KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Teenustasud

Estravel AS-i teenustasude hinnakirjad

Kehtivad alates 03.07.2019.

Estraveli lepingulistele äriklientidele kehtivad erinevad soodustused. Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust, kirjutades aadressil ariklientuur@estravel.ee või täida ankeet.

Teenustasud - äriklient

Teenustasud Hind
Lennupileti, pakettreisi, kruiisi, autorendi, rongipiletite või transfeeride reserveerimine, sh ekskursioonide ja eriprogrammide reserveerimine 15 €
Hotellimajutuse reserveerimine 12 €
Bussipiletite reserveerimine 4 €
Laeva- ja praamipiletite broneerimine 4 €
Reisiteenusega seotud lisateenuste reserveerimine kliendi soovil (istekohad või eritoidud lennukis, rendiauto lisavarustus, lennule registreerimine jms) 10 €
Ärikliendi poolt teenusepakkujatega otse kokku lepitud hindu kliendile vahendades rakenduvad lepingupõhiselt kehtestatud Estraveli teenustasud.

Muutmis- ja tühistamistasud - äriklient

Muutmis- ja tühistamistasud Hind
Väljaostmata reisibroneeringu tühistamine või muutmine alates teisest muutusest (esimene muutus tasuta) vastava teenuse reserveerimise normaalhind
Estravelist ostetud lennupileti, kruiisipaketi, pakettreisi tühistamine 25 €
Estravelist ostetud lennupileti, kruiisipaketi, pakettreisi muutmine 40 €
Estravelist väljaostetud või vormistatud laevapileti muutmine või tühistamine 6 €
Laevapiletid.ee online-süsteemist ostetud laevapileti tühistamine telefoni teel 10 €
Estravelist väljaostetud või vormistatud hotellimajutuse, autorendi, bussipileti, transfeeri, rongipileti muutmine või tühistamine 12 €
Arve ümbervormistamine ja reisidokumendi koopia väljastamine tagantjärele 12 €
Väljastatud või vormistatud kinkekaartide ümbervormistamine 8 €

NB! Reisiteenuste tühistamisel või muutmisel lähtutakse alati vastava teenusepakkuja kehtestatud tingimustest ja reaalsest kohtade saadavusest. Võimalikud teenusepakkuja kehtestatud trahvid või lisamaksud tuleb tasuda siintoodust eraldi. Tasu arvestatakse iga muudetava või tühistatava reisidokumendi või broneeringu kohta eraldi.
Juhime tähelepanu, et teenusepakkuja ei pruugi lubada soodushinnaga pileti muutmist või tühistamist.

Kullerteenuste tasud - äriklient

Kullerteenuste tasud Hind
Reisidokumendi kättetoimetamine (väljaspool tööaega kokkuleppel) 10 €

Kullerteenust pakume ainult linnades, kus asuvad Estraveli bürood. Tasu arvestatakse üks kord iga saadetise kohta (võib sisaldada mitut dokumenti).

Muud tasud - äriklient

Muud tasud Hind
Ärikliendi online-portaali implementeerimistasu*
(alates 11. kasutajast iga lisanduv profiil vastavalt hinnakirjale)
300 €
Kasutajaprofiili loomine ärikliendi online-portaali online-teeninduse poolt 19 €
Muudatus ärikliendi online-portaali kasutajaprofiilides 9 €
Interaktiivne süsteem Extranet arvete ja raportite loomiseks 30 €
Standardraport 15 €
Eriraport Hind sõltuvalt töömahust
Konkureerivate pakkumiste koostamine
(juhul kui ettevõttel on rohkem kui üks reisipartner ning soovitakse võrdlevaid pakkumisi)
49 €/h
Konverentsile registreerimise tasu, kui osalustasu on väiksem kui 1000 € 5 % summast
Konverentsile registreerimise tasu, kui osalustasu on 1000 € või rohkem 50 €
Ettevõtte reisipoliitika loomine, konsultatsioon ja juurutamine 50 €
Lisatasu väljaspool büroode lahtiolekuaega, riiklikel pühadel või vähem kui 24h enne reisi algust esitatud tellimuste puhul vastava teenustasu tavapärane määr kahekordselt
Konsultatsioonitasu (rakendatakse eritellimuste puhul)** 39 €/h
Pangaülekanne välismaale kiirmaksena 36 €
Rühmatellimuste haldamine erikokkuleppel

