Live
chat!
Vajad abi?

Suhtle meie reisikonsultandiga otse ja saa oma vastused kohe! Teenindame onlines E-R 9-17

Estraveli püsikliendile: airBalticu lendudel pagas erihinnaga!

Pakkumine lisatud 23.03.2017

Hea uudis! Maikuu lõpuni saad airBalticu lendudele pagasi kaasa võtta erihinnaga. airBaltic viib Sind Tallinnast enam kui 60 sihtkohta nii Euroopas kui kaugemal, sealjuures saab otselennuga mugavalt lennata Riiga, Vilniusesse, Berliini, Viini, Amsterdami ja Pariisi.

Hiljuti täienes sihtkohtade valik veelgi – nüüd saab läbi Riia lennata näiteks luksuslikku Abu Dhabisse, salapärasse mähitud Aberdeeni, maailmamajanduse keskpunkti Genfi, hispaanipärasesse Madridi, Musta mere äärde Odessasse, lummavate fjordide poolest kuulsasse Stavangeri ja paljudesse teisteses avastamistväärt paikadesse.

Eripakkumine Kuldkaardi ja Platinum Club kaardi omanikele:

Mai lõpuni airBalticu äraantav pagas otselendudel erihinnaga: Riia ja Vilniuse lendudel 15 €/suund ning Berliini, Pariisi, Amsterdami ja Viini lendudel 20 €/suund. Soodustus kehtib lendudele, mis toimuvad kuni 30.06.2017 (k.a)

Tänu uhiuute Bombardier CS300 lisandumisele on airBalticul üks kõige uuematest lennukiparkidest Euroopas. Lisaks on lennufirma võitnud auhindu innovatiivsete teenuste eest nagu ettetellitavad värsked toidud. Lisaks saab iga aastaga aina kõrgemaid hinnanguid ka airBalticu teenindustase.

Eripakkumine kehtib ainult koos lennupileti ostuga Estravelist perioodil 23.03.–31.05.2017. Soodushinnaga pagasit ei saa broneerida Estraveli e-poes.  

Lisainfo ja tellimine

Kuldkaardi osas lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 350 või saada e-kiri aadressile kuldkaart@estravel.ee.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

Otselennu kaugusel olevas Münchenis, Hamburgis ja Berliinis on suurepärased võimalused meelelahutuseks, lõõgastumiseks ja linnamelu nautimiseks.

Saksamaa
Lend+majutus
al 292
või al 26 €/kuu

Tule ja armu Pariisi!

Pakkumine kehtib Pariisi otselendudele ajavahemikus 18.04.–28.10.2017.

Pariis
Lend + majutus
al 417
või al 38 €/kuu
airBalticu loos
Mängureeglid
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!