24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Aasiasse läbi Hiina al 499 €/edasi-tagasi

Oled Sa kuulnud lennufirmast Juneyao Airlines? Ettevõtte nimi tähendab hiina keeles õnnelikku, heaendelist või paljutõotavat.

Tegemist on Hiina mastaapides väikese lennukompaniiga, mis aga tänu äsja avatud Helsingi-Shanghai otseliinile nüüdseks ka Eesti reisijate radarile on jõudnud.

Saame pakkuda nende sügisesi lennuühendusi 12 Aasia linna väga atraktiivsete hindadega nii turisti- kui äriklassis.
Sihtkohtade seas on esindatud alati populaarsed Bangkok, Phuket ja Singapur, aga tähelepanu võiks lisaks pälvida ka näiteks troopiline Okinawa saar.

Reisi saad alustada Tallinnast, Tartust või Riiast – ühenduslennud Helsingisse Finnairiga juba sisalduvad siinsetes hindades!
Väga hea lisaväärtusena lubab see pakkumine alati tasuta ja viisavabalt (!) ühel või mõlemal suunal pikemalt peatuda Hiina ja kogu maailma suurimas linnas Shanghais.

Edasi-tagasi lendude hinnad algusega Tallinnast (EUR)

Reisi võib alustada vahemikes 01.09.–03.10.2019 ja 14.10.–17.12.2019.

Tagasilennuks on reeglitega välistatud perioodid 26.09.–02.10.2019 ja 15.01.–21.01.2020.

Reaalne saadavus võib teatud perioodide ja sihtkohtade lõikes olla piiratud ka väljaspool neid ajavahemikke.

Aasia

Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 31.08.2019.

NB! Lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada.

Sihtkoht Turistiklass Äriklass* Lisainfo  
Macau al 499 € al 1559 € +499 p
Okinawa, Jaapan al 499 € al 1559 € +499 p
Viisa
Taipei, Taiwan, Hiina Vabariik al 499 € al 1559 € +499 p
Viisa
Bangkok, Tai al 519 € al 1569 € +519 p
Viisa
Chiang Mai, Tai al 519 € al 1569 € +519 p
Viisa
Hongkong al 519 € al 1589 € +519 p
Viisa
Phuket, Tai al 519 € al 1569 € +519 p
Viisa
Nagoya, Jaapan al 529 € al 1579 € +529 p
Viisa
Singapur al 529 € al 1579 € +529 p
Viisa
Sapporo, Jaapan al 589 € al 1679 € +589 p
Viisa
Osaka, Jaapan al 609 € al 1689 € +609 p
Viisa
Tokyo, Jaapan al 609 € al 1689 € +609 p
Viisa

Hinnas sisaldub:

 •  kokku 6 lendu, sh täisteenindus koos soojade einete ja alkohoolsete jookidega Juneyao Airlinesi opereeritavatel lendudel;
 • ühe (äriklassis kahe!) kuni 20 kg raskuse äraantava pagasi vedu kogu marsruudi vältel;
 • laia valikuga audiovisuaalse meelelahutussüsteemi kasutamine Helsingi ja Shanghai vahelistel lendudel.

* Äriklassis toimuvad Juneyao Airlinesi lennud, lühikestel Finnairi ühenduslendudel äriklassi ei pakuta

Lisavõimalused:

 • võid lennata ühte sihtkohta ja alustada tagasiteed teisest, hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna;
 • samuti võib kombineerida turistiklassi ühel ja äriklassi teisel suunal, hinnaks jällegi pool kummastki kokkuliidetuna;
 • Shanghais võib mõlemal suunal soovi korral peatuda. Kuni 144 tunni (6 ööpäeva) pikkusteks peatusteks ei ole viisa vajalik;
 • 10 lisaeuro eest võib soovi korral pikemalt (üle 24h) ühel või mõlemal suunal peatuda ka Helsingis;
 • sama hinnatase kehtib lendude alustamisel ja/või lõpetamisel Tallinna asemel Riias;
 •  40 lisaeuro eest/suund on võimalik ka reisi algus või lõpp Tartus (kuna lennuplaanist tingitult on sellisel puhul vajalik ülipikk ooteaeg Helsingis, soovitame seda võimalust kasutada ainult juhul, kui Soomes pikema peatuse tegemine siirast huvi võiks pakkuda).

