Hea hind: kiired ja mugavad Finnairi lennud Jaapanisse al 599 €

Pakkumine lisatud 30.08.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Finnairi lennud pakuvad Eesti reisijale kiireimat võimalust jõuda põnevasse Jaapanisse. Nagoyasse, Osakasse või Tokyosse pääseb nii Tallinnast kui Tartust(!) vaid ühe ümberistumisega Helsingi lennujaamas.

Jaapanisse minnes ei pea piirduma ainult 1–2 linnaga. Mõtle, milliseid paiku veel sooviksid külastada, ja lisame omalt poolt marsruudile juurde kuni KAKS Japan Airlinesi või tema koostööpartnerite siselendu, mille eest tuleb tasuda ainult täiendavad riiklikud maksud (sõltuvalt marsruudist 30–40 € lennu kohta). Sealjuures saab valida ka õige eksootilisi sihtkohti nagu troopilised Okinawa, Ishigaki ja Miyako saared.

Kampaaniapiletid on müügil, kuni kohti jätkub, aga mitte kauem kui 10. oktoobrini.

Hindades sisaldub vähemalt KAKS (äriklassis aga KOLM!) kuni 23 kg raskust äraantavata pagasi ühikut ning pikkadel lendudel täisteenindus lennuki pardal.

Helsinki-Tokyo ja Helsinki-Osaka liinidel saad ka proovida ultramordernseid lennukeid – Airbusi uusimat mudelit A350 ja/või Boeing 787 Dreamlinerit.

NB! Rohkem jalaruumi: eksklusiivselt Estravelis on 11.09–08.10 Finnairi eelnev istekohavalik 15% soodsam.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast või Tartust

Väljumine Eestist peab jääma vahemikku 28.10.2018–31.05.2019.

NB! Kõrghooajal ei ole lennud lubatud üheski suunas:

 • 14.12–01.01 (jõulud ja aastavahetus)
 • 15.03–12.05 
Sihtkoht Turistiklass Äriklass Lisainfo  
Nagoya, Jaapan al 599 € al 2539 € +599 p Viisa
Osaka, Jaapan al 599 € al 2539 € +599 p Viisa
Tokyo, Jaapan al 599 € al 2539 € +599 p Viisa

Lisavõimalused:

 • Helsingi ja Tokyo vahel võib kohtade olemasolul kasutada sama hinnaga ka Japan Airlinesi opereeritavat lendu. Sel juhul saad proovida Boeingu uusimat mudelit – ultramodenset 787 Dreamlinerit.
 • Kummaski suunas on võimalik teha üks siselend ainult riiklike maksude eest (30–40 €). Siselendu opereerib sõltuvalt sihtkohast Japan Airlines või Japan Transocean Air. Eriti hea väärtusega tavahindadega võrreldes on Jaapanile kuuluvad troopilised saared Okinawa, Miyako ja Ishigaki. Ent muidugi võid külastatavaks linnaks valida ka midagi muud, nt Hiroshima, Nagasaki, Niigata, Sapporo vm. Vaata Japan Airlinesi siselendude liinivõrku SIIN. Tasuta siselennu pakkumine kehtib üksikute eranditega enamikku näidatud sihtkohtadesse. 

 • Siselennu võib teha reisijale sobival ajal Jaapanis viibimise perioodi jooksul ning see ei pea olema vahetult enne või pärast rahvusvahelist lendu. St Jaapanisse saabumise või sealt lahkumise linnas on võimalik pikemalt aega veeta. Arvestada tuleb, et Tokyos ja Osakas kasutavad rahvusvahelised ja siselennud enamasti erinevaid lennujaamu ning nende vahel liikumine on reisija isiklik kulu.
 • Jaapanisse saabumise ja sealt lahkumise linn võivad olla erinevad. Samuti võib kombineerida Tallinnat ja Tartut reisi algus- ja lõpp-punktidena. Näiteks võid minnes lennata Tallinnast läbi Tokyo Ishigaki saarele ja tulla tagasi Okinawa saarelt läbi Osaka Tartusse. Igal pool peatudes maksad turistiklassi pileti eest 679 €!
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 

