaa viisa vajalik!

Vaata täpsemat viisainfot siit.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

Soodsad USA lennud jälle saadaval! New York alates 389 €, New York + Florida alates 499 €.

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutuseks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada.

Soodsalt USAsse!
New York ja Florida
al 389
või al 35 €/kuu

Tallinna Lennujaama äriklassi lounge pakub Sulle mõnusat ja privaatset keskkonda, kui soovid lendu oodates tööd teha, reisiplaane pidada või lihtsalt lõõgastuda – seda nii üksi kui ka koos reisikaaslastega.

Tallinna lennujaam
Äriklassi lounge
Küsi pakkumist

Nüüd saad imelistele Hawaii saartele lennata superhinnaga! Hinnas tasuta peatused USA suurlinnades.

Hawaii saared
Edasi-tagasi lennupiletid
al 850
või al 77 €/kuu

Skandinaavia lennufirma SAS väga odavad edasi-tagasi lennud New Yorki.

Reisi alustamine: 16.01.–29.06.2017 ja uuesti alates 21.08.2017.

SAS-iga New Yorki
al 399
või al 36 €/kuu
Otselend Heathrow'sse!

Kasuta võimalust – British Airwaysi supersoodsad otselennud Tallinnast Londonisse!

Lennud toimuvad kuni 24.10.2017 ja uuesti alates 27.03.2018.

London
Supersoodsad  lennud
al 79
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!