Boonuspreemiate tellimine (ajakirjad)

Pakkumine lisatud 01.01.2015

Estraveli püsikliendid koguvad iga reisitellimusega boonuspunkte, mida saab kasutada erinevate preemiate tellimiseks. Vali endale meelepärane kingitus, täida tellimisvorm ning võtame Sinuga peagi ühendust.

Eesti Naine

Eesti Naine on universaalne kuukiri, mis käsitleb kõiki teemasid, mis naise elus ette tulevad: armastus, lapsed, perekond, töösuhted, tervis jne. Eesti Naise eesmärk on olla hea sõbranna, kes mõistab ja oskab anda kasulikku nõu, ning kelle seltsis on alati huvitav.

Toode Hind  
Eesti Naine (6 kuud) 5850 punkti Päring
Eesti Naine (12 kuud) 9450 punkti Päring

Jana (venekeelne väljaanne)

Jana on praktiline, jagades asjatundlikku nõu, kuidas jumestada, toituda, hoida tervist, treenida keha, kodu kujundada, mida lugeda, kuidas vaba aega veeta. Populaarne rubriik on ka lapsed. Jana on ideederohke ning lugejad aktiivsed, seetõttu korraldatakse ajakirjas pidevalt lugejamänge ja küsitlusi ning tagasiside on suur. Igal kuul saavad Jana lugejad ka lisaväljaande “Mina köögis”.

Toode Hind  
Jana (6 kuud) 5850 punkti Päring
Jana (12 kuud) 9450 punkti Päring

TM Kodu & Ehitus

Ajakiri TM Kodu&Ehitus on Eesti juhtiva auto- ja tehnikaajakirja Tehnikamaailm lisaväljaanne, mis ilmub 11 korda aastas. Ajakiri keskendub koduehituse ja remondiga seotud teemadele. Ehitust jälgitakse kui tervikut, kõige omavahelist seost.

Toode Hind  
TM Kodu & Ehitus (11 numbrit) 5070 punkti Päring

Traveller

Traveller on suurim eestikeelne reisiajakiri, mille tiraaž on 15 000 eksemplari, ilmub 2x aastas (märtsis ja oktoobris). 100-leheküljelises ajakirjas räägivad oma reisielamustest tuntud persoonid ja kogenud reisijad, jagatakse hooajalisi sihtkohasoovitusi ning reisimist mugavamaks ja soodsamaks muutvaid nippe.

Toode Hind  
Traveller (2 numbrit) 1500 punkti Päring

Pere ja Kodu

Kui sul on laps, olgu üks või rohkem, siis on Pere ja Kodu ajakiri just sulle. Kirjutame lastest beebieast teismeliseni. Ajakirjast saad teada, mis sind lapsega koos kasvades ees ootab ja kuidas tulevad toime teised emad-isad. Loed sellest, kuidas oma järeltulija arengut toetada ja tema tervise eest hoolt kanda.

Toode Hind  
Pere ja Kodu (6 kuud) 5850 punkti Päring
Pere ja Kodu (12 kuud) 9450 punkti Päring

Anne & Stiil

Anne & Stiil on mitmekesine ajakiri aktiivsele ja uudishimulikule naisele. Ajakiri pakub lugemiseks kirevat teemaderingi: moe- ja kultuuriuudiseid laiast maailmast, ülevaadet disainitrendidest ja köitvatest nähtustest moemetropolides. Populaarsuse on võitnud ilu ja terviseteemad, kus eraldi käsitlemist leiavad meigisoovitused, kvaliteetsed uudistooted, nõuandeid nahahoolduseks, samuti hoiame lugejaid kursis figuuriprobleemidega ning tervisliku eluviisi põhimõtetega.

Toode Hind  
Anne & Stiil (6 kuud) 5850 punkti Päring
Anne & Stiil (12 kuud) 9450 punkti Päring

Tervis Pluss

Tervis Pluss toob igal kuul Sinuni Eesti parimate spetsialistide nipid ja nõuanded: kuidas püsida tervena, õigesti treenida, süüa tervislikult, ent maitsvalt ning kuidas olla ilus ja heas vormis. Igast numbrist leiad ka loo, kuidas olla õnnelik keerulise saatuse kiuste, oma elust ja elustiilist jutustavad tuntud ja põnevad inimesed.

Toode Hind  
Tervis Pluss (6 kuud) 5850 punkti Päring
Tervis Pluss (12 kuud) 9450 punkti Päring

Oma Maitse

Oma Maitse ilmub 12 korda aastas ja on mõeldud kõigile neile, kel keskmisest suurem söögitegemise huvi. Enamiku ajakirjast moodustavad küllaltki lihtsad ja kiiresti tehtavate toitude retseptid. Kuid igas numbris on ka gurmeerubriik neile, kelle oskused juba kõrgemast klassist. Ajakirja populaarseimad rubriigid on Persoonilugu mõne tuntud inimesega ning Külaskäik.

Toode Hind  
Oma Maitse (6 kuud) 6600 punkti Päring
Oma Maitse (12 kuud) 10700 punkti Päring

Kodutohter

Ajakiri Kodutohter on Eesti kõige suurem, tuntum ja loetum terviseajakiri, mis ilmub kahekümnendat aastat. Ajakirja tähelepanu keskmes on inimene ja tema tervis – parimad asjatundjad annavad nõu, kuidas terveks saada.

Toode Hind  
Kodutohter (12 kuud) 5400 punkti Päring

Tehnikamaailm

Eesti juhtiv auto- ja tehnikaajakiri on ilmunud alates 1998. aastast. TMi võrdlustestid on hea alus ostueelistuste kujundamisel, meie teaduse- ja tehnikalood aitavad kiiresti muutuvas maailmas kindlal põhjal püsida.

Toode Hind  
Tehnikamaailma tavapakett (12 kuud) 6300 punkti Päring

Lisainfo ja tellimine

Tellides ajakirja kuu alguses, hakkab tellimus kehtima juba järgmisest kuust. Kuu teisel poolel tellimust vormistades jõustusb tellimus alles ülejärgmisel kuul.

Lisainfot saad Estraveli Kuldkaardi osakonnast telefonil
6 266 350 või e-posti aadressil kuldkaart@estravel.ee.

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Boonuspreemiate valikust leiad erinevaid kehahooldus- ja reisitooteid.

Reisile kaasa!
Boonuspreemiad
al  945p

Boonuspreemiate valikust leiad kinkekaarte nii lugemis-, kultuuri- kui spaaelamuste nautimiseks.

Kinkekaardid
Piletilevi, Rahva Raamat jt
al  1500p

Boonuspreemiate valikus leiab midagi igale maitsele.

Leia endale meelepärane restoran ning telli vautšer.

Restoranid
Krua, Villa Thai jne
al  4500p

Boonuspreemiate valikust leiad ka erinevaid veekeskuste ja spaade tellimusi.

Telli vautšer ning külasta spaad või veekeskust endale sobival ajal.

Veekeskused ja spaad
al  6000p

Boonuspreemiate valikust leiad Tallinna lennujaama ühekordse äriklassi lounge sissepääsuvautšeri.

Äriklassi Lounge
Tallinna Lennujaamas
al  7500p
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!