Alates 18. maist on Estraveli bürood taas avatud, vaata büroode lahtiolekuaegu!
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Birgitta Festival

Birgitta Festival on alguse saanud Eri Klasi ideest ja 2019. aastal tähistame maestro 80. sünniaastapäeva. Birgitta Festival toimub juba viieteistkümnendat korda ning endiselt võib Pirita kloostri müüride vahel suveöös tajuda Klasi igielavat vaimulaadi.

Birgitta Festivali lavastused ja kontserdid toimuvad vahemikus 09.–18.08.2019.

Estravelist saad tellida festivalipiletid koos majutusega Solo Sokos Estoria hotellis.

Birgitta Festivali piletid koos ööbimisega Solo Sokos Estoria hotellis.

Birgitta Festival toimub Pirita kloostris, Tallinna kesklinnast ja Estoria hotellist u 6 km kaugusel.

Kirjeldus Toimumise kuupäev Toitlustus Periood Hind kahele  
Lavastus "Planeet Harmoonia" ja majutus kahele 09.08.2019 Hommikusöök 1 öö 183 €
Ballett "Don Quijote" ja majutus kahele 11.08.2019 Hommikusöök 1 öö 183 €
Ooper "Faust" ja majutus kahele 14.08.2019 Hommikusöök 1 öö 169 €
Kontsert "Voca People" ja majutus kahele 18.08.2019 Hommikusöök 1 öö 158 €

Hinnas on:

 • Birgitta Festivali piletid kahele
 • 1 öö majutust kahekohalises toas Solo Sokos Estoria hotellis
 • hommikusöök hotellis

SOLO SOKOS HOTEL ESTORIA

Ainus Eesti disaini ja lugude hotell on valitud viie parima Tallinna hotelli hulka. Solo Sokos Hotel Estoria asub otse Tallinna südames, kust leiad uudsel moel ligi saja Eesti organisatsiooni imelood ja maailma parimate Eesti disainerite disaini-imed, mis hämmastavad oma vormide, kasutusmugavuse ja nutikate lahendustega.

Iga hotellituba räägib sulle ühe kordumatu loo, nii maailma pikimast, 11 tundi 40 minutit kestnud maadlusmatšist kui maailma liigirikkaimatest puisniitudest, nii allveekabest kui kiikingust, nii … kokku 93 tuba, lounge kolmel korrusel ja pidevalt uuenev lugudevaramu.

Kordumatud on ka magus Solo-uni, toitumisspetsialistidega koostöös valminud Tallinna parim hommikusöök ja hoolikalt valitud detailid, mis muudavad sinu viibimise Estorias täiuslikult elamuslikuks reisilooks. Tingimusteta mugavus, hubasus, privaatsus ja ootamatud kohalikud disainileiud on tõstnud hotelli Eesti absoluutsesse hotellieliiti.

Solo Sokos Hotel Estoria ootab avastamist, keskkond nautimist ja lood mälestustes salvestamist!

Planeet Harmoonia Balett Don Quijote Ooper Faust Voca People

LISAINFO:

 • Birgitta Festivalil on suurt tähelepanu pööratud publiku mugavusele. Ligi 1100-kohaline tõusuga ning pehmete toolidega pealtvaatajate tribüün tagab hea nähtavuse kogu saalist, kvaliteetne heli- ning valgustehnika kindlustavad nauditava elamuse. Ooperimaja on ka ilmastikukindel – saal on kaetud katusega.
 • Väravad avatakse 2 tundi enne etenduse algust. Festivaliala ja kohvikud, restoran on kõigile soovijaile piletita külastamiseks avatud.
 • Saali saab vaid kehtiva pileti ettenäitamisel. Hilinejaid saali ei lubata.
 • Parkida soovitame nn Regati-parklasse või Pirita Selveri parklasse. Kloostriesine parkla on festivali ajal reserveeritud.
 • Ratastoolis külastajatel palume väravas korraldajatega ühendust võtta, et kõige mugavamal viisil istekohani jõuda.
 • Festivali territooriumil ei ole lubatud:
 1. fotografeerimine, filmimine ja muul viisil etenduste salvestamine ilma korraldaja nõusolekuta
 2. kaasa võtta sööki ja jooki, lemmikloomi, esemeid, mis võivad ohustada enda ja teiste külastajate elu ja tervist, narkootilisi, psühhotroopseid jm uimastavaid aineid.

 

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasuKuldkaardi omanikud saavad reisipaketi hinnale lisanduvast broneerimistasust 50% soodustust, kui ostu hind jääb alla 150 euro. Kui ostu hind ületab 150 eurot, on Kuldkaardi omanik broneerimistasust täiesti vabastatud. Tavakliendile on broneerimistasu 8 eurot.

NB! Koos tellimuse kinnitusega väljastame arve, mis kuulub koheselt tasumisele. Kinnitatud tellimuse tühistamisel raha ei tagastata.