Alates 18. maist on Estraveli bürood taas avatud, vaata büroode lahtiolekuaegu!
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Hestia Hotel Laulasmaa Spa kinkekaardid

Estravelist saad osta Hestia Hotel Laulasmaa Spa kinkekaarte väärtusega 20 €, 30 € ja 50 €.

Hestia Hotel Laulasmaa Spa asub vaid 35 km ja 30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. See on eriline koht mererannal, kus kaunis loodus ning rohkete võimalustega vee-, spaa-, hotelli- ja konverentsikeskus pakuvad parimat keskkonda nii lõõgastavaks puhkuseks kui ka mõnusa tööatmosfääri loomiseks.

Hestia Hotel Laulasmaa Spa vee- ja saunakeskus koos paljude eriti sooja veega basseinide ja saunadega ning võrratu restoran, kus road valmivad peamiselt kodumaisest toorainest, on koos imetlusväärselt eheda loodusega peamised tegurid, mis teevad igaühe puhkuse Laulasmaal nauditavaks ning kordumatuks.

Kinkekaarte saab kasutada Hestia Hotel Laulasmaa Spa kuue basseini ja saunaga vee- ja saunakeskuses, imeliste hoolitsustega spaakeskuses, mugavate tubadega hotellis või suurepäraste toitudega restoranis.

Hestia Hotel Laulasmaa Spa

Lisainfo:
Viisa

​​Kinkekaardid on müügil Tallinnas Estraveli peamajas (Suur-Karja 15), Stockmanni ja Lennujaama büroodes ning Tartus Vallikraavi tänava büroos.

Kinkekaart
Lisainfo
Hind  
Kinkekaart väärtuses 20 € 6 kuud al 20 € +20 p
Kinkekaart väärtuses 30 € 6 kuud al 30 € +30 p
Kinkekaart väärtuses 50 € 6 kuud al 50 € +50 p

Lisainfo ja tellimine

Kinkekaarte saab osta Tallinnas Estraveli peamajas (Suur-Karja 15), Stockmanni ja Lennujaama büroodes ning Tartus Vallikraavi tänava büroos.

Lisainfot saad Estraveli siseturismi osakonnast tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil
6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.