Costa Ricasse kilpkonnadele külla

Pakkumine lisatud 12.08.2019

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Costa Rica rannad on kuulsad selle poolest, et seal käivad munemas haruldased ja vähem haruldased kilpkonnad. On randu, kus hea õnne korral võib näha tuhandeid kilpkonnasid öövarjus rannale tulemas ja oma mune sinna jätmas. Sellel reisil ongi fookuses need merikilpkonnad aga rohkelt ka muud elusloodust, mida Costa Ricas leiab rohkelt.

Eestikeelse reisijuhiga (Andra Saimre) reis toimub 04.10.–19.10.2019.

Reisi tipphetked:

 • peatume Vaikse ookeani ääres, kus sel perioodil on oodata munema tuhandeid kilpkonnasid;
 • hingame ühes rütmis Costa Rica surfi- ja joogapealinnaga ning lööme ka ise joogatunnis kaasa;
 • vaatame, kuidas valmib gurmeekohv kasvatusest ja ubade töötlusest joogi valmimiseni;
 • heidame pilgu pealinna San Jose vanalinnale;
 • heidame pilgu Arenali vulkaanile, mida kutsutakse ka üheks kaunimaks vulkaaniks maailmas selle selgejoonelise koonusekuju tõttu;
 • mõnuleme looduslikes kuumaveeallikates;
 • matkame Tenorio looduspargis kauni sinise Celeste jõe äärde;
 • snorgeldame Cahuita rahvuspargis korallriifil;
 • sõidame mööda Tortuguero kanaleid, piirkonda kutsutakse ka Costa Rica Amazoonaseks. Tortuguero rannas käivad samuti  munemas hiid-rohekilpkonnad;
 • tutvume Bocas Del Toro saarestikuga;
 • lendame Panama Citysse, kus näeme nii koloniaalset vanalinna kui ka moodsat Panama kanalit.

Reis Costa Ricasse koos eestikeelse reisijuhiga

Lisainfo: Viisa

Reis toimub 04.10.–19.10.2019.

Kirjeldus Toitlustus Periood Hind  
Pakett ühele kaheses toas Hommikusöök 15 ööd al 4000 € +4000 p Päring

Hinnas on:

 • lennupiletid Tallinn- San Jose ja Panama – Tallinn
 • lennupilet Bocas del Torost Panamasse
 • majutus kahestes tubades koos hommikusöökidega hoolikalt valitud loodžides ja hotellides
 • kogu kirjeldatud programm
 • rahvusparkide sissepääsud
 • kohalikud giidid
 • joogatund
 • arrabida ehk kilpkonnade massiline pereheitmine
 • 4 õhtusööki
 • kohvituur
 • päikeseloojangu kruiis merel koos puuviljade ja snäkkidega
 • snorgeldamine
 • paadisõidud Tortugueros
 • matkad Teneiro rahvuspargis Celeste jõe ääres, Arenali rahvuspargis ja Cahuita rahvuspargis
 • hõimurahva külastus koos ühise lõunasöögiga
 • päev Bocas del Toro saarestikus koos kerge einega laevas
 • Panama Cityga tutvumine ja sissepääs Panama kanali Miraflorese dokki
 • lennujaama transfeerid ja kogu kohapealne transport
 • kohapeal elanud eestikeelne giid ja reisisaatja

Lisatasu eest:

 • majutus ühekohalises toas
 • toitlustus, mis ei kuulu hinna sisse
 • reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
 • tipid kohalikele giididele ja autojuhtidele

Päev 1
Väljalend Tallinnast, saabume San Josesse õhtul ning sõidame hotelli puhkama.

Päev 2
Hommikul külastame kohvifarmi Central Valleys, et näha, kuidas kohvi kasvab, kuidas seda korjatakse ning kuidas saab sellest lõpuks maitsev jook meie tassides. Seejärel asume teele Nosara poole. Autosõit võtab aega umbes 5 tundi. Jõuame oma hotelli päikeseloojanguks. Oleme valmis, et minna vaatama kilpkonnasid rannal (seda juhul kui on oodata arrabidat täna).

Päev 3
Peale hommikusööki jalutame mööda Nosara rannajoont. Kel soov saab proovida surfi. Peale lõunat sõidame paadiga merele, et näha mereloomi ja linde – delfiine, võib-olla ka vaalasid, kilpkonnasid, raisid, pelikane jne. Laeval kostitame end karastusjookide, puuviljade ja kergete snäkkidega (hinna sees). Naudime päikeseloojangut ning tuleme tagasi rannale, kust suundume vaatama rohekilpkonnade (olive ridley sea turtles) massilist saabumist rannale ehk arrabidat. See piirkond on maailmas suuruselt teine rohekilkonnade pesitsemispaik. Mõnel ööl võib rannale tulla tuhandeid kilpkonnasid – kuna tegemist ei ole loomaaiaga, siis seda vaatepilti tagada ei saa aga oleme reisi ajastanud selliselt, et tõenäosus elamusele on suur.

