KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Estravel avas reisikaupade e-poe

06.06.2018
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20180522/BOOK02/180529898/AR/0/AR-180529898.jpg

Eesti suurim reisiagentuur Estravel jätkab jõudsat laienemist – maikuus sisenes ettevõte reisikorraldajate turule, teatas konkureeriva reisibüroo ostusoovist ja avas reisikaupade e-poe.

Estravel avas mai lõpus e-poe reisikaubad.ee, mille eesmärk on pakkuda võimalikult laia valikut reisimiseks vajalikke tooteid mugavalt ühes kohas. Eesti E-kaubanduse Liidu tegevjuht Signe Kõiv tervitas uut liidu liiget ja sõnas, et Eesti e-kaubandusel on viimastel aastatel läinud väga hästi: “2017. aastal kasvas jaemüük posti või interneti teel 37%. Suurem kaubavalik ja lihtne ostuprotsess ahvatlevad tarbijaid e-poodidest ostma, üle 60% internetikasutajatest on viimase aasta jooksul e-kanalite kaudu mõne ostu teinud.” Kõivu hinnangul peitub e-kaubanduse kasvupotentsiaal nii ostjate arvu kui kordusostude suurendamises ja piiriüleste ostude arvu kasvatamises.

E-poe pidulikul avamisel sõnas Signe Kõiv, et Statistikaameti andmetel olid reisi- ja majutusteenused 2017. aastal Eesti inimeste seas kõige populaarsemaks kaubagrupiks: “See loob värskelt avatud Estraveli e-poele reisikaubad.ee hea pinnase, et maailmarändurid leiaksid kõik reisimiseks vajalikud tooted kiirelt ja mugavalt ühe ostukorviga.”

Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson-Cruz kommenteeris, et “Reisikaubad.ee valikus on tuhendeid reisimiseks vajalikke tooteid – alates kohvritest kuni kõige selleni, mis sinna sisse mahub. Meie partneriteks on näiteks elektroonikakaupade hulgimüüja Sandmani Grupp, Matkasport, kohvrite tarnija Gasell, Rahva Raamat, Tradehouse ja JOIK, logistikapartnerid on Boomerang ja Omniva. Lisaks reisikaupadele saab e-poest osta ja lunastada Estraveli kinkekaarte ja lähiajal on plaanis lisada makseviiside alla ka Kuldkaardi boonuspunktidega tasumine,” loetles Ilisson-Cruz.

Alates veebruarist on Estravel Eesti E-Kaubanduse Liidu liige ning reisikaubad.ee e-pood varustatakse peagi usaldusmärgisega “Turvaline ostukoht”.

Estravel on Balti riikide suurim ja vanim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo, mis saab sel suvel 30-aastaseks. Ettevõttel on 16 esindust, mis tegutsevad kuues erinevas riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Austraalias ja USAs. Estravel põhineb sajaprotsendiliselt Eesti kapitalil ja ettevõttes töötab kokku üle 200 inimese. 2017. aastal oli Estraveli kontserni müügimaht üle 90 miljoni euro. 2018. aastal jätkab Estravel jõudsat laienemist ning hiljuti teatati reisibüroo Mainor Meelis ostusoovist ja reisikorraldajate turule sisenemisest.

Lisainfo:
Airi Ilisson-Cruz
Estraveli turundusdirektor
Tel: +372 626 6371
Mob: +372 5030 329
Email: airi@estravel.ee
www.estravel.ee