Estravel tõi Touresti messiks turule rekordilise koguse soodushinnaga reise

07.02.2019

Tänavusel Tourestil müüb Eesti suurim ja vanim reisibüroo Estravel suuremas valikus reiside eripakkumisi kui kunagi varem: tuhandete soodsate reisimisvõimaluste hulgas leidub näiteks tavalisest kuni poole soodsamaid päikesereise, lennupileteid üle maailma, hea hinnaga kruiise ja eksklusiivreise maailma eri piirkondadesse.

Kokku on alates tänasest kuue päeva jooksul saadaval üle viie tuhande soodushinnaga reisi – rohkem kui kunagi varem. “Tähistame homme algavat reisimessi eriti heade reisipakkumistega – juba mitmendat aastat müüb Estravel Touresti käigus soodsaid eripakkumisi, muu hulgas nn messimaasikaid. Kõik pakkumised on müügil mitte ainult Tourestil kohapeal, vaid ka kõigis Estraveli online-kanalites ja büroodes üle Eesti,” märkis Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson-Cruz.

Näiteks on valikus nädalased reisipaketid Kreeka saartele, Rumeenia Rivierale ja Costa Dauradale, mis sisaldavad väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega majutust ja muid teenuseid. Populaarseks on juba osutunud messihinnaga Kuuba ringreis. Lennupiletite hinnad algavad Tourestil 69 eurost (edasi-tagasi), soodushinnaga laevapiletid 10 eurost ja pakettreisid alates 249 eurost.

Täna avaldas Eesti Pank tulemused, mille kohaselt külastasid Eesti elanikud välisriike 3,6 miljonil korral ehk ligikaudu sama palju kui 2017. aastal. Välismaal reisides kulutasid Eesti elanikud seal hinnanguliselt pisut üle ühe miljardi euro ehk 13% rohkem kui aasta tagasi.

“Ka Estraveli 2018. a statistika näitab, et üha rohkem eestlasi lendab puhkuse ajal sooja päikese alla,” sõnas Ilisson-Cruz. „Kuigi eelmine aasta oli puhkusereiside müügi mõttes rekordiline, näitab tänavune aasta esimeste kuude statistika veelgi suuremat kasvu. Eesti inimeste lemmik-sihtkohtade edetabelis on endiselt Egiptus, Kanaari saared, Dubai, USA. Kõrgema koha peale on nihkunud Mehhiko ja Kuuba, samuti on läbimüüki suurendanud Kariibi mere kruiisid. Estravel teeb kõik selleks, et Eesti inimesed saaks soodsaima võimaliku hinnaga kätte nii traditsioonilised odavreisid, kui ka põnevad uued reisipaketid, rääkimata üksikutest reisiteenustest.”

Estravel on Eesti suurim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo. Firma on sama nime all tegutsenud juba 30 aastat ning kuulub sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile. Ettevõttele kuulub 16 reisibürood kuues riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, USA-s ja Austraalias, kus töötab kokku üle 220 inimese.

Lisainfo:
Airi Ilisson-Cruz
Estraveli turundusdirektor
Tel: +372 626 6371
Mob: +372 5030 329
Email: airi@estravel.ee

Estravel soovitab

Türgi, Bulgaaria, Kreeta jne

Põgene vihmase ilma eest sooja päikese alla! Valikus on Türgi, Bulgaaria, Kreeka saared, Horvaatia, Itaalia, Rumeenia ja Makedoonia.

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub.

Juuli-augusti reisid
Valik päikesereise
al 319
või al 29 €/kuu
Korduvreisija soodustus 100 €!

Kuni 31. juulini saavad kõik, kes Kidy Touriga varem reisinud, Egiptuse reisidelt soodustust 100 € broneeringu kohta.

Kidy Tour 
Egiptuse eripakkumine
al 449
või al 41 €/kuu
Kiirematele soodustus 50 €

Ainult Estravelist: 15 kiiremat Kidy Touri Türgi pakettide broneerijat saavad 50 € soodustust!

Pakkumine kehtib väljumistele 01.08.-22.10.2019.

Kidy Tour: Türgi
Väga head 5* hotelllid
al 782
või al 71 €/kuu
Kaaslase kruiis –60%

Broneeri Royal Caribbeani kruiis kohe, sest selle pakkumise raames saab kaaslane kruiisi 60% soodsamalt!

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Suurim valik erinevaid kruiise
al 485
või al 44 €/kuu
Sügistalvised lennud

Pakume soodsa hinnaga lennupiletid rohkem kui 20 sihtkohta üle maailma.

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Turkish Airlines
Üle 20 erineva sihtkoha
al 229
või al 21 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis