Live
chat!
Vajad abi?

Suhtle meie reisikonsultandiga otse ja saa oma vastused kohe! Teenindame onlines E-R 9-17

Odavad Euroopa lennud maailmajao parima lennufirmaga

Pakkumine lisatud 28.02.2017

Kuus aastat järjest Euroopa parimaks lennufirmaks tunnistatud Turkish Airlinesi piletid on jälle väga soodsa hinna eest saadaval: Euroopa lennud al 170 €/edasi-tagasi ja hinnas on nii pagas, söögid-joogid kui ka istekohavalik!

Valiku võid teha kümnete Lõuna- Euroopa linnade hulgast ja reisi saab alustada kuni 10. detsembrini. Seega on kaetud ka suure nõudlusega suvekuud.

NB! Paljudel juhtudel on läbi Istanbuli Euroopasse lendamine ODAVAM kui ainult Istanbuliga piirdumine. Ja pikemad vahepeatused Istanbulis on seejuures alati lubatud! Ehk sisuliselt võid oma Istanbuli reisile lisada tasuta jätkulennud Euroopasse :)

Tänapäeval väga tavaliste lennuhinnale lisanduvate täiendavate tasude pärast Türgi lennukompaniiga reisides muretsema ei pea. Euroopa sihtkohtade puhul on hinnas tervelt 30 kg äraantavat pagasit ilma ühikupiiranguta, samuti väga rikkalik pardateenindus (valik mitme erineva sooja eine vahel) ja võimalus endale eelnevalt lennukis meelepärane istekoht reserveerida (võimalik alates hetkest, kui väljumiseni jääb 100 päeva).
Kui lendude vahele jääb Istanbulis sõiduplaanist tingituna üle 10 tunni, pakub lennufirma Türgi suurimas linnas ka tasuta majutust!

Ainus võimalik (väike) täiendav tasu rakendub vaid juhul kui põneva ajalooga Istanbulis omal soovil pikemalt (üle 24h) peatuda.

Hinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 20.04.2017 kl 18.00. Pilet tuleb välja osta 24h jooksul pärast kohtade broneerimist.

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast

Pane tähele, et Türgi lennufirmaga reisides sisaldub isegi turistiklassi hinnas 30 kg äraantavat pagasit ilma ühikupiiranguta, võimalus endale eelnevalt lennukis meelepärane istekoht reserveerida ja täielik pardateenindus – sooja eine saab valida eraldi menüüst.

Euroopa,

Reisi saab alustada kuni  ​10.12.2017, tagasitulek on lubatud ka hiljem. 
NB! Saadavuses võib sihtkohtade ja kuude lõikes olla suuri erinevusi. Reisikuupäevades tuleb igal juhul olla väga paindlik.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Milano, Itaalia al 170 € +170 p Päring
Pariis, Prantsusmaa al 195 € +195 p Päring
Marseille, Prantsusmaa al 215 € +215 p Päring
Nice, Prantsusmaa al 215 € +215 p Päring
Toulouse, Prantsusmaa al 215 € +215 p Päring
Torino, Itaalia al 215 € +215 p Päring
Valencia, Hispaania al 215 € +215 p Päring
Batumi, Gruusia al 220 € +220 p Päring
Podgorica, Montenegro al 220 € +220 p Päring
Varna, Bulgaaria al 220 € +220 p Päring
Barcelona, Hispaania al 225 € +225 p Päring
Bologna, Itaalia al 225 € +225 p Päring
Bordeaux, Prantsusmaa al 225 € +225 p Päring
Madrid, Hispaania al 225 € +225 p Päring
Malaga, Hispaania al 225 € +225 p Päring
Bilbao, Hispaania al 230 € +230 p Päring
Lyon, Prantsusmaa al 230 € +230 p Päring
Rooma, Itaalia al 230 € +230 p Päring
Ateena, Kreeka al 240 € +240 p Päring
Bukarest, Rumeenia al 240 € +240 p Päring
Dubrovnik, Horvaatia al 245 € +245 p Päring
Lissabon, Portugal al 250 € +250 p Päring
Malta al 250 € +250 p Päring
Napoli, Itaalia al 250 € +250 p Päring
Porto, Portugal al 250 € +250 p Päring
Bakuu, Aserbaidžaan al 260 € +260 p Päring
Catania, Itaalia al 260 € +260 p Päring
Zagreb, Horvaatia al 260 € +260 p Päring

Lisavõimalused:

 • Kõiki linnu võib omavahel kombineerida (lennata ühte ja tulla tagasi teisest).
 • 10 € lisatasu eest on võimalik Istanbulis ühel suunal pikemalt (üle 24h) peatuda

 • Kui kiireima ühendusega lendude vahe Istanbulis on üle 10 tunni, pakub Turkish Airlines tasuta hotellimajutust (NB! See ei kehti, kui kiirem ühendus eksisteerib, aga kohtade saadavusest või reisija soovist tulenevalt on valitud pikem vahetusaeg. Aga vaata ka järgmist punkti!)
 • Mõne suurema linna (Ateena, Bakuu, Barcelona, Milaano, Rooma, Pariis) puhul võib valida sellised ühendused, millega jääb Istanbulis lendude vahele napilt alla 24 tunni. Ehk saabumine Türgi suuremasse linna õhtul ja edasilend Euroopasse järgmise päeva õhtul. Tasuta majutust sel puhul ei pakuta, küll aga on võimalus osaleda tasuta linnaekskursioonil, mis võib kujutada endast hoopis paremat väärtust. Sest ekskursiooniprogrammi kuuluvad lisaks ingliskeelsele giiditeenusele ja transpordile ka kaks söögikorda ning vaatamisväärsuste sissepääsud väljaspool üldist järjekorda. Vaata lähemalt www.istanbulinhours.com.

NB! Nii majutuse kui ekskursiooni puhul ei ole eelnev ettebroneerimine võimalik. Reisija peab teenuse saamiseks pöörduma Istanbulis lennujaamas peale passikontrolli asuvasse Turkish Airlinesi teeninduslauda (Hotel Desk)

Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 20.04.2017 kl 18.00. Pilet tuleb välja osta 24h jooksul pärast kohtade broneerimist.
 • Lendu võib alustada kuni 10.12.2017. Soodsaimal hinnatasemel kohtade saadavus võib kohati olla kasin ja suur reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik. Istanbulis peatumine parandab mõnedel juhtudel kohtade saadavust.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis.
  Istanbulis võib lisatasu eest pikemalt peatuda, vt täpsemalt lisavõimaluste alt.
  Alla 24h viibimist transiitlinnas (nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral) peatuseks ei loeta.
 • Reisi kogupikkus peab jääma 1 kuu piiresse, minimaalselt tuleb sihtkohas viibida 3 ööd (või ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl).
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäeva muutmisel on trahv alates 50 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 27.02.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
  HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.
 • Alla 2 a sülelaps maksab 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.
 • Vanematele lastele soodustusi ei ole.

Turkish Airlines on tunnistatud juba kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks.

Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et odava rahaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Täiendav väärtus on võimalus tasuta hotelliööbimiseks või linnaekskursiooniks pika Istanbuli transiitaja korral.

Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust.

Kas teadsid, et tegemis on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 

Pakkumises mainitud riikidest vajavad Eesti kodanikud ainsana viisat Aserbaidžaani külastamiseks. Kõige lihtsam on taotleda internetis elektrooniline viisa SIIN.

Kõik muud riigid on viisavabad.

Pass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud, on kindlasti vajalik Euroopa Liidust väljapoole lennates ja äärmiselt soovitatav Euroopa-siseselt.

Kuigi pakkumise EL-i riikidesse võib siseneda ka ID-kaardiga, tuleb arvestada et Turkish Airlinesiga lennates toimub juba Tallinna lennujaamas Schengeni tsoonist lahkumine ja ilma passita reisijal võivad tekkida piiriületusel probleemid. Isegi kui õnnestub ID-kaardiga lennule pääseda, ei ole sellega võimalik Istanbulis transiittsoonist väljuda. See aga tähendab, et sõiduplaanist tingitud ööbimise korral ei saa tasuta hotellimajutuse pakkumist kasutada.

Loe viisatingimuste kohta ka täpsemalt Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

Soodsad USA lennud jälle saadaval! New York alates 389 €, New York + Florida alates 499 €.

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutuseks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada.

Soodsalt USAsse!
New York ja Florida
al 389
või al 35 €/kuu

Tallinna Lennujaama äriklassi lounge pakub Sulle mõnusat ja privaatset keskkonda, kui soovid lendu oodates tööd teha, reisiplaane pidada või lihtsalt lõõgastuda – seda nii üksi kui ka koos reisikaaslastega.

Tallinna lennujaam
Äriklassi lounge
Küsi pakkumist

Nüüd saad imelistele Hawaii saartele lennata superhinnaga! Hinnas tasuta peatused USA suurlinnades.

Hawaii saared
Edasi-tagasi lennupiletid
al 850
või al 77 €/kuu

Skandinaavia lennufirma SAS väga odavad edasi-tagasi lennud New Yorki.

Reisi alustamine: 16.01.–29.06.2017 ja uuesti alates 21.08.2017.

SAS-iga New Yorki
al 399
või al 36 €/kuu
Otselend Heathrow'sse!

Kasuta võimalust – British Airwaysi supersoodsad otselennud Tallinnast Londonisse!

Lennud toimuvad kuni 24.10.2017 ja uuesti alates 27.03.2018.

London
Supersoodsad  lennud
al 79
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!