Live
chat!
Vajad abi?

Suhtle meie reisikonsultandiga otse ja saa oma vastused kohe! Teenindame onlines E-R 9-17

Põhja-Portugali kultuuri- ja veinireis 

Pakkumine lisatud 15.03.2017

Kultuuri- ja veinireisil Põhja-Portugalis ootavad Sind maalilised vaated mägistele viinamarjaväljadele ja kaunile Douro jõe orule ning ajalooline Porto linnake oma kuulsate portveini keldritega.

Põhja-Portugalist leiad segu kaunist loodusest, sajandite vanustest linnakestest ja võrratust toidust.

See reis on Sulle kui hindad kulinaarseid naudinguid ja head veini; Sulle meeldivad romantilised ajaloolised linnakesed ja külad ning kaunis maaliline loodus; Sulle meeldib reisida rahulikult, väikese seltskonnaga, aega võttes ja nautides.

Reis toimub 18.09.–24.09.2017.

Portugali veini- ja kultuurireis

Lisainfo:
Kirjeldus Toitlustus Periood Hind  
Pakett koos majutusega Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök 6 ööd al 1440 € +1440 p Päring

Hinnas on:

 • 6 ööd majutust kahekohalises toas, sealhulgas 4 ööd ajaloolises veinimõisas keset Douro piirkonna viinamarjaistandusi. Kasutada on ka tenniseväljak ning välibassein.
 • 6 hommikusööki, 1 lõunasöök ja 3 õhtusööki
 • lauaveinide, vahuveinide, juustu ja portveinide degusteerimised (Portos ja Douro orus)
 • veinikeldri külastused ja soovi korral ka osalemine jalgadega viinamarjade traditsioonilisel veiniks pressimisel ning viinamarjade korjamisel
 • transport kogu reisi vältel, samuti rongisõit Douros ja laevareis Portos
 • sissepääsud Mateusi paleesse ja Douro muuseumi
 • eesti keelt kõneleva rühmajuhi teenus

Lisatasu eest:

 • lennupiletid
 • majutus ühekohalises toas
 • reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

1. päev
Saabute Portosse keskpäeval. Seate end hotellis sisse ning teete väikese lõunapausi ja seejärel jalutuskäigu ajaloolises ja UNESCO kaitse all olevas Porto vanalinnas. Jalutuskäik lõpeb vanaaegse jõelaeva sõiduga mööda Douro jõge, et imetleda vaateid Portole, Vila de Gaiale ja neid ühendavatele sildadele.

2. päev
Peale hommikusööki sõidate Portost põhja poole Barcelosse, et külastada sealset väidetavalt Euroopa suurimat turgu. Turulkäigu järel suundute ajaloolise Braga külje all oleva Hea Jeesuse mäe jalamile, et imetleda Portugali suurejoonelisimat religioosset ehitist, mäe otsas olevat kirikut ja mäkke viivat sikk-sakk treppi, kust platvormidelt leiab viie meele purskkaevud. Lõunapausi teete Braga vanalinnas ja seejärel suundute Portugali sünnipaika Guimaraesi. Jalutate kindluse müüride vahel, mis seisavad seal juba tuhat aastat, proovite ka sealset maiuspala torta de Guimaraesi koogikesi. Õhtuks suundute tagasi Portosse. Ühist õhtusööki naudite väikeses kohalikus restoranis Portos (hinna sees).

3. päev
Ennelõunal on vaba aeg, et saaksite külastada vastavalt oma soovile Porto vaatamisväärsusi (näiteks Börsihoonet, Sao Francisco kirikut jms) või veeta aega Porto ostutänavatel. Õhtupoolikul asute teele ühe vanima veinipiirkonna ja UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluva Douro oru poole. Sõit kestab umbes 2 tundi. Õhtuks jõuate oma peatuspaika Douro veinipiirkonnas, keset viinamarju välju ning maalilist maastikku. Õhtusööki naudite ühiselt (hinna sees).