 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 10.10.2018 ja pilet tuleb osta 72h jooksul pärast kohtade broneerimist.
 • Väljumine Eestist peab jääma vahemikku 28.10.2018–31.05.2019, VÄLJA ARVATUD järgmised perioodid, mil lennud ei ole lubatud üheski suunas: 14.12–01.01 (jõulude ja aastavahetuse kõrghooaeg) ja 15.03–12.05 (kevadine kõrghooaeg).
 • Pakkumine kehtib Tallinnast või Tartust algavaks edasi-tagasi reisiks Finnairi, Japan Airlinesi ja Japan Transocean Airi lendudel ümberistumisega Helsingis. Tasuta siselennu pakkumist kasutades on vajalik täiendav ümberistumine Jaapanis ning sealjuures sageli ka lennuväljavahetus (Narita – Haneda Tokyos või Kansai – Itami Osakas).
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt 6 ööd või vähemalt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl. Maksimaalset kohalolekut piirab asjaolu, et tehniliselt ei saa pileteid osta ette kauem kui 360 päeva. Samuti ülaltoodud keelatud lennuperioodid ja sihtriigi viisanõuded (viisata võib Jaapanisse jääda kuni 90 päevaks).
 • Sihtkohti saab omavahel kombineerida (lennataühte linna ja tulla tagasi teisest).
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevasid lahtiseks jätta ei ole võimalik.
 • Pärast piletite väljakirjutamist ei ole neid ühelgi juhul võimalik reisija soovil tühistada.Kuupäevamuutused on võimalikud trahvi eest. Selleks on 180 € (äriklassis 250 €) + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 30.08.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 

 • Alla 2 a laps maksab ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale (pikkade lendude puhul soovitame ka sülelapsele eraldi istekoha osta, makstes pileti eest tavalist lapsehinda).
 • 2–11 a (k.a) laps saab sõltuvalt sihtkohast soodustust 10–15% täiskasvanu hinnast.

 

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks Jaapani külastuseks viisat (kuni 90 päeva). Samuti pole viisat tarvis transiidiks läbi Soome.

Vaata täpsemat viisainfot siit.

Kindlasti on väljaspoole Euroopat reisile minnes vajalik kehtiv pass.

Viisavabaduslepingust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Finnair lendab päevas kuni 10 korda Tallinna ja Helsingi vahel ning ühe korra Tartu ja Helsingi vahel. See tagab sujuvad jätkuühendused Euroopa parimate hulka kuuluvas Vantaa lennujaamas. Vahel võib tulenevalt reaalsest kohtade seisust olla vajalik ka pikem ooteaeg lendude vahel – seda võib kasutada pooletunnise bussisõidu kaugusel asuva Helsingi kesklinna külastamiseks.

Kindlasti on selle pakkumise parimaks väärtuseks just võimalus tasuta Jaapani siselennuks, millega saad külastada üsna eksootilisi paiku.

Kogu marsruudi vältel on pileti hinna sees turistiklassis kahe ja äriklassis kolme kuni 23 kg raskuse äraantava pagasiühiku vedu.

Pikkadel lendudel ka täisteenindus koos soojade einete ja alkohoolsete jookidega. Samuti saab pikal lennul kasutada personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi.

Lähemat infot lennugraafikute ja kohtade olemasolu kohta saate oma reisikonsultandilt.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.

 

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Lende saab alustada Tallinnast ja valikus on ka 8 otselendude sihtkohta.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 01.07.2019.

airBaltic
Jaanipäeva allahindlus
al 89
USA ja Kanada 

Pakume head võimalust külastada soodsa hinna eest mitut paika Põhja-Ameerika idaosas. 

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutuseks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada.

Lennupakkumine
Soodsalt ühel reisil
al 569
või al 52 €/kuu
Helsingist või Stockholmist

Pakume Sulle atraktiivse hinnaga lennupileteid paljudesse põnevatesse sihtkohtadesse: Aasia al 569 € (Helsingist), Okeaania al 809 € (Stockholmist).

Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta!

Cathay Pacific
Aasia ja Okeaania
al 569
või al 52 €/kuu

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse läbi Moskva.

Aasiasse Aeroflotiga
al 460
või al 42 €/kuu
Kingituseks lounge-i külastus!

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga USAsse läbi Moskva.

Piletiostuga kaasneb tasuta sissepääs Šeremetjevo lennujaama D-terminali ootesaali!

Aeroflot
 USA suurlinnad
al 599
või al 54 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis