Alates 18. maist on Estraveli bürood taas avatud, vaata büroode lahtiolekuaegu!
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • India kaks palet: pealinn Delhi ja muinasjutulised Andamani saared

India kaks palet: pealinn Delhi ja muinasjutulised Andamani saared

Delhi ja Andamani saarte reis ühendab endas kombinatsiooni rikkaliku kultuuripärandiga India miljonilinnast ja avastamata loodusparadiisist.

Ringreis algab India pealinnas Delhis, mis on sümbioos ajaloost ja tänapäevast. Reisi teine osa viib muinasjutulistele Andamani saaretele. Kuigi Andamanid kuuluvad Indiale, paiknevad nad geograafiliselt pigem Kagu-Aasias. Mitmesajast saarest on vaid tosinajagu avatud turistidele.

Kasuta harukordset võimalust külastada India kahte nii erinevat palet!

Eestikeelse grupijuhiga reis toimub 02.02.–14.02.2020. Grupijuhiks on Argo Kasela.

Delhi ja Andamani saared

Lisainfo:
Viisa

Reis toimub 02.02.–14.02.2020. 

Delhi – 5 ööd. India pealinn Delhi on sümbioos ajaloost ja tänapäevast. Moodsad eeslinnad ning uued ärihooned vahelduvad keskaegsete kindluste, koloniaalarhitektuuri, sajanditevanuste templite ja hauakambritega. Delhis leidub hulgaliselt nii tolmuseid turuväljakuid kui hiiglaslikke ostukeskusi.

Andamani saared – 7 ööd. Puutumata looduse ja muinasjutuliste randadega Andamani ja Nicobari saared on üks raskemini ligipääsetavamaid paiku planeedil. Mitmesajast saarest on vaid tosinajagu avatud turistidele.

Kirjeldus Toitlustus Periood Soodushind Alghind  
Pakett majutusega 4* hotellides kaheses standardtoas
Lisainfo
Delhis Holiday Inn/Clarks Shiraz/Pride Plaza; Andamani saartel Peerless Sarovar Portico/Munjoh Resort
Hommikusöök 12 ööd al 2199 € al 2449 € +2199 p

Hinnas on:

 • Turkish Airlinesi turistiklassi  lend Tallinn–Istanbul-Delhi–Istanbul–Tallinn 
 • edasi-tagasi lennud Delhist Port Blairi (lennu kestus u 5 tundi/suund)
 • majutus 4* hotellides: 5 ööd Delhis, 3 ööd Port Blairis ja 4 ööd Havelockis hommikusöökidega
 • 6 ekskursiooni: 2 poolepäevast Delhi linnaekskursiooni (uus ja vana Delhi), ekskursioon Agrasse (Taj Mahal), Port Blairis koloniaalvangla ning Havelockis saare kauneima ranna nr 7 ning mahajäetud koloniaalsaare Ross Islandi külastus
 • kogu reisi vältel eestikeelne giid-reisisaatja

NB! Turkish Airlinesi lendudel on küll lubatud 20 kg äraantavat ning 8 kg käsipagasit (mõlemat üks ühik), aga India siselennul on lubatud 15 kg äraantavat ning 5 kg käsipagasit (mõlemat 1 ühik)!

Lisatasu eest:

 • toitlustus, mis ei kuulu paketi sisse
 • majutus üheses toas
 • reisikindlustus
 • lisatasulised ekskursioonid
 • India viisa. Lisainfo SIIN.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

India pealinn Delhi on sümbioos ajaloost ja tänapäevast. Moodsad eeslinnad ning uued ärihooned vahelduvad keskaegsete kindluste, koloniaalarhitektuuri, sajanditevanuste templite ja hauakambritega. Delhis leidub hulgaliselt nii tolmuseid turuväljakuid kui hiiglaslikke ostukeskusi.

Delhi sisaldab endas omakorda veel mitut linna ehk iidsete linnade varemeid. Klassikaliselt on neid kokku 7. Alates esimesest, 10.sajandist pärit linnast lugema hakates Qila Rai Pithora, Mehrauli, Siri, Tughlakabad, Firozabad, Shergarh ning Shahjehanabad. Kui siia hulka arvata veel ka kolonialistlik New Delhi ning Noida, Faridabadi, Ghaziabadi ja Gurgaoni satelliitlinnad, siis tuleb neid kokku lausa 12.

17.sajandist pärit Old Delhi oli mogulite pealinn. Old Delhi on mälestusmärk moslemite 700 aastasest ülemvõimust Delhis, mille tähtsaimad vaatamisväärsused on Suurmogulite dünastia ehitatud Punane kindlus (Red Fort) ning India suurim ja imposanteim Jama mošee (Jama Masjid).

Koloniaalaegne New Delhi on puiesteedega modernne ja avar linnakeskus. Rajpathi piirkonnas, India väravate (India Gate) ja presidendipalee vahelisel alal võib samuti imperialistlikku hõngu tunda. Siinsetelt laiadelt tänavatelt leiate enamiku linna muuseumitest ning linnasüdame Connaught Place ümbrusest parimad ostuvõimalused.

Tohutu kiirusega kasvav linn, kus juba praegu on üle 25 miljoni elaniku, hakkab keskklassile mõeldud kaupluste, klubide, baaride ja restoranide jaoks kitsaks jääma. Paljud ärid on seega kolinud hiiglaslikku South Delhi piirkonda, koloniaal-Delhi naabrusse. Uute äri- ja osturajoonide vahel paiknevad mõned Delhi vanimatest ja põnevaimatest vaatamisväärsustest. Näiteks Lodi tänava mõlemas otsas asuvad mogulite hauakambrid- Humayuni hauad pärinevad mogulite võimu algusest ja  Safdarjangi hauad valitsusaja lõpust. Old Delhis asuvad kuue linna varemed, mis asusid siin veel enne Delhi sündi nagu näiteks Tughluqabad.

Delhi arvukad vaatamisväärsused annavad tunnistust siinsest kultuurilisest mitmekesisusest. Õhtuid saab veeta nooblites kohvikutes, disinibaarides ning suurtes ööklubides. Delhist saab osta ka paljude teiste India piirkondade suveniire.

Puutumata looduse ja muinasjutuliste randadega Andamani ja Nicobari saared on üks ligipääsmatuimaid paiku planeedil. See vähetuntud saarerühm asub Bengali lahe ja Andamani mere vahel, mandri-Indiast u 1400 ja mandri-Taist umbes 1000 km kaugusel. Kuigi Andamanid kuuluvad Indiale, siis geograafiliselt paiknevad nad pigem Kagu-Aasias. Rühma kuulub mitusada saart, kuid vaid tosinajagu neist on avatud turistidele.

Maalilistest mägedest, metsadest ja põldudest ümbritsetud Port Blairis elab peaaegu pool Andamanide elanikkonnast. Ainus täielikult väljaarendatud turismiteenustega saar on Havelock – piltilus valgete randade, rikkalike korallrahude ning lopsaka roheluse ja metsaga kaetud loodusparadiis. See on tänu kaunitele randadele ja sukeldumisvõimalustele turistide hulgas populaarseim puhkusesihtkoht Andamanidel.

 • Pakkumises toodud hinnad on 10.10.2019 seisuga.
 • Hinnad on inimese kohta majutusega kaheses toas.
 • Tegemist on reisikorraldaja Aurinko pakkumistega. Estravel on reisikorraldajate ametlik edasimüüja.
 • Broneeringu eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused, mille edastab Sulle Estraveli reisikonsultant koos pakkumisega.
 • Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Lisainfo ja tellimine

Reisi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.