Live
chat!
Vajad abi?

Suhtle meie reisikonsultandiga otse ja saa oma vastused kohe! Teenindame onlines E-R 9-17

Nädalavahetuseks Istanbuli Euroopa parima lennufirmaga – ainult 155 €/edasi-tagasi!

Pakkumine lisatud 15.05.2017

Pakume suurepärase hinnaga reisiideed nädalavahetuseks.

Veeda aeg neljapäeva õhtust pühapäeva hommikuni Euroopa suurimas linnas, tegelikult lausa kahes maailmajaos asuvas Istanbulis. Saad Turkish Airlinesi edasi-tagasi lennud imeodavalt ja sealjuures sisaldub hinnas:

 • rikkalik söök ja jook pardal (sh sooja eine valik mitme võimaluse hulgast, alkohoolsed joogid)
 • kuni 23 kg raskune äraantava pagasi ühik (praeguse liiri kursi juures on Türgi ka väga soodne sihtkoht ostureisiks!)
 • võimalus lennukis meelepärane istekoht ette reserveerida (alates hetkest, mil väljumiseni jääb 100 päeva)
 • personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine lennukis (Turkish Airlines on ainus firma, mis Tallinnast lähtuvatel regulaarlendudel seda võimalust pakub).

Parim saadavus on septembri ja oktoobri lendudele, kuid üksikuid reisikuupäevi võib leida ka varem.

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 30.06.2017 kell 18.00.

Edasi-tagasi pileti hind algusega Tallinnast

Pane tähele, et Türgi lennufirmaga reisides sisaldub ka turistiklassi hinnas 23 kg äraantavat pagasit, võimalus endale eelnevalt lennukis meelepärane istekoht reserveerida ja täielik pardateenindus.

Istanbul, Türgi

Lendu võib alustada kuni 12.10.2017. Parim saadavus on väljumistele alates septembrist, kuid üksikuid reisikuupäevi võib leida ka varem.

NB! Hind kehtib ainult sama nädala neljapäeval Tallinnast äralennuks ja pühapäeval Istanbulist tagasitulekuks. Maksimaalne lubatud kohalolek Istanbulis on 3 ööd.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Istanbul, Türgi al 155 € +155 p Päring
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hind kehtib müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 30.06.2017 kl 18.00. Pilet tuleb välja osta 24h jooksul peale kohtade broneerimist.
 • Hind kehtib ainult sama nädala neljapäeval Tallinnast äralennuks ja pühapäeval Istanbulist tagasitulekuks. Maksimaalne lubatud kohalolek Istanbulis on 3 ööd.
 • Lendu võib alustada kuni 12.10.2017. Parim saadavus on väljumistele alates septembrist, enne seda on võimalike kuupäevade valik väga kasin.
 • Pakkumine kehtib ainult Turkish Airlines opereeritavatel otselendudel.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil muuta ega tühistada.
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 15.05.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • Hinnaalandused kehtivad vaid alla 2 a sülelastele, kes maksavad lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Turkish Airlines on tunnistatud kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust. Kas teadsid, et tegemist on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Türgi on Eesti kodanikele lühiajaliseks külastuseks viisavaba.

Euroopa Liidust väljapoole lennates on kindlasti vajalik pass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud.
ID-kaardist ei piisa!!!

Loe viisatingimuste kohta ka täpsemalt Estraveli kodulehelt.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

UUS!

10 USA ja Aasia sihtkohta soodushinnaga.

Pakkumine kehtib kuni 24.08.2017 kl 18.00.

SAS-i kauglennud
USA ja Aasia
al 389
või al 35 €/kuu
Erihinnad ainult Estravelis!

Venemaa lennufirma Rusline pakub otselende marsruudil Tallinn-Peterburi. Lend kestab ainult 1 tund ja on suurepäraseks alternatiiviks bussisõidule. Ainult Estravelis erihinnad kuni 20. augustini!

Rusline
Peterburi ühe tunniga
al 95

Soodusmüük maailma parima lennufirma lendudel!

Aasia al 455 €, Okeaania al 990 €. Sooduspakkumine kehtib kuni 20.08.2017.

Qatar Airways
Soodsad kauglennud
al 455
või al 41 €/kuu

Soodsad USA lennud jälle saadaval! New York alates 389 €, New York + Florida alates 499 €.

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutusteks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada.

Soodsalt USA idarannikule!
al 389
või al 35 €/kuu

Nüüd saad imelistele Hawaii saartele lennata superhinnaga! Hinnas tasuta peatused USA suurlinnades.

Hawaii saared
Edasi-tagasi lennupiletid
al 850
või al 77 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!