British Airwaysi äriklassis Tallinnast otse Londonisse

Pakkumine lisatud 10.10.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Ostureisile Londonisse? British Airwaysi äriklassi edasi-tagasi otselennud alates 299 €, hinnas kuni 64 (!) kg äraantavat pagasit.

Kasuta võimalust lennata ülisoodsalt äriklassis British Airwaysi otselendudel Tallinna ja Londoni vahel. Kuigi äriklass Euroopa lendudel pole enam päris see, mis vanasti, kuuluvad hinna sisse jätkuvalt hea pardateenindus lennukis, tühi kõrvaliste, võimalus boonuskaardile rohkem punkte koguda, äriklassi ootesaalid lennujaamades ja mis ehk kõige olulisem – tõeliselt suur pagasilimiit.

Suurbritannia on igati hea sihtkoht ostureisiks. British Airwaysiga lennates võib äriklassi reisijal kaasas olla 2 kuni 32 kg raskust äraantava pagasi ühikut ja 2 väiksemat (kuid siiski kuni 23 kg raskust!) käsipagasi ühikut. Ehk teoreetiliselt võib Londonist naasta enam kui 100 kilo ostudega!

Hind kehtib talvise hooaja lendudele novembrist märtsini. Boonusena on sellel perioodil ka Londoni hotellihinnad tavapärasest märksa soodsamad.

British Airways teostab otselende Tallinna ja London Heathrow lennuvälja vahel 2 x nädalas – esmaspäeviti ja reedeti. Lennud väljuvad Tallinnast pärastlõunal/varajasel õhtupoolikul ja Londonist hommikul. Heathrow lennujaamast pääseb Londoni kesklinna mugavalt ja soodsalt metrooga ning samast lennujaamast väljub jätkulende sadadesse sihtkohtadesse üle maailma.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 14.10.2018 kell 18.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Edasi-tagasi äriklassi lendude hind algusega Tallinnast

Pakkumine kehtib Tallinn-London otselendudel ajavahemikul 02.11.2018–29.03.2019.

Talvehooajal toimuvad lennud esmaspäeviti ja reedeti:

Esmaspäeviti Tallinn-Heathrow 15:35-16:40 ja Heathrow-Tallinn 09:50-14:45

Reedeti Tallinn-Heathrow 17:40-18:45 ja Heathrow-Tallinn 11:55-16:50

Sihtkoht Hind Lisainfo  
London, Suurbritannia al 299 € +299 p Viisa Päring

Lisainfo:

* British Airwaysi käsipagasi kaalulimiit on üks maailma lahkemaid. Lubatud on üks käsipagasikohver mõõtmetega kuni 56x45x25 cm ja üks väiksem käekott või sülearvutikott mõõtmetega kuni 40x30x15 cm. Nende mõõtmete piires on sellist massi muidugi raske saavutada, aga eeldusel, et reisija suudab oma käsipagasi iseseisvalt istme kohal olevasse hoiulaekasse tõsta võib kummagi käsipagasiühiku kaal olla kuni 23 kilo!

** Lubatud on (lisaks käsipagasile) 2 kuni 32 kg raskust äraantava pagasi ühikut.

 • Hinnad kehtivad müügiks kuni 14.10.2018 kell 18.
 • Lennud mõlemas suunas peavad jääma vahemikku 02.11.2018–29.03.2019. Minimaalse kohaloleku nõuet ei ole, kuid paindlikkus kuupäevades võib olla vajalik!
 • Kasutada tuleb British Airwaysi opereeritavaid otselende
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäevamuutused on võimalikud 130 € trahvi eest. Sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga (uue pileti ostmine võib tulla vana muutmisest odavam!)
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 10.10.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

 • Hinnaalandused on vaid alla 2 a sülelastele, kes maksavad pileti eest 49 € ilma õiguseta eraldi istekohale.

Eesti kodanikud ei vaja Suurbritanniasse piires reimiseks viisat. Piisab kehtivast ID-kaardist, ent soovitatav on ka passi olemasolu.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: https://www.estravel.ee/viisainfo/

 

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee, helista 6 266 266 või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Estravel soovitab

Sea Cloud on stiilse purjetamise mitteametlik ikoon ja võrratu võõrustaja.

Valik põnevate marsruutidega kruiise Põhja- ja Lõuna-Euroopas.

Sea Cloud
Valik Euroopa kruiise
al 3255
või al 295 €/kuu

Sel suvel saab puhkama minna Rumeenia Rivierasse.

Väljumised ajavahemikus 15.06.–31.08.2019.

Rumeenia Riviera
Musta mere kuurordid
al 379
või al 34 €/kuu
Kanaarid, Dubai ja kaugreisid

Jõulupalavik – päikesereisid kuni 500 € soodsamad!

Pakkumine kehtib kuni 16.12.2018.

Jõulupalavik
Soodsad päikesereisid
al 299
või al 27 €/kuu
Kahenädalane ringreis

14-päevane elamusterohke reis Põhjasaarelt Lõunasaarele kulgeb mööda maalilisi teid Aucklandist Queenstowni.

Detsembris broneerides hind 20% soodsam!

Elamused Uus-Meremaal 
al 7410
või al 150 €/kuu
Soodustus –25%

Luksuslik korter Manhattani trendikas Tribeca piirkonnas.

Detsembris soodustus –25%.

Korter New Yorgis
Trendikas Tribeca
al 5069
või al 150 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!