• Esileht
 • Pakkumised
 • Avasta Argentina –  lennud kas või maailma lõppu al 777 €

Avasta Argentina –  lennud kas või maailma lõppu al 777 €

Kui soovid soodsa hinnaga reisida tõeliselt kaugesse, huvitavasse ja eksootilisse paika, võiksid mõelda Argentina lõunapoolsema osa ehk Patagoonia peale.

Selle kampaania raames saad odavalt lennata isegi maailma lõunapoolseimasse linna, Tulemaa saarel asuvasse Ushuaiasse (sealt väljub näiteks enamik Antarktika kruiise). Patagoonia puhul tuleb edasi-tagasi lennumarsruudi pikkuseks üle 30 000 kilomeetri ehk ühe kilomeetri lennu maksumuseks kujuneb alla 3 eurosendi!

Võimalikke sihtkohti on veel, sest Argentina on maailmas suuruselt 8. riik ja avastamist jagub. Leiad sealt nii troopilised vihmametsad, maailma suurimate hulka kuuluvad joad, jääliustikud, rannad, mäed ja muidugi kosmopoliitse pealinna Buenos Airese.

Helsingist algav pakkumine kehtib pikkadeks lendudeks LATAM Airlinesiga ja hinnad sisaldavad kuni 46 (!) kg äraantava pagasi vedu.

Hinnad kehtivad väljumisteks aastaringselt, välja arvatud jõulude ja aastavahetuse perioodil ning põhjapoolkera südasuvel. NB! Arvesta et lõunapoolkera aastaajad on meie omadega vastupidised ja suvekuud on seal jaanuarist märtsini.

Hinnad kehtivad müügiks tähtajatult, kuni kohti jätkub, ent lennufirmal on igal ajahetkel õigus pakkumine lõpetada. Kõik broneeringud tuleb piletiks vormistada 24 tunni jooksul ja hinna garanteerib AINULT broneerimisega samal päeval pileti väljaostmine.

Edasi-tagasi lennud algusega Helsingist

Reisi võib alustada ajavahemikus 17.01.–28.06.2018, veidi on saadavust ka veel 2017.  aastal kuni detsembri esimese pooleni.

NB! Saadavuses võib sihtkohtade ja kuude lõikes olla suuri erinevusi. Kaugeltki mitte igaks päevaks ega isegi mitte igaks nädalaks ei pruugi odavaimal hinnatasemel kohti leiduda. Suur reisijapoolne paindlikkus lennuaegades on igal juhul vajalik!

Sihtkoht Edasi-tagasi hind Lisainfo  
Bahia Blanca, Argentina al 777 € +777 p
Viisa
San Carlos Bariloche, Argentina al 777 € +777 p
Viisa
Buenos Aires, Argentina al 777 € +777 p
Viisa
Comodoro Rivadavia, Argentina al 777 € +777 p
Viisa
El Calafate, Argentina al 777 €
Lisainfo
Väga fotogeeniline Perito Moreno jääliustik!
+777 p
Viisa
Neuquen, Argentina al 777 € +777 p
Viisa
Puerto Iguazú, Argentina al 777 €
Lisainfo
Iguassu joad ja troopilised vihmametsad
+777 p
Viisa
Rio Gallegos, Argentina al 777 € +777 p
Viisa
Salta, Argentina al 777 €
Lisainfo
Salinas Grandese soolaväljad
+777 p
Viisa
Tucuman, Argentina al 777 € +777 p
Viisa
Ushuaia, Argentina al 777 €
Lisainfo
Maailma lõunapoolseim linn, Antarktika kruiisid ja Tulemaa rahvuspark
+777 p
Viisa
Cordoba, Argentina al 859 € +859 p
Viisa
San Juan, Argentina al 859 € +859 p
Viisa

Lisavõimalused:

 • ​Võib lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest. Hinnaks on siis pool kummagi linna hinnast kokkuliidetuna. 

