Live
chat!
Vajad abi?

Suhtle meie reisikonsultandiga otse ja saa oma vastused kohe! Teenindame onlines E-R 9-17

Imelised Hawaii saared! Lennud al 850 €

Pakkumine lisatud 30.11.2016

Siin on suurepärane võimalus põhjalikumaks tutvumiseks Ameerika Ühendriikidega: edasi-tagasi lennud imelistele Hawaii saartele koos tasuta peatustega USA mandriosariikides al 850 €.

Keset Vaikset ookeani asuvad Hawaii saared on USA kõige kaugem ja looduse poolest üks huvitavamaid osariike, kuhu lennates võid kummalgi suunal teha kuni kaks täiendavat peatust mandrile jäävates suurlinnades (New Yorgis, Los Angeleses, San Franciscos jt). Sealjuures üks peatus lennusuuna kohta hinda ei muuda.

Lõppsihtkoha saad valida nelja erineva Hawaii saare hulgast. Enimtuntud (ja kõige turistilikuma) Oahu asemel tasuks mõelda ka märksa puutumatuma loodusega Kauai, Maui või Big Islandi peale.

Võid käia ka mitmel saarel, sest pika lennu piletil võivad Hawaiile saabumise ja sealt lahkumise saar olla erinevad.

Soodushind sisaldab kuni 23 kg äraantava pagasi vedu kõigil lendudel ning mõnel lennul ka pardateenindust ja personaalse meelelahutussüsteemi kasutamist. Hind kehtib mitme lennufirma kombineerimisel samal piletil (Atlandi-ületuse lennud peavad olema SAS-i opereeritavad).

Edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

Reisiperiood: 30.11.2016– 29.06.2017  ning siis uuesti alates suve lõpust 19.08.201727.10.2017

Kindlasti ei tasu loota soodsaima võimaliku hinnaga piletit kui mõni lend jääb jõulude ja aastavahetuse perioodi (kummaski suunas pole saadavust poolest detsembrist kuni jaanuari teise dekaadini), samuti ei pruugi odavaid kohti olla tagasilendudeks 2017. aasta suvekuudel.

NB! ’Alates’ hinnatasemed kehtivad Atlandi-ületuseks nädala sees (E–N). Iga Atlandi-ületus nädalavahetusel (R–P) lisab hinnale 20 €.

Soovitame olla lennukuupäevades paindlik ja planeerida oma reis pikalt ette!

Tasuta peatust võimaldavad järgmised transiitlinnad:

Honolulu, Oahu - Chicago, Los Angeles, New York, San Francisco või Washington;

Kahului, Maui – Chicago, Los Angeles või San Francisco;

Kona, Big Island – Los Angeles või San Francisco;

Lihue, Kauai  - Los Angeles või San Francisco.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Honolulu, Oahu al 850 € +850 p Päring
Kahului, Maui al 850 € +850 p Päring
Kona, Big Island al 850 € +850 p Päring
Lihue, Kauai al 850 € +850 p Päring

Lisavõimalused:

 • võid lennata ühele saarele ja alustada tagasiteed teiselt. Saartevaheline lend on sel juhul lisakulu (ette ostes suurusjärgus 100-150 €)
 • kummaski suunas võib teha ühe pikema (üle 24h) vahepeatuse ülalnäidatud USA mandriosa linnades.
 • Lisatasu 85 € eest lennusuuna kohta võib teha täiendava lennukivahetuse USA mandriosas. See laiendab võimalike vahepeatuse linnade valikut. Lisaks ülaltoodule on peatused (sõltuvalt lõppsihtkohast Hawaiil) võimalikud siis veel Bostonis, Dallases, Denveris, Houstonis, Las Vegases, Phoenixis ja Seattle’is. Aga sellel hinnatasemel jätkuvalt üks pikem peatus lennusuuna kohta, teisest transiitlinnast tuleb reisi jätkata 24 tunni jooksul.

 • Makstes veel täiendavalt 85 € (ehk kokku 170 €) lennusuuna kohta võid teha USA mandriosas 2 peatust suuna kohta. Näiteks võid lennata Tallinnast Mauile peatustega New Yorgis ja Las Vegases ning tulla tagasi Oahu saarelt peatustega San Franciscos ja Chicagos. Lendude hind kokku on sel juhul 1190 € (850 + 170 + 170) (eksisteerivad teatud piirangud mõnede linnade kombineerimise ja peatuste järjekorra osas, Estraveli reisikonsultant aitab leida parima variandi).

 • Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult, kuid lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta ja soodsaimal hinnatasemel kohtade saadavust piirata. Hinna garanteerib ainult broneerimisega samal päeval pileti väljaostmine.
 • Hinnareeglid lubavad reisi alustada kuni 29.06.2017 ja uuesti alates 19.08.2017–27.10.2017, kuid kohtade saadavuses odavaimal hinnatasemel võib esineda olulisi lünki. Kindlasti ei tasu loota soodsaima võimaliku hinnaga piletit jõulude ja aastavahetuse perioodiks, samuti ei pruugi odavaid kohti olla tagasilendudeks 2017. aasta suvekuudel. Soovitatav on olla lennukuupäevades paindlik ja planeerida oma reis pikalt ette!
 • Pakkumise hinnad lubavad erinevate lennufirmade kasutamist. Tallinna ja Skandinaavia vahelisi lende ning Atlandi-ületusi opereerib SAS, USA siselende aga Alaska Airlines, American Airlines, United Airlines või Virgin America. Kummaski suunas on vajalikud minimaalselt 2 (aga mitmetel juhtudel ka 3) lennukivahetust.
 • Skandinaavia transiitlinnadest tuleb edasi lennata 24 tunni jooksul, pikemad peatused ei ole lubatud. USA mandriosa transiitlinnades võib aga peatuda kauem. Vaata täpsemat infot peatuste hindade kohta lisavõimaluste juurest.
 • Piletid tuleb välja osta 24h jooksul pärast kohtade broneerimist.
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl. Maksimaalset kohalolekut piiravad USA viisanõuded (ESTA-ga max 90 päeva!) ning asjaolu, et lende saab tehniliselt ette broneerida kõige enam 11 kuud.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 •  Pärast piletite väljastamist ei saa neid reisija soovil ühelgi juhul tühistada. Kuupäevamuutused on kohtade olemasolul võimalikud, aga seotud täiendavate kuludega. Lennufirma muutmistrahv on 140 €, lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 30.11.2016. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2–11 a laps saab pakkumise hinnast 100 eurot soodustust.
 • Alla 2 a sülelaps maksab pileti eest u 25% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. Kuna tegemist on mitme ümberistumisega pikkade lendudega (edasi-tagasi lennu marsruut on üle 30 000 km pikk ja puhast lennuaega tuleb ligi 2 ööpäeva!), soovitame ka sülelapse eest pigem vanema lapse hinda maksta ja talle eraldi istekoht osta.

Kuigi antud pakkumine peaks olema hetkel üks turu soodsamaid võimalusi Hawaiile jõudmiseks, on selle põhiliseks eeliseks just mitme peatuse võimalus USA suurlinnades. Enamasti odavamad Hawaii piletid vahepeatuseid ei luba, ilma nendeta võib aga lend teisele poole maakera üsna kurnavaks osutuda.

Külastades ühe reisi jooksul lisaks troopilistele saartele ka Ameerika ida- ja lääneranniku suurlinnu, maksad lendude eest kindlasti kordades vähem kui igas paigas eraldi piletiga käies.

SAS-i ühendused on enamasti väga sujuvad, mõistliku ooteajaga Skandinaavia transiitlinnas.

Atlandi-ületuse lendudel on hinna sees pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Kogu marsruudi vältel üks kuni 23 kg ühik äraantavat pagasit.

Euroopa lendudel ja USA siselendudel on pardateenindus tasuline.

Lennates saab koguda rohkelt punkte mõne Star Alliance’i kuuluva lennufirma boonuskaardile, näiteks SAS-i enda Eurobonusele.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks USA külastuseks viisat, juhul kui neil on biomeetriline kiibiga pass (välja antud pärast 2007. a maikuud). Enne reisi tuleb taotleda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: www.estravel.ee/viisainfo

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee. See pakkumine ei pruugi olla saadaval internetibroneeringuna.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

Soodsad USA lennud jälle saadaval! New York alates 389 €, New York + Florida alates 499 €.

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutuseks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada.

Soodsalt USAsse!
New York ja Florida
al 389
või al 35 €/kuu

Skandinaavia lennufirma SAS väga odavad edasi-tagasi lennud New Yorki.

Reisi alustamine: 16.01.–29.06.2017 ja uuesti alates 21.08.2017.

New York
Mugavad lennud SAS-iga
al 399
või al 36 €/kuu
Otselend Heathrow'sse!

Kasuta võimalust – British Airwaysi supersoodsad otselennud Tallinnast Londonisse!

Lennud toimuvad kuni 24.10.2017 ja uuesti alates 27.03.2018.

London
Supersoodsad  lennud
al 79

Lennupiletid muinasjutulisse Dubaisse on sügis- ja talvekuudeks saadaval uskumatult soodsa hinna eest.

Estravelist ostes on Norwegiani lendude ostmisel hinnas ka kuni 40 kg äraantava pagasi vedu ja istekoha reserveerimise võimalus!

Imeodavalt Dubaisse!
al 269
või al 24 €/kuu

Estravelil on heameel pakkuda Euroopa suuruselt kolmanda odavlennufirma Norwegiani pileteid, mille hinnad on enamasti väga soodsad.

Norwegian
Piletid Estravelist
Küsi pakkumist
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!