24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Aeroflotiga USAsse läbi Moskva! 

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga USAsse.

Reisimiseks pole vaja Venemaa viisat (kui jääda Moskvas transiittsooni).

Hinnad kehtivad müügiks ja lendamiseks tähtajatult, kuni kohti jätkub.

NB! Ostes pileti Estravelist, kingime Sulle pääsu Šeremetjevo rahvusvahelise lennujaama ootesaali, kus on tasuta joogid, suupisted, wifi jne. Tasuta lounge‘i-pääsmete hulk on piiratud.

New Yorki ja Los Angelesse on saadaval ka Comfort-klassi piletid, millega kaasneb rohkem jalaruumi, laiemad ja mugavamad istmed, USB-pistik nutiseadme laadimiseks jne.

Soovitav on olla kuupäevades paindlik ja osta pilet ette varakult. Lisaks tuleb arvestada sellega, et soodsaimal hinnatasemel piletite saadavus on piiratud. Soodushinnad ei pruugi saadaval olla aastavahetusel ega suvisel kõrghooajal.

Miami, Washingtoni ja Los Angelese puhul on mineku suunal vajalik pikk ooteaeg või ööbimine Moskvas.

USA: edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast

​​Hinnas äraantava pagasi vedu (1 ühik kuni 23 kg)  ja heal tasemel pardateenindus.

Sihtkoht Hind turistiklassis Lisainfo  
New York, Ameerika Ühendriigid al 599 € +599 p
Viisa
Miami, Ameerika Ühendriigid al 679 €
Lisainfo
Vajalik pikk ooteaeg või ööbimine Moskvas!
+679 p
Viisa
Washington, Ameerika Ühendriigid al 729 €
Lisainfo
Vajalik pikk ooteaeg või ööbimine Moskvas!
+729 p
Viisa
Los Angeles, Ameerika Ühendriigid al 729 €
Lisainfo
Vajalik pikk ooteaeg või ööbimine Moskvas!
+729 p
Viisa

Comfort-klassi piletid:

 • New York al 979 €
 • Los Angeles al 1099 € (saadaval ainult oktoobri lõpuni)
  ​Ka comfort-klassi pileti ostuga kaasneb tasuta sissepääs Šeremetjevo rahvusvahelise lennujaama D-terminali ootesaali, kus on tasuta joogid, suupisted, wifi, ajalehed, massaažitoolid, pesemisvõimalus.  Vali üks neist ootesaalidest: Classica, Gallery, Matryoshka või Moscow.

Lisavõimalused:

 • lisatasu eest on ühel suunal võimalik pikemalt (üle 24 tunni) peatuda Moskvas. Venemaa viisa sel juhul vajalik! Lisatasu suurus sõltub valitud hinnaklassist.
 • sihtkohti võib omavahel kombineerida. Ehk lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest. Hind on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Hinnad kehtivad müügiks ja lendamiseks tähtajatult, kuni kohti jätkub.
 • Soodsaimal hinnatasemel ei pruugi olla saadavust kõrghooaegadeks nagu jõulud-aastavahetus, lihavõtted ja suvekuud.
 • Pakkumine kehtib Aerofloti opereeritavatel lendudel ümberistumisega Moskvas. Venemaa viisa olemasolul võib Moskvas pikemalt peatuda.
 • Mõne USA linna puhul (hinnakirjas ära märgitud) on mineku suunal vajalik ööbimine Moskvas. Reisimiseks pole vaja Venemaa viisat (kui jääda Moskvas transiittsooni).
 • Reisi kogupikkus peab jääma 165 päeva piiresse (arvestades ka ülaltoodud lubatud lennuperioodi), minimaalse kohaloleku nõudeks on 2 päeva või laupäeva/pühapäeva vaheline öö sihtkohas.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud trahvi eest. Selleks on 100 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 24.04.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 •  2–11-aastased lapsed saavad sõltuvalt sihtkohast umbes 15% soodustust täiskasvanu hinnast.
 • Alla 2-aastased sülelapsed maksavad lendude eest umbes 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

 

 

USA-sse pääseb viisavabalt, ent eelnevalt tuleb internetist väikse lisatasu eest hankida elektrooniline reisiluba.

Moskvas transiittsooni jäädes ja 24 tunni jooksul edasi lennates ei ole Venemaa viisa vajalik!

Vaata täpsemat viisainfot siit.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.