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 31.08.2019.
  Pane tähele, et lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada. Ükskõik milline lennuhind on garanteeritud AINULT juhul kui pilet ostetakse välja broneerimisega samal päeval.
 • Reisi võib alustada vahemikes 01.09.–03.10.2019 ja 14.10.–17.12.2019. Tagasilennuks on reeglitega välistatud perioodid 26.09.–02.10.2019 ja 15.01.–21.01.2020. Reaalne saadavus võib teatud perioodide ja sihtkohtade lõikes olla piiratud ka väljaspool neid ajavahemikke. Soovitame olla reisikuupäevades väga paindlik ja osta pilet pikalt ette. Lisatasu eest on võimalik kasutada kallimaid broneerimisklasse, kus kohti leidub vabamalt.
 • Pakkumise hinnad kehtivad algusega Tallinnast või Riiast (või lisatasu eest Tartust) ümberistumistega Helsingis ja Shanghais.
 • Transiitlinnades võib pikemalt (üle 24h) peatuda. Helsingi peatus lisab hinnale 10 €, Shanghai peatused on tasuta ja kuni 144-tunniks viisavabad!
 • Turistiklassi piletiga tuleb sihtkohas tuleb viibida vähemalt 2 päeva ning mitte kauem kui 1 kuu.
  Äriklassi puhul piiravad kohalolekut ainult sihtkoha viisareeglid ja asjaolu, et tehniliselt saab lende ette osta mitte kauem kui 360 päeva.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Piletit on enne väljumist lubatud trahvi eest nii muuta kui ka tühistada.
  Turistiklassis on muutmistrahv 40% ja tühistamistrahv 60% makstud hinnast. Äriklassis vastavalt 10% ja 20%.
  Muutmisel lisandub ka võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Estraveli teenustasu pileti muutmisel on täiendavalt 40 € ja tühistamisel 25 €.
  Reisija nime muuta ei  saa!
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust. Eraldi piletitega reisides on oluline, et kindlustus pakuks kaitset ka võimalike graafikumuutuste vastu.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 23.07.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.
 • Kuni 11 a (kaasa arvatud) vanused lapsed saavad soodustust ca 15% täiskasvanu hinnast, sõltuvalt sihtkohast.
 • Alla 2-aastane sülelaps maksab pileti eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. Kuna soodustus on väike ja tegemist väga pikkade lendudega, soovitame ka sülelapsele pigem eraldi istekoht osta (makstes tavalise lapsehinna).

 

Kõik pakkumise sihtkohad on Eesti kodanikele lühiajaliseks külastuseks viisavabad.
Shanghais pikemalt peatudes võib transiitreisijana ka Hiina Rahvavabariigis viisata viibida kuni 6 ööpäeva, seda soovi korral mõlemal lennusuunal.
See on ühel reisil mitme sitkoha külastamisega kaasnev oluline eelis – kui piirduksid oma reisil vaid Shanghaiga, peaksid enne saatkonnas viisa vormistama ja selle eest veel täiendavalt maksma!

Samuti pole viisa vajalik transiidiks läbi Soome ega pikemaks peatuseks seal.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peab jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Juneyao Airlines teenindab Helsingi-Shanghai liini moodsa Boeing 787 Dreamlineriga, kus reisijate käsutuses on ka personaalse ekraaniga meelelahutussüsteem.
Aasia-sisestel lendudel kasutatakse aga enamasti väiksemaid Airbus 320/321 seeria lennukeid, kus ekraane pole (küll aga pakutakse suupisteid ja jooke).

Juenyao lendab Helsingi ja Shanghai vahel kuni 25. oktoobrini igapäevaselt, sealt edasi aga 3 korda nädalas (T,N,L).
Lennud saabuvad nii Helsingisse kui Shanghaisse varahommikul ja see võib paljude jätkuühenduste sihtkohtade puhul tähendada väga pikka ooteaega Pudongi lennujaamas. Mõttetu lennujaamas istumise asemel kasuta seda aega parem Shanghaiga tutvumiseks! Edasilennu puhul kolmandasse riiki saad kuni 6 ööpäeva Hiina Rahvavabariigis veeta viisavabalt.

HOIATUS: lennuhindadega seotud kitsenduste tõttu ei soovita me pakkumist kasutada tööreisideks. Selle sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, helisat numbrill 6 266 266, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.