Päev 4
Varahommikul sirutame ja venitame oma kehasid  joogatreeneri käe all. Seejärel on päev vaba, et soovi korral võtta surfitund või ratsutada, panna end proovile seiklusrajal või lihtsalt lõõgastuda rannal või basseini ääres. Juhul kui eelnevatel päevadel arrabidat ei õnnestunud näha, siis täna on selleks uus võimalus.

Päev 5
Hommikupoolik on vaba, et veel kord heita pilk Nosara rannale, mõnuleda hommikusöögilauas ja imetleda sealt vaateid ning loodust enda ümber. Aktiivsemad saavad lubada endale surfihommikupooliku. Pealelõunal asume teele Tenorio rahvuspargi poole. Ööbime Tenorio Rahvuspargi külje all lihtsas tico stiilis pousadas, kus pole liigset luksust, kuid kõik vajalik on olemas.  Tegemist on pere ettevõtmisega ja nii näeme väga lähedalt ka pere enda elamist ja tegutsemist. Sõit mööda maalilist maastikku võtab aega u 4 tundi. Õhtul sööme ühise õhtusöögi (hinna sees) ning taustaks mängib meile konnade orkester.

Päev 6
Läheme Tenorio Vulkaani Rahvusparki. Tenorio pargis asub imeliselt sinine Celeste jõgi ja kosk. Celeste on Costa Rica kõige tähelepanuväärsem jõgi just oma ilusa sinise värvuse poolest. Legend räägib, et kui Jumal oli taeva siniseks maalimise lõpetanud, siis pesi ta pinstli Celeste jões puhtaks ja seetõttu värvuski jõgi selliseks. Rahvuspark on koduks ka laiskloomadele, iguaanidele, paljudele lindudele. Meie matk võtab aega umbes 3 tundi ning sobib kõigile (rada sisaldab ka treppidest üles-alla käimist). Peale seda asume teele Arenali poole. Teekond võtab aega umbes 2 tundi. Seejärel seame end hotellis sisse ja mõnuleme kuumaveeallikates ning õhtustame ühiselt hotellis (hinna sees).

Päev 7
Hommikul matkame Arenali rahvuspargis ja imetleme La Fortuna koske. Peale lõunal suundume pealinna San Jose poole. Meie teele jäävad ananassi istandused ning rohkelt kauneid vaateid. Süit võtab aega umbes 3 tundi. Seame end hotellis sisse ning seejärel jalutame San Jose tänavatel. Ööbime kesklinna hotellis San Joses.

Päev 8
Hommikul suundume Kariibi mere rannikule jääva Tortuguero rahvuspargi poole. Meie tee viib läbi lopsaka ja liigirohke Baurillio rahvuspargi ja banaaniistanduste La Pavonesesse, kust edasi saab ainult paadiga. Jätkame teekonda Tortuguerosse mööda käänulist jõge paadiga. Seame end lodžis sisse ning läheme Tortuguero linnakesega tutvuma ning lõunatama. Peale lõunal puhkame lodzis basseini ääres ning õhtustame ühiselt (hinna sees). Peale õhtusööki läheme koos kohaliku giidiga vaatama siia rannale saabuvaid kilpkonnasid (juhul kui eelmistel päevadel oleme kilpkonnasid juba küllaga näinud, läheme otsime hoopis öise eluviisiga konni ja muid loomakesi).

Päev 9
Varahommikul sõidame kanuuga mööda kanaleid, et näha loodust ärkamas koos päikesetõusuga. Meie kohapealne giid räägib siinsest loodusest, ilmselt näeme mitmeid linde, ahve, kaimane, sisalikke ja võib-olla ka laisklooma ja saarmaid. Peale hommikusööki asume paadisõidule Limoni poole. See sõit pakub põnevaid vaateid üksikutele jõeäärsetele küladele, kindlasti näeme ka mitmeid linde ja ilmselt lehvitavad puude otsast ka ahvipoisid. Paadisõit võtab u.3 tundi. Seejärel suundume edasi maad mööda kuni jõuame oma mereäärsesse, kariibihõngulisse paradiisi Puerto Viejo lähistel.

