24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Touresti esimesel päeval osteti kõige rohkem pakettreise Kreekasse, Egiptusesse ja Kanaari saartele

09.02.2019

Eilsest pühapäevani kestva reisimessi Tourest esimesel päeval osteti kõige enam pakettreise tuntud puhkusekuurortidesse Kreekas, Egiptuses, Kanaari saartel, Bulgaarias ja Türgis, aga ka uutesse pakettreiside sihtkohtadesse Lõuna-Aafrika Vabariiki, Miamisse USAs ja Dominikaani Vabariiki.

Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson-Cruz sõnas, et kui aastaringselt müüb reisiagentuur kõige enam eraldi lennupileteid ja hotellimajutust, siis Touresti messil lähevad alati hästi kaubaks pakettreisid. Ka tänavu on messikülastajate hulgas kõige enam neid kliente, kes soovivad broneerida puhkusereisi soojale maale.

„Kuna seekord on müügil rohkem messi eripakkumisi, kui kunagi varem, siis on ka ostetud reiside sihtkohtade valik tavapärasest põnevam – lisaks tuntud Kreeka, Egiptuse, Kanaari saarte, Bulgaaria ja Türgi kuurortidele on olnud üllatavalt suur huvi Lõuna-Aafrika Vabariigi, Miami, Dominikaani Vabariigi, aga ka näiteks Portugali reisipakettide vastu,“ loetles Ilisson-Cruz. „Lõuna-Aafrika Vabariigi reisid on eestlaste hulgas uus trend, samuti on kasvanud teiste Aafrika riikide külastamine – sealsed safarid pakuvad unikaalset avastamisrõõmu ja soe temperatuur on heaks vahelduseks talvisele Eesti kliimale. Kogenud reisijad hindavad lennu ja hotelli mugavust, näiteks Dominikaani Vabariiki ja Miamisse saab lennata mugavate Finnairi lennukitega. Lisaks on Miami on suurepärane sihtkoht kruiisi alustamiseks.“

Esimese messipäeva pakettreiside sihtkohtade edetabel:
Kreeka
Egiptus
Kanaari saared, Hispaania
Bulgaaria
Türgi

Lennupiletite edetabel:
Hispaania
Saksamaa
Brüssel
Türgi
New York, USA

Veel viie päeva jooksul on nii messil kohapeal kui ka kõikides Estraveli online-kanalites saadaval üle viie tuhande Touresti soodushinnaga reisi. Näiteks on valikus nädalased reisipaketid Kreeka saartele, Rumeenia Rivierale ja Costa Dauradale. Lennupiletite hinnad algavad Tourestil 69 eurost (edasi-tagasi), soodushinnaga laevapiletid 10 eurost ja pakettreisid alates 249 eurost. Paljud sagedased reisijad on uuendanud reisimessil ka oma aastast reisikindlustust, mille hind algab 80 eurost.

Touresti esimese müügipäeva reisitoodete edetabel:
Pakettreisid
Lennupiletid
Hotellimajutus
Reisikindlustus
Laevapiletid
Allikas: Estravel

Estravel on Eesti suurim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo. Ettevõte on tegutsenud juba 30 aastat ning kuulub sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile. Estravelile kuulub 16 reisibürood kuues riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, USA-s ja Austraalias, kus töötab kokku üle 220 inimese.

Lisainfo:
Airi Ilisson-Cruz
Estraveli turundusdirektor
Tel: +372 626 6371
Mob: +372 5030 329
Email: airi@estravel.ee