4. päev
Külastate barokset, 18. sajandist pärit Mateusi paleed, mille imelised aiad on saanud inspiratsiooni Pariisi Versailles´st, neid peetakse Portugali kauneimateks. Uudistate nii paleed kui aedasid. Ühise lõunapausi teete Regua linnakeses (lõuna hinna sees), järgneb sõit ajaloolise rongiga piki Douro kallast Pinhao linnakesse. Käite veinimõisa veinikeldris, et saada aimu sealsest veinitootmise protsessist ja jalutate väikeses veinikülas Provesendes. Õhtusöök vabalt valitud Pinhao restoranis.

5. päev
Külastate Douro muuseumi, mis annab hea ja konkreetse ülevaate siinsetest traditsioonidest ja ajaloost. Pärastlõunal jalutate Lamego linnakeses, et imetleda palverändurite sihtkohta Nossa Senhora dos Remedios kirikut. Külastate vahuveinitootjat, et maitsta vahuveini raposeirot. Õhtusöök veinimõisas (hinna sees).

6. päev
Varahommikul saavad soovijad kätt proovida viinamarjade noppimisel. Külastate veel ühte veinikeldrit, mille portveinid on kõrgelt hinnatud. Degusteerite veine ning aitate ka ise veiniteol kaasa purustades traditsioonilisel moel oma jalgadega viinamarju. Õhtusöögi ajaks võetakse suund Douro oru keskusesse, Peso da Regua linnakesse, kus igaüks saab otsida omale meelepärase restorani.

7. päev
Peale hommikusööki asute tagasiteele. Sõit võtab aega umbes 2 tundi ning pakub maalilisi vaateid jõele, orule, väikestele külakestele ja viinamarjaistandustele.Teete peatuse 300-aasta vanuses veinimõisas, et proovida piirkonnale omast vinho verdet ehk rohelist veini ja juustu. Seejärel suundute Porto lennujaama poole.

Soovi korral saab reisi pikendada Lissabonis või Algarves.

 • Portugali reisimine on Eesti kodanikule viisavaba. Eesti kodanikud võivad riiki siseneda ainult kehtiva passi või ID kaardi alusel. Dokument peab olema kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi.
 • Tegemist on reisikorraldaja Kon Tiki pakkumisega. Estravel on reisikorraldaja ametlik edasimüüja.
 • Reisikorraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
 • Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega. Hinnad on seisuga 15.03.2017.

Lisainfo ja tellimine

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.
Küsi lisainfot reisikonsultandilt.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

Septembri-oktoobri väljumised

Sügis kuuma päikese all!

Valikus Türgi, Kreeka, Horvaatia, Itaalia, Hispaania, Küpros, Malta ja Portugal.

Sügis 2017
Päikesereisid
al 469
või al 43 €/kuu
Juuli lõpu ja augusti reisid

Põgene külma Eestimaa suve eest kuuma päikese alla!

Valikus Türgi, Bulgaaria, Horvaatia, Kreeka ja Montenegro.

Suvi 2017
Päikesereisid
al 449
või al 41 €/kuu
Varajase tellija hinnad

Põhja-Itaalia suurepärased mäesuusakeskused pakuvad ohtralt suusa- ja avastamisrõõmu nii algajatele kui ekspertidele.

Väljumised laupäeviti 17.02.– 03.03.2018.

Itaalia suusamäed
2018. aasta talve paketid
al 499
või al 45 €/kuu
Varajase tellija hinnad

Lai rajavalik ja suurepärased off-piste võimalused tõstavad adrenaliinitaset ka kõige vilunumal suusasõbral.

Väljumised laupäeviti 10.03. ja 17.03.2018.

Prantsuse Alpide nõlvadele!
al 535
või al 49 €/kuu
Väljumised 29.12.17 ja 08.01.18

Aastavahetuse reis toimub 29.12.2017-09.01.2018 ja kahe nädalane ringreis toimub 08.01.-23.01.2018.

Koloriitne Kuuba
Valikus on 2 erinevat reisi
al 2199
või al 150 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!