Alates 18. maist on Estraveli bürood taas avatud, vaata büroode lahtiolekuaegu!
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Finnair hakkab sügisest lendama maailma suurimasse lennujaama

15.08.2019
estravel

Finnair laiendab oma lennuvõrku Hiinas ja lisab Pekingi liinile kolm iganädalast lendu uude Pekingi Daxingi rahvusvahelisse lennujaama, mis avatakse selle aasta 30. septembrist.

Finnairiga saab alates 3. novembrist 2019 Pekingi Daxingi rahvusvahelisse lennujaama esmaspäeviti, kolmapäeviti ja pühapäeviti ning lende teenindab Airbus A330. Uued väljumised toovad täiendavat lennusagedust Finnairi praegustele igapäevastele lendudele Pekingi Capitali rahvusvahelisesse lennujaama.

„Oleme uhked, et saame uute lendudega reisijatele pakkuda veelgi paremaid ühendusi Pekingi ja Finnairi saja sihtkoha vahel Euroopas. Meie eesmärk on kasvatada veelgi oma kohalolekut Aasias. Varsti avatav uus Pekingi Daxingi rahvusvaheline lennujaam saab Hiinas rahvusvaheliste lendude sõlmpunktiks,” ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Hiina on üks Soome lennufirma põhiturgudest, kus Finnair teenindab seitset sihtkohta (Peking, Shanghai, Chongqing, Guangzhou, Hongkong, Nanjing, Xi’an).

Kevadel avalikustati ka koodijagamise koostöö kohalike lennufirmadega China Southern ja Juneyao Airlines, mis teeb Finnairi klientidele Hiinas kättesaadavaks 13 uut sihtkohta.

Finnair lendab Aasia, Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel, tuues igal aastal ligi 13 miljonit reisijat enam kui 100 sihtkohta Euroopas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB lennuk. Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma kümnel järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Kommentaarid: