Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Kanada ja Kuuba samal reisil al 699 €

Pakume taas populaarset võimalust tavapärasest veidi erinevaks ja väga põnevaks Põhja-Ameerika lennureisiks.

Saad ühel reisil külastada nii Ameerika mandri suurimat riiki Kanadat kui järjest kasvava populaarsusega Kariibi mere saareriiki Kuubat. Võid kombineerida suurlinnu rannapuhkusega!

Seekord kehtib pakkumine Tallinnast algavaks reisiks. Kummalgi suunal läheb tarvis vähemalt kolme lendu ja reisi võib alustada jaanuari lõpust juunini.

Reageeri kiiresti, sest pakkumine on 27. septembrini. NB! Piletid tuleb osta broneerimisega samal päeval.

Edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

Reisiperiood:  soodsaimal hinnatasemel on saadavust väljumistele eelkõige perioodil 22.01.–30.06.2018.

Lisaks ka üksikuteks kuupäevadeks juba ka tänavu novembris ja detsembri alguses.

Jõulude ja aastavahetuse perioodil lendamine on OLULISELT (kordades) kallim.

Sihtkoht Edasi-tagasi hind Lisainfo  
Kanada ja Kuuba al 699 € +699 p
Viisa

Lennuvõimalused:

Kanadas võid külastatavateks linnadeks valida Toronto ja/või Montreali. Ehk peatuda nt Kuubale lennates minekul Torontos ja tulekul Montrealis. Või alternatiivina lennata samal suunal ühte Kanada linna, läbida vahepealse vahemaa maad mööda või eraldi piletiga ja jätkata lendu Kuubale teisest linnast. 

Kuuba sihtkohtadest on valikus Havanna (kõige rohkem lende ja parim saadavus), Varadero ja Santa Clara. Võid näiteks lennata minnes läbi Montreali Santa Clarasse ja tulla tagasi Havannast läbi Toronto. Ning igal pool ka pikemalt peatuda!

  • Soodushinnad kehtivad müügiks ainult kuni 27.09.2017, piletid tuleb osta broneerimisega samal päeval.
  • Soodsaimal hinnatasemel on saadavust väljumistele eelkõige perioodil 22.01.–30.06.2018, ja lisaks ka üksikuteks kuupäevadeks 2017. aasta novembris ja detsembri alguses. Jõulude ja aastavahetuse perioodil lendamine on OLULISELT (kordades) kallim.
  • Pakkumine kehtib Tallinnast algavaks edasi-tagasi lennuks Air Canada, Nordica ja SAS-i  opereeritavatel lendudel. Ümberistumised on vajalikud Euroopas (Kopenhaagenis või Münchenis) ja Kanadas (Torontos ja/või Montrealis). Lisatasu eest 25 €/suund saab täiendavalt kasutada Euroopas ka Lufthansa lende ja ümberistumist Frankfurdis.
  • Kuubale lennates on lubatud teha pikem vahepeatus Torontos või Montrealis. See võimalus kehtib mõlemal lennusuunal. Muudest transiitlinnadest tuleb reeglina edasi lennata 24 tunni jooksul.
  • Kuubal tuleb viibida vähemalt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl ja reisi kogupikkus peab jääma 90 päeva piiresse.
  • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
  • Pärast pileti väljakirjutamist ei ole seda ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on lubatud 180 € trahvi eest, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.

Ettenägematute plaanimuutuste puhuks osta kindlasti reisitõrkekindlustus!

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Soovitatav on osta pilet võimalikult pikalt ette. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 20.09.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Pakutavad lennuühendused on enamasti sujuvad, mõistliku ooteajaga transiitlinnas.

Pikkadel lendudel on hinna sees pardateenindus ja kogu marsruudi vältel üks kuni 23 kg raskune ühik äraantavat pagasit. Atlandi-ületuse lennukitel on olemas ka personaalse ekraaniga meelelahutussüsteem.

Põhja-Ameerika ja Euroopa sisestel lendudel võib pardateenindus olla tasuline.

Lennates saab koguda punkte mõne Star Alliance’i lennufirma boonuskaardile, näiteks SAS-i Eurobonusele.

 

  • Alla 1 a sülelapslaps maksab pileti eest u 20% täiskasvanu hinnast õiguseta eraldi istekohale.
  • 2–11 a laps saab väikese soodustuse ja maksab pileti eest ca 90% täiskasvanu hinnast.

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks Kanada külastuseks viisat, kuid enne reisi tuleb veebilehel http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta.asp taotleda kuni 5 aastat kehtiv elektrooniline reisiluba eTA (see maksab 7 CAD).

Kuuba puhul asendab viisat turistikaart, mille saab vormistada Estravel. Turistikaart maksab 17 €, vormistamise eest lisandub teenustasu 20 €.

Viisat pole tarvis transiidiks läbi Saksamaa ega Taani.

Kindlasti on reisile minnes vajalik on pass, mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma vähemalt 6 kuud. Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: https://www.estravel.ee/viisainfo/.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee.  See pakkumine ei pruugi olla saadaval Estraveli iseteeninduslikus lennupiletite internetipoes.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.