Vajad abi?

Küsi otse reisikonsultandilt!

Hullud Reisipäevad: romantika Kõue mõisas

Pakkumine lisatud 09.10.2017

Hullude Reisipäevade puhul pakume Sulle luksuslikku mõisamajutust romantilises Kõue mõisas. Unustamatuid hetki aitavad luua muinasjutuline õhkkond, soe vastuvõtt ja personaalne teenindus.

Pakett kehtib broneerimiseks 09.–15.10 ja majutuseks teisipäevast laupäevani ajavahemikus 17.10.–29.12.2017 (v.a 14.10., 19.10., 21.10., 28.10., 31.10., 02.11., 07.11., 11.11., 14.11., 16.-17.11., 23.11., 25.11., 28.11., 02.12., 06.-07.12., 15.12., 21.12. ja 26.12.2017).

NB! Koos tellimuse kinnitusega väljastame arve, mis kuulub koheselt tasumisele. Kinnitatud tellimuse tühistamisel raha ei tagastata. Kohti on piiratud arvul! Paketi kuupäeva, kasutaja vms muutmise taotlemisel tuleb tasuda teenustasu 12 eurot.

Kõue mõis

Kõue mõis on suurepärane paik muinasjutuliseks puhkuseks vaid pooletunnise autosõidu kaugusel Tallinnast.

NB! Tellimisvormi kalendris on majutuse kuupäevad märgitud rohelisega.

Pakett Toitlustus Periood Hind  
Pakett kahele Tall-Tõllakuuri
superior-toas T-L
Hommikusöök 1 öö 95 € Päring

Hinnas on:

  • 1 öö majutust õdusas Tall-Tõllakuuri superior-toas
  • rikkalik hommikusöök restoranis Kaheksa Jalga
  • värskendav hommikusauna ja sisebasseini kasutamine
  • traadita internet
  • tasuta parkimine

Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

2012. aastal taasavatud Kõue mõis on suurepärane paik muinasjutuliseks puhkuseks vaid pooletunnise autosõidu kaugusel Tallinnast.

Põlismetsade ja avarate põldude keskel asuva ajaloolise mõisakompleksi taastamistöödel ammutati inspiratsiooni mõisa kirevast ajaloost ning selle põhjalik ja fantaasiaküllane renoveerimine eristab seda teistest omalaadsetest.

Kõue mõis on sihtkoht igaühele, kes hindab ilu ja väärtustab seiklusi. Suurejoonelises klassitsistlikus stiilis härrastemajas saab nautida restorani Kaheksa Jalga maitsvaid roogi, veeta aega hubases raamatukogus või tutvuda mõisa galerii ja stiilsete salongidega. Tall-tõllakuuris on külaliste jaoks avatud ruumikas saun ja sisebassein.

Kõue mõisas on kokku 19 külalistetuba, mille nimed on inspireeritud mõisa kunagise omaniku Otto von Kotzebue eluloost ja maailmarännakutest. Mõisa kümme luksuslikumat tuba asuvad härrastemajas ning üheksa tall-tõllakuuris. Peamaja ajaloohõngulisi külalistetube iseloomustavad detailiderohkus, eksklusiivne antiikmööbel, uhked kangad, tube täiustavad hoolikalt valitud kunstiteosed ning raamatud. Tall-tõllakuuris asuvatel eriilmelistel superior-klassi tubadel on igaühel ruumikas klaasveranda vaatega mõisapargile. Tall-tõllakuur on renoveeritud modernsemas stiilis, kuid säilitatud on vanu originaaldetaile ja puittalade konstruktsioone.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Kampaania raames ei lisandu hinnale teenustasu.

NB! Koos tellimuse kinnitusega väljastame arve, mis kuulub koheselt tasumisele. Kinnitatud tellimuse tühistamisel raha ei tagastata.

Paketi kuupäeva, kasutaja vms muutmise taotlemisel tuleb tasuda teenustasu 12 eurot.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

UUS!

GMP Clubhotel koostöös Kuutsemäe, Munamäe ja Winterplace talvekeskustega kutsub veetma talvepuhkust Eesti talvepealinnas Otepääl.

Pakkumine kehtib, kuni talvepealinnas lund jätkub.

GMP Clubhotel
 Puhkus kahele Otepääl
al 178
või al 16 €/kuu
UUS!

GMP Clubhotel koos Kuutsemäe, Munamäe ja Winterplace talvekeskusega kutsub teid veetma aktiivset perepuhkust Eesti talvepealinnas Otepääl.

Pakkumine kehtib, kuni talvepealinnas lund jätkub.

GMP Clubhotel 
Perepuhkus Otepääl
al 208
või al 19 €/kuu

Show & Dinner restoran Merineitsi terviklik lavaline ja kulinaarne showprogramm on kõigi jaoks, kes hindavad maailmaklassi meelelahutust.

Merineitsi
Show & Dinner Merineitsis
al 69

Maikrahv on romantilise keskaegse atmosfääri, suussulavate hõrgutiste ja sõbraliku teenindusega restoran Tallinna vanalinna südames, otse Raekoja platsil.

Kontsert-õhtusöögid 
al 39

Kultuurne ja luksuslik puhkus Lõuna-Eesti suurimas spaas ja Vanemuise teatris.

Pakkumine kehtib majutuseks 29.01.-13.05.2018.

V spaahotell
Teatripakett kahele
al 185
või al 17 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!