Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Lufthansa avab Tallinn-Müncheni lennuliini

30.07.2019 estravel

Alates novembrist on võimalik lennata Lufthansaga kolm korda nädalas Münchenisse. Tegemist on juba teise Eesti ja Saksamaa vahelise lennuliiniga, mida lennuettevõte opereerib.

Tallinna Lennujaama kommertsdirektor Eero Pärgmäe: “Saksamaa lennusihtkohtade valiku suurendamine on olnud pikalt üks meie prioriteete ja uus liin võimaldab kasvatada sissetulevate reisijate arvu Saksa suunalt. Nii nagu Frankfurt, on ka Müncheni lennujaam üks olulisemaid lennuliikluse sõlmpunkte ja ümberistumiskohti neile, kes suunduvad jätkulendudele. Neile, kes juba varakult talvist suusareisi või ägedat linnapuhkust planeerivad, on München suurepärane sihtkoht, kus oma puhkust alustada,” rääkis Pärgmäe.

Lufthansa Balti riikide ja Soome piirkonna müügijuht Christopher Zimmer: “Lufthansa opereerib Eestis juba alates 1992. aastast ning selle perioodi jooksul on lennureisijate arv ja nõudlus uue lennuliini järele pidevalt kasvanud. Lisaks sellele, et Münchenist on mugav reisida edasi Saksamaale ning Lõuna- ja Kesk-Euroopa riikidesse, avab see võimaluse lennata Lufthansaga edasi 214 sihtkohta 75 riigis.“

Esimene lend München-Tallinn liinil toimub 126-kohalise Airbus 319 lennukiga 4. novembril. Lennud hakkavad toimuma kolm korda nädalas: esmaspäeval, neljapäeval ja laupäeval.

Kommentaarid:

Estravel soovitab

Emiraatide maailmaklassi golfiväljakud.

Suurepärane võimalus ühildada oma lemmikspordiala reisimisega!

Golfipaketid
Araabia Ühendemiraadid
al 1055
või al 96 €/kuu
Uus laev!

Silversea laevastikku lisanbub järgmisel aastal uus laev Silver Moon, mis alustab oma esimest hooaega 2020. aasta augustis Vahemerel.

Silversea
Uus laev Silver Moon
Küsi pakkumist
UUS!

Mainor Traveli ringreisid Uus-Meremaale, Alaskale, Lõuna-Aafrika Vabariiki ja Lõuna-Koreasse.

Mainor Travel
Põnevad ringreisid
al 2199
või al 200 €/kuu

Bhutanis ootab Sind ees imeline loodus, hästi säilinud iidsed tradistsioonid ja arhitektuur ning särasilmsed õnnelikud inimesed.

Reisid toimuvad 20.–30.09.2019 ja 24.04.–04.05.2020.

Reis õnnelike inimeste juurde
al 3850
või al 349 €/kuu

See reis on neile, kes ei hooli suurlinnamelust ja luksuslikest rannahotellidest, vaid kellele meeldib seiklemine ja ringirändamine.

Reisid toimuvad 24.10.–09.11.2019 ja 14.–29.03.2020.

Seiklus Borneo
2-nädalane reis Tallinnast
al 2990
või al 271 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis