24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Hertz autorent

Autorent on abiks nii töö- kui erareisidel, pakkudes võimalust omal käel ja omas tempos ringi liikumiseks. Hertz pakub autorendi võimalust pea kõikides maailma riikides.

Hertz Business+

  • ​aastaringselt fikseeritud väljarendi hinnad
  • Euroopa, Kesk-Aasia ja Aafrika riikide rendi hind sisaldab: avariikindlustust (Collision Damage Waiver, „CDW“), varguskindlustust (Theft Protection, „TP“), superkindlustust (Super Cover, „SC“ – omavastutus vähendatud kuni nullini), lisajuhi tasu, piiramatu läbisõit, sõiduki registreerimistasu ja teemaks, käibemaks ja teenustasud.
  • USA ja Mehhiko rendi hind sisaldab: kaskokindlustus (Loss Damage Waiver „LDW“), vastutuskindlustuse hüvitis (Liability Insurance Surcharge „LIS“​), lisajuhi tasu, piiramatu läbisõit, sõiduki registreerimistasu ja teemaks, käibemaks ja teenustasud.

Hertz BusinessLite

  • ​aastaringselt fikseeritud väljarendi hinnad
  • Euroopa, Kesk-Aasia ja Aafrika riikide rendi hind sisaldab: omavastutusega avariikindlustust (Collision Damage Waiver, „CDW“) ja varguskindlustust (Theft Protection, „TP“), sõiduki registreerimistasu ja teemaks, käibemaks ja teenustasud.
  • USA ja Mehhiko rendi hind sisaldab: omavastutusega kaskokindlustus (Loss Damage Waiver „LDW“) ja vastutuskindlustuse hüvitis (Liability Insurance Surcharge „LIS“​), sõiduki registreerimistasu ja teemaks, käibemaks ja teenustasud.

 

Pakettides ei sisaldu: isikukindlustus, Premium-maanteeabi ja kütus.


Vaata siit ka head nõu autorentijale
.

Lisainfo ja tellimine

Lisainfo saamiseks ja autorendi tellimiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.