*Implementeerimistasu: Estravel loob konkreetselt Teie ettevõtte vajadusi ja soove arvestades online-süsteemis profiili lennupiletite ja majutuse broneerimiseks. Loome ühenduse lennupiletite ja majutuse süsteemidega, kuhu lisame Teie ettevõttele antud korporatiivkoodid ja Estraveli kokkuleppehinnad, mis tagavad Teile lepingutes lubatud soodustused ja punktide kogumised teenuste soetamisel Estraveli online-poest. Profiil sisaldab lisaks ettevõtte üldistele andmetele Teie ettevõtte ja Estraveli vahelisi lepingutingimusi. Lisaks Teie ettevõtte süsteemi kasutajate profiile ning ka peamiste reisijate andmebaasi loomist, et lihtsustada Teie reisitellijate reiside tellimist. Loome vastavalt Teie korraldustele Teie ettevõtte osakonnad või grupid ning seadistame Teie ettevõtte sisese reiside kinnitamise protsessi, kus iga osakonna juht saab kinnitada oma osakonna reise. Teil on võimalus anda meile seadistamiseks ettevõtte reisipoliitika ehk idee, kuidas optimeerida reisikulusid ning tuletada töötajatele meelde, millised on mõistlikud hinnavahemikud jms lähetuste korraldamisel. Hea meelega aitame ka selle reisipoliitika väljatöötamisel. Hinnas sisaldub süsteemi kasutamise koolitus.

** Konsultatsioonitasu rakendatakse tavapärasest mahukama ja personaalsema reisi koostamise eest. Konsultatsioonitasu eesmärk on pakkuda muuhulgas nõustamisteenust neile, kes soovivad kogenud reisikonsultandi abi vaid plaanide tegemisel või informatsiooni teenuste/toodete kohta, mis on soetatud mujalt kui Estravelist.

Reisikonsultandil on õigus küsida oma ajalise panuse eest konsultatsioonitasu näiteks juhul, kui:

  • reis koosneb enam kui viiest erinevast komponendist. Komponentideks loetakse lennupileteid, majutust, laevapileteid, rongipileteid, ekskursioone jne;
  • soovitakse väga detailset infot sihtkoha, erinevate vaatamisväärsuste, hotellide kohta;
  • soovitakse infot toodete kohta, mida Estravel ei paku või mida ei osteta Estraveli abiga;
  • planeeritakse erilise sündmuse või üritusega seotud reisi (pulmareis, ümbermaailmareis jne). Konsultatsioonitasu käsitletakse ettemaksuna ja arvestatakse reisitellimuse lõppsummast maha.

Vormistamistasu (sisaldub teenuse väljamüügihinnas) - äriklient

Vormistamistasu (sisaldub teenuse väljamüügihinnas) Hind
Reisibüroo töö reisivõimaluste otsimisel, pakkumiste tegemine, arveldamine teenusepakkujaga ja müüja vastutuse võtmine kuni 15% vastava teenuse väljamüügihinnast (min 12 € müügilepingut mitteomavate tootjate puhul)
Reisijapõhine vormistamistasu TUI Finlandi pakettreisidelt ja lennupiletitelt 50 € (alla 2-aastased lapsed on vormistamistasust vabastatud)
Reisijapõhine vormistamistasu Aurinkomatkat OY pakettreisidelt ja lennupiletitelt 29,90 € (alla 2-aastased lapsed on vormistamistasust vabastatud)

NB! Reisipaketi või lennupiletite broneeringu tühistamisel või muutmisel vormistamistasu tagastamisele ei kuulu.