Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Florida + Mehhiko ühel reisil, edasi-tagasi lennud alates 599 €

Florida + Mehhiko ühel reisil, edasi-tagasi lennud alates 599 €

Kuni 10.oktoobrini saad osta väga soodsa lennupileti Mehhiko Yucatani poolsaare kuurortlinnadesse või riigi pealinna Mexico City’sse. Ning külastada samal reisil ka Miamit. Või kui soovid veel ägedadamat reisi, saad täiendava peatuse teha New Yorgis!

Reisida saad jaanuari keskpaigast maini, selle perioodi sisse jäävad ka koolivaheajad – seega tasub reisile minna terve perega!

Pakkumise raames saad teha kokku kuni kaheksa Finnairi, British Airwaysi ja American Airlinesi opereeritavat lendu ja koguda boonuspunkte näiteks Finnair Plus kaardile.

Hinnas sisaldub kuni 23 kg raskuse äraantava pagasiühiku vedu ning pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine Atlandiületuslendudel.

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutusteks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada. Reisikuupäevades tuleb olla paindlik ja kindlasti osta pilet broneerimisega samal päeval!

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast

Toodud ’alates’ hinnatasemed eeldavad mõlemal lennusuunal Atlandi-ületust vahemikus esmaspäevast neljapäevani. Iga Atlandi ületuslend nädalavahetusel (reedest pühapäevani) lisab hinnale 25 €.

Saadavust on perioodil 15.01.–30.05.2018, sellesse vahemikku peavad jääma lennud mõlemas suunas.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Miami + Yucatani poolsaar* al 599 € +599 p
Viisa
Miami + Mexico City** al 649 € +649 p
Viisa

Lisavõimalused:

 • Mehhikosse saabumise ja sealt lahkumise linn võivad olla erinevad, vt täpsemalt */**
 • Soovi korral võid minekusuunal lennata New Yorki, peatuda seal pikemalt ja jätkata reisi Miamist. See teeb pika lennu piletit veel kuni 50 € odavamaks!
  Lend New Yorgist Floridasse eraldi piletil on sellisel juhul lisakulu, ent Floridasse saabumiseks võid valida siis Miami asemel mõne teise sihtkohta (selles osariigis ei ole ühe suuna autorendi lisatasu!). Näiteks New York-Orlando ühe suuna lennu hinnad algavad umbes 65 €. Arvesta, et eraldi ostetud siselennu puhul on äraantav pagas tasuline, lennujaamas tuleb kohvri eest maksta 25 USD.
 • ​Kõiki lisavõimalusi kasutades võid näiteks lennata esmalt New Yorki ja seal peatuda, jätkata reisi lennuga Orlandosse, siirduda sealt ühe suuna autorendiga Miamisse, lennata edasi Cozumeli ja alustada koduteed Cancunist.

* võid lennata Miamist Cancuni, Cozumeli või Meridasse, tagasilend peab alati algama Cancunist

** sama hinna saad ka juhul kui lendad Miamist Yucatani poolsaarele ja alustad tagasiteed Mexico City’st

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 10.10.2017, piletid TULEB osta broneerimisega SAMAL PÄEVAL.
  NB!
  Hinnamuutuste tõenäosus on väga suur. Kuna sellised pakkumised võidakse igal suvalisel ajahetkel lennufirma poolt lõpetada, on kiire otsustamine ülimalt oluline.
 • Saadavust on perioodil 15.01-30.05.2018, sellesse vahemikku peavad jääma lennud mõlemas suunas.
  Sealjuures tuleb kuupäevades kindlasti olla väga paindlik ja vältida lendamist oluliselt kehema saadavusega nädalavahetuse päevadel.
 • Pakkumine kehtib Tallinnast algavaks edasi-tagasi lennuks Finnairi, British Airwaysi ja American Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumistega Helsingis ja mõnikord ka Londonis, Pariisis või mujal Euroopas ning Miamis.
 • Pikemad peatused on võimalikud nii Miamis kui New Yorgis, vaata täpsemalt “Lisavõimalused” alt. Muudest transiitlinnadest tuleb reeglina edasi lennata 24 tunni jooksul. Soovi korral saab lennuaegu sättida ka nõnda, et transiitlinna õnnestub jääda ligi ööpäevaks.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl ja mitte kauem kui 3 kuud (tagasilennuks peale maid ei pruugi enam saadavust olla!)
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei ole seda ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on lubatud 180 € trahvi eest, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40€ ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
  Ettenägematute plaanimuutuste puhuks osta kindlasti reisitõrkekindlustus!
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Soovitatav on osta pilet võimalikult pikalt ette. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 04.10.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 • 2-11 a laps saab marginaalse soodustuse ja maksab pileti eest u 30 € täiskasvanu hinnast vähem.
 • 0-1a (k.a.) sülelaps maksab pileti eest 40% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks Mehhiko ega USA külastuseks viisat.

Enne reisi tuleb taotleda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.

Viisat pole samuti tarvis transiidiks läbi Soome ega Suurbritannia.

Kindlasti on reisile minnes vajalik on pass, mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma vähemalt 6 kuud.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Pakutavad lennuühendused on enamasti sujuvad, mõisliku ooteajaga transiitlinnas.

Pikkadel lendudel on hinna sees pardateenindus ja kogu marsruudi vältel üks kuni 23 kg raskune ühik äraantavat pagasit. Atlandiületuse lennukitel on olemas ka personaalse ekraaniga meelelahutussüsteem.

USA siselendudel ja samuti lühikestel Euroopasisestel lendudel on pardateenindus tasuline.

Lennates saab koguda punkte mõne Oneworldi lennufirma boonuskaardile, näiteks Finnair Plusile.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.