Imeodavalt Dubaisse! Edasi-tagasi otselennud Helsingist al 299 €

Pakkumine lisatud 01.03.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Lennupiletid muinasjutulisse Dubaisse on sügis- ja talvekuudeks saadaval uskumatult soodsa hinna eest. Norwegiani lennud algusega Helsingist maksavad vaid al 299 €. Estravelist ostes on hinnas ka kuni 40 kg äraantava pagasi vedu ja istekoha reserveerimise võimalus!

Lennufirma Norwegian avas möödunud aasta sügisel igapäevase otseliini Helsingi ja Dubai vahel. Õhtused väljumis- ja hommikused saabumisajad peaksid hästi sobima ka Eesti reisijatele, sest Eesti ja Soome vahel saab kummalgi suunal sõita laevaga.

Pane tähele, et Estravelist Norwegiani piletit ostes sisaldub hinnas 2 x 20 kg pagasit – maailma suurimate ostukeskustega linnas Dubais kulub see vägagi ära! Lisaks on Sul võimalus endale eelnevalt lennukis meelepärane istekoht reserveerida (vabade kohtade olemasolul on lisatasuta saadaval ka suurema jalaruumiga kohad varuväljapääsu ridades).

Sealjuures on piletite hind Estravelist ostes soodsam kui lennufirma kodulehelt ning pagasi-, istekohavaliku- ja krediitkaarditasusid eraldi juurde makstes!

NB! Lisaks Dubaile on Estravelis müügil ka teised soodsad Norwegiani marsruudid, loe lähemalt siit.

Norwegiani edasi-tagasi otselennud algusega Helsingist

Otselennud toimuvad perioodil 28.10.2018-30.03.2019.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Dubai, Araabia Ühendemiraadid al 299 € +299 p Viisa Päring

Lisavõimalused:

 • Soovi korral võid osta ka vaid ühe suuna pileti. Hind on umbes pool edasi-tagasi lennu hinnast ja see võimalus kehtib mõlemas suunas..

 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni kohti jätkub. Kõik Norwegiani piletid tuleb alati välja osta broneerimisega samal päeval.
 • Helsingi–Dubai otselennud toimuvad perioodil 28.10.2018-30.03.2019.
 • Pakkumise hinnad kehtivad edasi-tagasi või ühe suuna reisideks Norwegiani opereeritavatel otselendudel.
 • Sihtkohas viibimise aega piiravad vaid lendude toimumise periood ja sihtriigi viisanõuded.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljastamist ei saa seda reisija soovil ühelgi juhul tagastada. Kuupäeva muutused on võimalikud 45 € trahvi eest. Lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 01.03.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2–11 a lastele kehtib täiendav soodustus –20%.
 • Alla 2 a lapsed maksavad pileti eest 10% täiskasvanu hinnast õiguseta eraldi istekohale.

Norwegian on Euroopa suuruselt kolmas low-cost lennufirma, mil hetkeseisuga kasutada sadakond lennukit. Enamikus Norwegiani õhulaevades on tasua wifi-leviala, mis aitab ka ligi 7-tunni pikkuse Helsinki ja Dubai vahelise lennu mõnusalt mööda saata.

Helsingi–Dubai lend on talvehooajal käigus iga päev, väljumis- ja saabumisajad on järgmised:

 • Helsingi – Dubai kl 18.05 – 03.00 (saabumine järgmisel päeval)
 • Dubai – Helsingi kl 04.10 – 09.40

Lennu ajal saab lisaks tasuta wifi-le vaadata filme ühistelt ekraanidelt.

Hind ei sisalda pardatoitlustust, lennukis pakutavaid eineid saab osta eraldi.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad

Eesti kodanikud ei vaja viisat lühiajaliseks (kuni 90 pv) Araabia Ühendemiraatide külastamiseks viisat. Samuti pole viisa vajalik Soome sõiduks.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: https://www.estravel.ee/viisainfo/

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks ja piletite broneerimiseks saada e-mail aadressil estravel@estravel.ee, pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Linnapuhkuseks

Soodsad otselennud Tallinnast Euroopa linnadesse hinnaga al 39 €/üks suund ja al 89 €/edasi-tagasi.

Kampaania kestab kuni 23.09.2018.

Nordica
Soodsad otselennud
al 89

Õige aeg talviste või kevadiste lennupiletite ostuks! Kuni 19. septembrini on müügil soodsa hinnaga piletid rohkem kui 80 sihtkohta üle maailma.

Hinnad kehtivad reisi alustamiseks kuni 31.05.2019.

Turkish Airlines
Üle 80 erineva sihtkoha
al 169
või al 15 €/kuu

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse ja USAsse läbi Moskva.

Aeroflot
Aasiasse ja USAsse
al 460
või al 42 €/kuu
Vaata ka siselendude võimalusi

Võimalus lisada marsruudile juurde kuni 2 Japan Airlinesi või tema koostööpartnerite siselendu, mille eest tuleb tasuda ainult täiendavad riiklikud maksud (30–40 €).

Pakkumine kehtib müügiks kuni 10.10.2018.

Finnair: Jaapani lennud 
al 599
või al 54 €/kuu
Kiirele reageerijale!

KLM-i, Air France ja Delta Airlinesi ülisoodsad lennud USA-sse: 12 sihtkohta hinnaga 450 €/edasi-tagasi.

Eeldame, et sellise hinnaga pileteid pikalt saadaval ei ole, sestap tasub kiiresti reageerida ja oma ost koheselt sooritada.

Air France–KLM
Ülisoodsad USA lennud
al 450
või al 41 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!