Elamus- ja seiklusreisid kuni 25% soodsamalt!

Pakkumine lisatud 01.01.2019

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Kas soovid reisides kogeda rohkem ehedaid elamusi? Koostöös oma valdkonna ühe suurima ja vingeima tegija G Adventuresiga pakume Sulle põnevaid seiklus- ja elamusreise pea igasse maailma nurka.

Unusta tegevusetu lesimine! Toome Sinuni soodushinnaga seiklusreisid üle maailma. Paketid sisaldavad lisaks majutusele ka kohalikku transporti, ekskursioone ning erinevaid toitlustusvõimalusi.

Sel kuul on soodustustega hulk reise kuni aprilli lõpuni. Pakkumine kehtib broneerimiseks kuni 31.01.2019.

NB! Tegemist on kohapealse programmiga, reisides väikeses grupis inglisekeelse reisisaatjaga. Hinnad ei sisalda lennupileteid sihtkohta ja tagasi.

Seiklusele G Adventuresiga!

Kui Sind huvitab mõni teine sihtkoht või kuupäev, küsi kindlasti lisainfot Estraveli reisikonsultandilt. 

Põnevad reisid üle maailma

Lisainfo: Viisa

Tundub huvitav? Küsi reisikava ja lisainfot reisikonsultandilt! ​ Võimalikud reisikuupäevad reisikalendris märgitud roheliselt.

Hind kehtib ühele, majutudes kaheses toas/telgis. Reisitakse väikeses grupis (max 16 in) ingliskeelse reisisaatjaga.

NB! Osad ringreisid nõuavad tugevamat füüsilist valmidust.

Kirjeldus Periood Soodushind ühele Tavahind ühele  
Seiklus Andides – Quitost Limasse 15 päeva al 809 € al 1079 € +809 p Päring
Matk Põhja-Tai mägikülades 5 päeva al 224 € al 299 € +224 p Päring
Indohiina seiklus (Tai, Laos, Kambodža) 15 päeva al 1184 € al 1579 € +1184 p Päring
Maiade radadel 11 päeva al 787 € al 1049 € +787 p Päring
Jalgrattamatkad Vietnamis ja Kambodžas 10 päeva al 1035 € al 1380 € +1035 p Päring
Salkantay matkarada ja Machu Picchu 5 päeva al 509 € al 679 € +509 p Päring
Väike Kuuba ringreis 6 päeva al 524 € al 699 € +524 p Päring
Katamaraaniga Kuubal 8 päeva al 1177 € al 1569 € +1177 p Päring
Ecuadori suurlinnad ja rannad 7 päeva al 502 € al 669 € +502 p Päring
Costa Rica: vulkaanid ja surf 9 päeva al 824 € al 1099 € +824 p Päring
Sumatra saare parimad palad 14 päeva al 749 € al 999 € +749 p Päring
India ringreis rööbastel 14 päeva al 929 € al 1239 € +929 p Päring
Aafrika safari: Zimbabwe, Botswana ja Namibia 8 päeva al 712 € al 949 € +712 p Päring

Hinnas on:

 • majutus kaheses toas/telgis
 • programmis sisalduv kohapealne transport
 • programmis sisalduvad ekskursioonid ja inglise keelt kõneleva rühmajuhi teenus
 • programmis sisalduvad toidukorrad

Lisatasu eest:

 • lennupiletid sihtkohta ja tagasi
 • reisikindlustus
 • programmiväline toitlustus
 • programmivälised ekskursioonid/vaatamisväärsused
 • programmiväline transport
 • vajadusel viisa
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

Kes või mis on G Adventures?

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. G Adventures Inc. (endise nimega Gap Adventures) on rahvusvaheline reisikorraldaja, kes spetsialiseerub põnevatele elamus- ja seiklusringreisidele. (Firma ei oma seost Eesti firmaga GoAdventure OÜ.)

Grupid on enamasti väikesed (8–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile! Loe täpsemalt siit.

Estravel on G Adventuresi ametlik edasimüüja. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Endale sobiva reisiprogrammi valik on tehtud üsna lihtsaks. Nimelt on G Adventures jaganud kõik oma programmid reisi tüübi (Trip Style) ja teeninduse taseme (Service Level) järgi kategooriatesse.

CLASSIC reisitüüp sisaldab sihtkohariigi põhiliste vaatamisväärsuste külastamist koos kohaliku elu kogemisega. Majutus toimub reeglina väikestes hotellides, võõrastemajades, puhkemajades. Reisi moto: ükski järgnev päev pole sama, mis eelmine.