 • Kõik väiksemate Argentina linnade hinnad lubavad 111 € lisatasu eest pikemaid (üle 24 h) vahepeatuseid Buenos Aireses. Täiendavalt võib 222 € lisatasu eest peatuda pikemalt ka Brasiilia suurimas linnas Sao Paulos. Näiteks – Kui lendad minekul Ushuaiasse koos mõnepäevase peatusega Buenos Aireses ja alustad tagasiteed ligi 3500 km põhja poolt Iguazust, algavad piletihinnad 888 eurost. (Tulemaalt Iguassusse lendamise eest tuleb sellisel juhul maksta eraldi, piletihinnad algavad 260 eurost)
 • Hinnad kehtivad müügiks tähtajatult kuni kohti jätkub, ent lennufirmal on igal suvalisel ajahetkel õigus pakkumine lõpetada. Kõik  broneeringud tuleb piletiks vormistada 24 tunni jooksul ja hinna garanteerib AINULT broneerimisega samal päeval pileti väljaostmine.
 • Reisi võid alustada ajavahemikus 17.01.–28.06.2018, veidi on saadavust ka veel 2017. aastal kuni detsembri esimese pooleni. NB! Saadavuses võib sihtkohtade ja kuude lõikes olla suuri erinevusi. Kaugeltki mitte igaks päevaks ega isegi mitte igaks nädalaks ei pruugi kõige odavaimal hinnatasemel kohti leiduda. Suur reisijapoolne paindlikkus lennuaegades on igal juhul vajalik.
 • Pakkumine Helsingist algavateks mitme ümberistumisega lendudeks. Euroopas saab kasutada British Airwaysi ja Finnairi, Atlandi-ületusteks ning Lõuna-Ameerika sees LATAM Airlinesi lende.
 • Ülaltoodud lisatasude eest võib pikemalt (üle 24h) peatuda nii Buenos Aireses kui Sao Paulos.
  Alla 24h viibimist transiitlinnas (nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral) peatuseks ei loeta.
 • Sihtkohas viibimise aeg ei ole otseselt piiratud, kuid Argentinas võib viisata olla maksimaalselt 90 päeva ja lende saab tehniliselt ette broneerida umbes 10 kuud.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on lubatud lisatasu eest. Lennufirma muutmistrahv on 200 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Soovitatav on osta pilet võimalikult pikalt ette. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 25.09.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Kuna pakkumine kehtib Helsingist algavaks lennuks, vajavad Eesti elanikud selle kasutamiseks eraldi piletit Soome sõiduks. Minekusuunal lubab pealelõunane väljumisaeg reisida laevaga. Tulekusuunal on aga saabumisaeg Helsingisse sama päeva ühenduste korral enamasti niivõrd hiline, et Soomes tuleks ööbida.
Reisija riisikol on võimalik ka viimase õhtuse lennu kasutamine, aga aeg lendude vahel on näiteks reisitõrkekindlustuse jaoks liiga lühike (kui saabuv lend on õigeaegne, siis jõuab ilusasti, ent saabuva lennu hilinemisel võib Helsingi-Tallinna pilet kasutuks osutuda).

Soomes ööbimise või riskantse (ja kalli) õhtuse lennu asemel on põnevam ja soodsam alternatiiv veeta tagasiteel ligi ööpäev mõnes Euroopa transiitlinnas. Helsingiga võrreldes kindlasti odavam majutus on võimalik näiteks Madridis, Barcelonas või Frankfurdis, aga võid valida lühikeseks peatuseks (aeg peab jääma 24 tunni sisse!) ka Milano, Londoni või Pariisi.

NB! Mõne sihtkoha puhul on täiendavalt vajalik pikk ooteaeg lendude vahel ka Lõuna-Ameerika transiitlinnades Buenos Aireses või Sao Paulos. Seda võib kasutada linnaga põgusaks tutvumiseks (alla 24h transiitlinnas viibimise eest lisatasu ei ole).

 • Alla 2 a sülelaps maksab pileti eest u 10% täiskasvanu hinnast õiguseta eraldi istekohale. Kuna tegemist on pikkade ja paljude ümberistumistega lendudega, on nii lapse kui vanemate mugavuse huvides siiski mõistlik ka sülelapsele eraldi istekoht osta selle eest tavalist lapsehinda makstes.
 • 2–11 a laps saab väikese soodustuse ja maksab pileti eest ca 90% täiskasvanu hinnast.

 

 

Eesti kodanikud ei vaja viisat lühiajaliseks  Argentiina ega Brasiilia külastamiseks, samuti mitte transiidiks läbi Euroopa riikide.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: https://www.estravel.ee/viisainfo/.

Kindlasti on reisile minekul vajalik pass mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

 

LATAM Airlines Group on konkurentsitult Lõuna-Ameerika suurim lennufirma, mis on esindatud paljudes selle regiooni riikides.

Ühtlasi ollakse Oneworldi alliansi liige, mis tähendab, et pikkadel lendudel saab päris palju punkte koguda näiteks Finnair Plus kaardile. Atlandi-ületuslendudel kuulub piletihinna sisse täisteenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine.  Lühikestel lendudel nii Euroopas kui Lõuna-Ameerikas on aga pardateenindus enamasti tasuline.

Juhime tähelepanu, et kogu marsruudi vältel on võimalik kaasa võtta 2 kuni 23 kg raskust äraantava pagasi ühikut.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee.  See pakkumine ei pruugi olla saadaval internetipoes.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.