KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Estravel toetab Eesti ja Austraalia ärisidemete tugevdamist

14.08.2018

Neljapäeval, 16. augustil toimub Sydney Eesti Majas Eesti-Austraalia kaubandus- ja investeerimissidemete tugevdamiseks loodud organisatsiooni EACCI (Estonian Australian Club of Commerce and Industry) Austraalia avaüritus. EACCI on algetapiks Eesti-Austraalia Kaubandus-Tööstuskoja loomisele.

EACCI juhatuse liikme Virge Nielseni sõnul on uus organisatsioon loodud eesmärgiga tugevdada Eesti ja Austraalia kaubandus- ja investeerimissidemeid ning pakkuda kahe riigi äriringkondadele võimalusi professionaalseks suhtluseks. “Eesti ja Austraalia riigid on teinud aastaid tihedat ja edukat koostööd – näiteks on Eesti üks vähestest riikidest kogu maailmas, mille noored saavad reisida Austraaliasse noorte tööviisaga. Sydney Eesti aukonsuli Sulev Kalamäe initsiatiivil loodud EACCI viib uuele tasemele ka kahe riigi kaubandus- ja ärialase koostöö ning on algetapiks Eesti-Austraalia Kaubandus-Tööstuskoja loomisele,” sõnas Nielsen.

18. juulil toimus Tallinnas EACCI Eesti avaüritus ja sel neljapäeval, 16. augustil avatakse organisatsioon pidulikult koos Austraalia partneritega Sydneys asuvas Eesti Majas. Organisatsiooni liikmete või toetajate hulgas on näiteks Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, EAS ja E-residentsuse programm, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Eesti Saatkond Canberras, Sydney Eesti Selts, Estravel, Aero Travel ning mitmed muud organisatsioonid, mis on huvitatud Eesti ja Austraalia ärisidemete tugevdamisest.

EACCI (Estonian Australian Club of Commerce and Industry) on Eesti-Austraalia kaubandus- ja investeerimissidemete tugevdamiseks loodud organisatsioon, mille baasil luuakse Eesti-Austraalia Kaubandus-Tööstuskoda. EACCI liikmeks on oodatud kõik kahe riigi vaheliste sidemete loomisest huvitatud ettevõtjad ja mõlema riigi kodanikud. Lisainfo aadressil www.eacci.com.au/collections/memberships

EACCI juhatus (vasakult): Virge Nielsen, Richard Kaljo, Lilli Kaljo, Paul Semmel ja Marianna Jolla.

Kontakt ja lisainformatsioon:
Virge Nielsen
EACCI direktor
Tel: +61 414 954 027
e-post: virge.nielsen@eacci.com.au
www.eacci.com.au