OVERLAND on reisitüüp, mida korraldatakse põhiliselt Aafrikas. Kogu reisi jooksul sõidetakse ringi suurte rohmakate veoauto/bussi segu monstrumitega. Majutus toimub telklaagris, magamine telgis ja madratsil, süüa valmistab rühm üheskoos. Reisi moto: näha ja kogeda palju, maksta vähe. Kõik on lihtne ja päris, puudub luksus.

ACTIVE reisitüüp on alati seotud mingi füüsilise tegevusega, näiteks mägijalgrattasõit, kayaking, matkamine, rafting vms. Osalejad peavad olema mõistlikult sportlikud, aga mitte supervormis. Sobib kõigile, kes teevad näiteks tervisesporti ning armastavad aktiivseid tegevusi. Sellised reisid on näiteks Inca Trail jalgsirännak, Kilimandžaro matk, Costa Rica surfireis jt.

18-to-Thirtysomethings end. YOLO on noortele mõeldud reisiliik, mille motoks on „You Only Live Once“ (sa elad vaid korra). Reis toimub samasugusel põhimõttel nagu Classic, aga osalejate keskmine vanus on umbes 20-ndates. Odavam, väga algelised tingimused, aga siiski elatavad.

EXPEDITION tähendab reise, mis viiakse läbi G Adventuresile kuuluva ekspeditsioonilaevaga Expedition. Sellised reise tehakse näiteks Antarktikas, Arktikas, Islandile, Gröönimaale, Falklandi saartele. Seda tüüpi reiside moto on „Trips of a life time“.

FAMILY-reisid, nagu nimigi ütleb, sobivad hästi koos lastega reisimiseks. Marsruudi kokkupanemisel on arvestatud sellega, et poleks liiga pikki vahemaid ja majutuskohad on lastesõbralikud. Samas on tegemist ikkagi seiklusreisiga. Sellistele reisidele on lubatud lapsed alates 5 a.
Teenindustasemeid on G Adventuresi reisidel kolm ja need on järgmised:

BASIC-taseme reisid on loomulikult väga lihtsate tingimustega. Majutus toimub väikestes kohalikes hotellides ja külalismajades, palju kasutatakse kohalikku transporti. Reisiprogramm on väga paindlik, palju vabadust omal käel avastamiseks. Sobib hästi noortele, seiklushimulistele ja neile, kes peavad seiklust ja kogemust olulisemaks mugavusest.

STANDARD-tüüpi reisidel kuuluvad programmi ja hinna sisse suuremate vaatamisväärsuste külastamised kohaliku giidiga. Majutus 2-3* hotellides, mõnikord kämpingutes, kodudes, liigutakse ringi tellitud transpordiga, aga sekka tuleb ka kohaliku transpordi kasutamist. Sobib kõikides vanustes inimestele, aga keskmiselt on tavaliselt 25-35 a.

COMFORTSUPERIOR klass pakub mugavaid seiklusreise, kus päeval nähakse maailma ja öösel majutututakse 4-5* hotellides. Klientide keskmine vanus on 30+, reisid on kallimad, hinna sisse kuulub rohkem toitlustamist.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.

Küsi pakkumist

Estravel soovitab

Veeda muinasjutuline ööpäev romantilises Villa Ammendes koos kõige kallimaga.

Pakkumine kehtib ööbimiseks kuni 05.01.2019.

Villa Ammende
Romantikute pakett
al 195
või al 18 €/kuu

Eripakkumise raames on hinnas muu hulgas ka jootrahad, pardakrediit kuni 400 USD reisija kohta, joogipakett, ja kuni 4 kaldaekskursiooni.

Eripakkumine kehtib kuni 31.03.2019.

Euroopa kruiisid
Päike, meri, hea söök
al 2555
või al 232 €/kuu
Kruiis kuni 35% soodsamalt!

Broneerides oma Kariibi mere kruiisi enne 28. veebruarit, saad kruiisi kuni 35% soodsamalt!

Lülita end Kariibide režiimile!

Royal Caribbean
Kariibi eripakkumine
al 408
või al 37 €/kuu

Maitsev Tartu on maitseelamuste kampaania, kus ainult veebruaris saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat kolmekäigulist erimenüüd valitud restoranides, sh restoranis Polpo.

Pakkumine kehtib majutuseks 01.02.28.02.2019.

Maitseelamused Tartus
al 112

Saaremaa spaahotell Rüütli asub Kuressaare linnapargi ja jahisadama vahetus läheduses kaunil promenaadil.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 30.04.2019.

Hotell Rüütli
Spaapakett kahele
al 76
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!