KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »

Kalev Spa veekeskuse perepääse 36 €

Tallinna vanalinnas asuv Kalev Spa on üks Põhja-Eesti suurematest veekeskustest. Auväärse ajalooga ujulast, mis avas oma uksed esimest korda juba 1965. aastal, on tänaseks saanud mitmekülgne veekeskus, mis pakub sauna- ja veemõnusid igas vanuses ning erinevate eelistustega külastajatele.

Külastajate kasutuses on ainulaadne kaheksa ujumisrajaga 50 m bassein, ringvoolu-lõõgastusbassein, suur lõõgastusbassein, atraktsioonidega väikelaste bassein, 4-7-aastaste laste ujumisbassein, neli liumäge, aurusaun, sanaarium ja leilisaunad pesemisruumides.

Eripakkumine Estraveli Kuldkaardi ja Platinum Club kaardi omanikele:

Kalev Spa veekeskuse 3 tunnine perepääse – 36 € (tavahind 45 – 49 €)
2 täiskasvanut + kuni 3 last, 1-16 k.a.

Pakkumine kehtib kuni 30.11.2021

Kalev Spa asub Tallinna südalinnas aadressil Aia 18.
Lisainfo ja lahtiolekuajad leiad: www.kalevspa.ee

* Kalev Spas kehtib Estraveli Kuldkaardi püsisoodustus 10% järgmistelt teenustelt: veekeskuse ja spordiklubi korrapääse, Sauna-Oaasi korrapääse, VIP-sauna tunnihind, restoran Allee à la carte menüü, veekeskuse kohvik ja ujulabaar, salong Ilu & Tervis, majutus päeva parimast kodulehe hinnast. Soodustus ei kehti päevaspaadele, eri- ja majutuspakkumistele ning soodustused ei ole kombineeritavad.

Vaata kõiki Kuldkaardi soodustusi: www.estravel.ee/kuldkaardi-pusisoodustused

NB! Kul Sul Kuldkaarti veel ei ole, saad mobiilse kliendikaardi tasuta vormistada mTaskus, ilma et peaks Estravelist midagi ostma »

 

Lisainfo ja tellimine

Kuldkaardi osas lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 350 või saada e-kiri aadressile kuldkaart@estravel.ee.