Vajad abi?

Küsi otse reisikonsultandilt!

Hotell Hansalinna pakett Endla teatri etendusega

Pakkumine lisatud 09.02.2018

Kutsume Sind ja Su kaaslast nautima Pärnut, majutust hubases Hansalinna hotellis ja Endla teatri suurepäraseid etendusi. Meelepärase etenduse saad valida ise!

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 30.04.2018.

Hotell Hansalinn

Hotell Hansalinn asub Pärnu kesklinnas. Endla teater ja enamik kõige huvitavamaid ja silmapaistvamaid vaatamisväärsusi on lühikese jalutuskäigu lähedal.

Kirjeldus Toitlustus Periood Hind  
Teatripakett kahele Hommikusöök 1 öö 89 € Päring

Hinnas on:

  • 1 öö majutust hubases kahekohalises toas
  • 2 piletit vabalt valitud etendusele Endla teatris (ei kehti esietendustele ja eriprojektidele)
  • hommikusöök

Hotell Hansalinn asub Pärnu kesklinnas . Endla teater ning enamik kõige huvitavamaid ja silmapaistvamaid vaatamisväärsusi on lühikese jalutuskäigu lähedal.

Kõik hotelli 11 tuba on nimetatud erinevate Hansalinnade järgi ning on väga hubased ja mugavad, sisustatud soojade ja naturaalsete materjalidega, mis loovad rahuliku õhkkonna. Hotelli lobby-baaris on võimalik külastajatel nautida erinevaid jooke.

NB! Kuna hotell asub kesklinnas, siis on parkimine piiratud. Lähim parkla asub 30 m kaugusel hotellist “Endla” teatri ees ja kasutades parkimiskella on esimesed 3 tundi tasuta. Tasuta on võimalik parkida Kalda tänava parklas (kesklinna silla kõrval u 500 m hotellist).

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

UUS!

GMP Clubhotel koostöös Kuutsemäe, Munamäe ja Winterplace talvekeskustega kutsub veetma talvepuhkust Eesti talvepealinnas Otepääl.

Pakkumine kehtib, kuni talvepealinnas lund jätkub.

GMP Clubhotel
 Puhkus kahele Otepääl
al 178
või al 16 €/kuu
UUS!

GMP Clubhotel koos Kuutsemäe, Munamäe ja Winterplace talvekeskusega kutsub teid veetma aktiivset perepuhkust Eesti talvepealinnas Otepääl.

Pakkumine kehtib, kuni talvepealinnas lund jätkub.

GMP Clubhotel 
Perepuhkus Otepääl
al 208
või al 19 €/kuu

Sel suvel ootab Sind Musta mere pärl Odessa! See on suurepärane võimalus lõõgastuda Musta mere äärsetel randadel ning tutvuda kuulsate vaatamisväärsustega.

Odessa
Lend + majutus
al 259
või al 23 €/kuu

Show & Dinner restoran Merineitsi terviklik lavaline ja kulinaarne showprogramm on kõigi jaoks, kes hindavad maailmaklassi meelelahutust.

Show & Dinner Merineitsis
al 69

Maikrahv on romantilise keskaegse atmosfääri, suussulavate hõrgutiste ja sõbraliku teenindusega restoran Tallinna vanalinna südames, otse Raekoja platsil.

Restoran Maikrahv
Kontsert-õhtusöögid
al 39
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!