24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Imelised Hawaii saared koos tasuta peatustega USA mandriosariikides al 899 €

Imelised Hawaii saared koos tasuta peatustega USA mandriosariikides al 899 €

Siin on suurepärane võimalus põhjalikumaks tutvumiseks Ameerika Ühendriikidega: edasi-tagasi lennud imelistele Hawaii saartele koos tasuta peatustega USA mandriosariikides

Lennates USA kõige kaugemasse ja looduse poolest ühte kõige huvitavamasse osariiki ehk keset Vaikset ookeani asuvatele Hawaii saartele, võid kummalgi suunal teha kuni kaks täiendavat peatust mandrile jäävates suurlinnades. Sealjuures üks peatus lennusuuna kohta hinda ei muuda!

Lõppsihtkoha saad valida nelja erineva Hawaii saare hulgast. Enimtuntud (ja kõige turistilikuma) Oahu asemel tasuks mõelda ka märksa puutumatuma loodusega Kauai, Maui või Big Islandi peale.

Võid käia ka mitmel saarel, sest pika lennu piletil võivad Hawaiile saabumise ja sealt lahkumise saar olla erinevad.

Soodushinnad kehtivad mitme lennufirma kombineerimisel samal piletil (Atlandi-ületuslennud peavad olema SAS-i opereeritavad), sisaldavad kuni 23 kg äraantava pagasiühiku vedu kõigil lendudel ja mõnel lennul ka pardateenindust (ilma alkoholita) ning personaalse meelelahutussüsteemi kasutamist.

Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult, kuid lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta ja soodsaimal hinnatasemel kohtade saadavust piirata. Hinna garanteerib ainult broneerimisega samal päeval pileti väljaostmine.

Edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

NB! ’Alates’ hinnatasemed kehtivad Atlandi-ületuseks nädala sees (E-N). Iga Atlandi-ületus nädalavahetusel (R-P) lisab hinnale 30 €.

Hinnareeglid lubavad reisi alustada alates 25.08.2019, kuid kohtade saadavuses odavaimal hinnatasemel võib esineda olulisi lünki. 

Kindlasti ei tasu loota soodsaima võimaliku hinnaga piletit jõulude ja aastavahetuse perioodiks. Soovitatav on olla lennukuupäevades paindlik ja planeerida oma reis pikalt ette.

Sihtkoht Hind Tasuta peatuse võimalus: Lisainfo  
Honolulu, Oahu al 899 € Chicago, Los Angeles, New York, San Francisco, Washington +899 p
Viisa
Kahului, Maui al 899 € Chicago, Los Angeles, San Francisco +899 p
Kona, Big Island al 899 € Los Angeles, San Francisco +899 p
Viisa
Lihue, Kauai al 899 € Los Angeles, San Francisco +899 p
Viisa

Lisavõimalused:

 • Võid lennata ühele saarele ja alustada tagasiteed teiselt. Saartevaheline lend on sel juhul lisakulu (ette ostes suurusjärgus 100–150 €)
 • Kummaski suunas võib teha ühe pikema (üle 24h) vahepeatuse ülalnäidatud USA mandriosa linnades.
 • Lisatasu 85 € eest lennusuuna kohta võib teha täiendava lennukivahetuse USA mandriosas. See laiendab võimalike vahepeatuse linnade valikut. Lisaks ülaltoodule on peatused (sõltuvalt lõppsihtkohast Hawaiil) võimalikud siis veel Bostonis, Dallases, Denveris, Houstonis, Phoenixis ja Seattle’is. Aga sellel hinnatasemel jätkuvalt üks pikem peatus lennusuuna kohta, teisest transiitlinnast tuleb reisi jätkata 24 tunni jooksul.

 • Makstes veel täiendavalt 85 € (ehk kokku 170 €) lennusuuna kohta võid teha USA mandriosas 2 peatust suuna kohta. Näiteks võid lennata Tallinnast Oahule peatustega New Yorgis ja Los Angeleses ning tulla tagasi Maui saarelt peatustega San Franciscos ja Chicagos. Lendude hind kokku on sel juhul 1139 € (799 + 170 + 170)(eksisteerivad teatud piirangud mõnede linnade kombineerimise ja peatuste järjekorra osas, Estraveli reisikonsultant aitab leida parima variandi).
 • Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult, kuid lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta ja soodsaimal hinnatasemel kohtade saadavust piirata. Hinna garanteerib ainult broneerimisega samal päeval pileti väljaostmine.
 • Hinnareeglid lubavad reisi alustada alates 25.08.2019, kuid kohtade saadavuses odavaimal hinnatasemel võib esineda olulisi lünki.

Kindlasti ei tasu loota soodsaima võimaliku hinnaga piletit jõulude ja aastavahetuse perioodiks.
Soovitatav on olla lennukuupäevades paindlik ja planeerida oma reis pikalt ette!

 • Pakkumise hinnad lubavad erinevate lennufirmade kasutamist. Tallinna ja Skandinaavia vahelisi lende ning Atlandi-ületusi opereerib SAS, USA siselende aga Alaska Airlines, American Airlines, United Airlines või Hawaiian Airlines. Kummaski suunas on vajalikud minimaalselt 2 (aga mitmetel juhtudel ka 3–4) lennukivahetust.
 • Skandinaavia transiitlinnadest tuleb edasi lennata 24 tunni jooksul, pikemad peatused ei ole lubatud. USA mandriosa transiitlinnades võib aga peatuda kauem. Vaata täpsemat infot peatuste hindade kohta lisavõimaluste juurest.
 • Piletid tuleb välja osta 24h jooksul pärast kohtade broneerimist.
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl. Maksimaalset kohalolekut piiravad USA viisanõuded (ESTA-ga max 90 päeva!) ning asjaolu, et lende saab tehniliselt ette broneerida kõige enam 11 kuud.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 •  Pärast piletite väljastamist ei saa neid reisija soovil ühelgi juhul tühistada. Kuupäevamuutused on kohtade olemasolul võimalikud, aga seotud täiendavate kuludega. Lennufirma muutmistrahv on 140 €, lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 26.06.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2–11 a laps saab pakkumise hinnast 150 eurot soodustust.
 • Alla 2 a sülelaps maksab pileti eest u 25% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. Kuna tegemist on mitme ümberistumisega pikkade lendudega (edasi-tagasi lennu marsruut on üle 30 000 km pikk ja puhast lennuaega tuleb ligi 2 ööpäeva!), soovitame ka sülelapse eest pigem vanema lapse hinda maksta ja talle eraldi istekoht osta.

Kuigi antud pakkumine peaks olema hetkel üks turu soodsamaid võimalusi Hawaiile jõudmiseks, on selle põhiliseks eeliseks just mitme peatuse võimalus USA suurlinnades. Enamasti odavamad Hawaii piletid vahepeatuseid ei luba, ilma nendeta võib aga lend teisele poole maakera üsna kurnavaks osutuda.

Külastades ühe reisi jooksul lisaks troopilistele saartele ka Ameerika ida- ja lääneranniku suurlinnu, maksad lendude eest kindlasti kordades vähem kui igas paigas eraldi piletiga käies.

SAS-i ühendused on enamasti väga sujuvad, mõistliku ooteajaga Skandinaavia transiitlinnas.

Atlandi-ületuse lendudel on hinna sees pardateenindus (ainult mittealkohoolsed joogid) ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Kogu marsruudi vältel üks kuni 23 kg ühik äraantavat pagasit.

Euroopa lendudel ja USA siselendudel on pardateenindus tasuline.

Lennates saab koguda rohkelt punkte mõne Star Alliance’i kuuluva lennufirma boonuskaardile, näiteks SAS-i enda Eurobonusele.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks USA külastuseks viisat, juhul kui neil on biomeetriline kiibiga pass (välja antud pärast 2007. a maikuud). Enne reisi tuleb taotleda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: www.estravel.ee/viisainfo

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee. See pakkumine ei pruugi olla saadaval internetibroneeringuna.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.