Päev 10
Peale hommikusööki asume teele, et külastada kohalikku hõimu. Teekond sinna on ise väike seiklus läbi kauni maastiku kõigepealt autoga ja seejärel kanuuga mööda jõge. Täna vaatame-kuuleme, kuidas ja millest nad elavad ja kuidas tänapäevases Costa Ricas hakkama saavad. Sööme seal koos ühise lõunasöögi.

Päev 11
Snorgeldame Costa Rica ühel viimastest elavatest korall riifidest. Seal võib näha 240 eriliiki mereelukaid, sh Kolme sorti haisid, astelraisid, barrakuudasid, erinevaid värvilisi troopilisi kalu ja molluskeid. Peale snorgeldamist sööme maitsvaid puuvilju ja asume siis väiksele matkale läbi mitmekesise Cahuita looduspargi. Peale matka sööme ühise lõuna (hinna sees) ning sõidame tagasi hotelli.

Päev 12
See päev annab teil võimaluse planeerida päev oma äranägemise järgi. Kel on soov teha mägijõel raftingut, siis soovitame Pacuare jõe raftingut. Kel soov kohapeal puhata, saab sõita mööda rannikut jalgrattaga või hobusega, võib snorgeldada või surfata või lihtsalt rannas lebotada. Rattasõidu kaugusel on Manzanillo looduspark. Lastega peredel soovitame külastada loomade päästekeskust, kus saab hea ülevaate sealsete loomade elust ning paljudega neist ka vahetuma kontakti. Šokohoolikud saavad oma päeva vürtsitada kakao farmi külastades ja seal endale ühe šokolaadi maitsmise lubades.

Päev 13
Peale hommikusööki asume teele, ületame Panama piiri ning sõidame Bocas del Toro saarestikus olevale Coloni saarele. Seame end sisse ja läheme tutvuma Bocase linnakesega.

Päev 14
Sõidame hommikul paadiga merele, teeme snorgeldamispeatuseid korallriffidel, uudistame naabersaari. Laevapere kostitab meid kerge eine ja puuviljadega (hinna sees). Merel on siin hea võimalus näha delfiine. Õhtustame ühiselt Kariibi Mere stiilis (hinna sees).

Päev 15
Lendame Panama Citysse ja tutvume Panama City vaatamisväärsustega – koloniaalstiilis vanalinnaga, vaadetega linnale, heidame pilgu peale linna kõige ohtlikumale linnaosale, kus autost väljuminegi pole soovitav. Seejärel tutvume kuulsa Panama kanali ja selle looga.

Päev 16
Hommikune aeg on vaba, kes soovib, saab ostelda Kesk-Ameerika suurimas ostukeskuses või jalutada veel vanalinna põnevatel tänavatel.
Õhtupoolikul väljuvad lennud Euroopa poole.

 • Tegemist on reisikorraldaja Kon Tiki pakkumisega. Estravel on reisikorraldaja ametlik edasimüüja.
 • Reisikorraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
 • Vaata ka reisikorraldaja reisitingimusi.
 • Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega. Hinnad on seisuga 13.08.2019.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Emiraatide maailmaklassi golfiväljakud.

Suurepärane võimalus ühildada oma lemmikspordiala reisimisega!

Golfipaketid
Araabia Ühendemiraadid
al 1055
või al 96 €/kuu
UUS!

Mainor Traveli ringreisid Uus-Meremaale, Alaskale, Lõuna-Aafrika Vabariiki ja Lõuna-Koreasse.

Mainor Travel
Põnevad ringreisid
al 2199
või al 200 €/kuu

Bhutanis ootab Sind ees imeline loodus, hästi säilinud iidsed tradistsioonid ja arhitektuur ning särasilmsed õnnelikud inimesed.

Reisid toimuvad 20.–30.09.2019 ja 24.04.–04.05.2020.

Müstiline Bhutan
Õnnelike inimeste maa
al 3850
või al 349 €/kuu

See reis on neile, kes ei hooli suurlinnamelust ja luksuslikest rannahotellidest, vaid kellele meeldib seiklemine ja ringirändamine.

Reisid toimuvad 24.10.–09.11.2019 ja 14.–29.03.2020.

Borneo seikluslik ringreis
al 2990
või al 271 €/kuu

Ringreisil sõidetakse ringi džiipidega ning reisikavas on olulisel kohal kohaliku olustiku ja elukorraldusega tutvumisel.

Reisid toimuvad perioodil 30.10.2019–07.03.2020.

Dziibiga Omaanis
Põnev ringreis Tallinnast
al 2750
või al 250 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis