24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Kogu perega Taisse seiklema!

Toome teieni peredele mõeldud paketi, mis viib nii väiksemad kui suuremad maailmarändurid seiklusele läbi Tai. Pereseikluse käigus näete ära nii suurlinnad Bangkoki ja Chiang Mai, imekauni Erawani rahvuspargi kui ka Koh Changi lumivalge liivaranna.

Seiklusele annavad maitset juurde põnev ekskursioon Bangkoki kanalitel, iidsete Ayutthaya templite külastus, kokanduskursus Chiang Mais ja sõit tõelisel tai öörongil.

NB! Tegemist on kohapealse programmiga, reisides väikeses grupis inglisekeelse reisisaatjaga. Hinnad ei sisalda lennupileteid sihtkohta ja tagasi.

Kogu perega Taisse seiklema

Lisainfo:
Viisa

Selle reisi grupid on väikesed, keskmiselt 12-liikmelised. ​Väljumised toimuvad hooajaliselt, peamiselt talve- ning suvekuudel. Küsi täpsemaid kuupäevi reisikonsultandilt.

Kirjeldus Näidisväljumine Periood Hind ühele  
Pereseikluse pakett 22.12.2019 12 päeva al 999 € +999 p

Hinnas on:

  • 11 ööd majutust
  • hommikusöögid
  • programmis mainitud kohalik transport
  • programmis mainitud ingliskeelsed ekskursioonid
  • ingliskeelse grupijuhi teenused

Lisatasu eest:

  • lennupilet Tallinnast Bangkoki ja tagasi
  • reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
  • lisaöö enne/peale ringreisi
  • lisaekskursioonid sihtkohas

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

REISIKAVA

1. päev. Bangkok
Saabumine vastavalt individuaalsele lennukavale. Õhtupoolikul koosolek, kus tutvute oma reisikaaslaste ja grupijuhiga. Õhtul ootab teid maitsev õhtusöök.

2. päev. Bangkok
Alustate hommikut kuulsa Wat Po külastuse ja paadisõiduga Bangkoki kanalitel. Pärastlõunal vaba aeg omal käel linnaga tutvumiseks.

3. päev. Kanchanaburi
Sõidate kohaliku bussiga Kanchanaburisse, kus külastate Erawani rahvusparki.

4. päev. Ayutthaya
Hommikupoolikul sõidate edasi Ayutthayasse, kus külastate templite kompleksi enne kui lahkute öörongil Chiang Mai suunas.

5.-6. päev. Chiang Mai
Esimesel päeval külastate Wat Phra That Doi Suthepi templit, mis asub 1070 meetri kõrgusel mäenõlval. Templist avanevad imekaunid vaated linnale ja selle ümbrusele. Samuti osalete põneval tai köögi kokanduskursusel. Teine päev on vaba omal käel linnaga tutvumiseks.

7.-10. päev. Koh Chang
Lendate tagasi Bangkoki, kust suundute kohe edasi Koh Changi rannale. Järgnevad kolm päeva on vabad omal käel ümbruskonnaga tutvumiseks ja rannamõnude nautimiseks.

11. päev. Bangkok
Alustate tagasiteed suurlinna. Bangkoki viivad teid praam ja buss. Saabumisel ülejäänud päev vaba veel viimaste sisseostude tegemiseks ja vaatamisväärsuste külastamiseks.

12. päev. Bangkok
Lahkumine vastavalt individuaalsele lennukavale.

Hind eeldab vähemalt kaht koos reisivat inimest. Täiskasvanuga koos reisiv laps peab olema vähemalt 5-aastane.

FAMILY-reisitüüp
Perereisid, nagu nimigi ütleb, sobivad hästi koos lastega reisimiseks. Marsruudi kokkupanemisel on arvestatud sellega, et poleks liiga pikki vahemaid ja majutuskohad on lastesõbralikud. Samas on tegemist ikkagi seiklusreisiga. Sellistele reisidele on lubatud lapsed alates 5 eluaastast.

STANDARD-tüüpi reisidel kuuluvad programmi ja hinna sisse suuremate vaatamisväärsuste külastamised kohaliku giidiga. Majutus 2-3* hotellides, mõnikord kämpingutes, kodudel, liigutakse ringi tellitud transpordiga, aga sekka tuleb ka kohaliku transpordi kasutamist. Sobib kõikides vanustes inimestele, aga keskmiselt on tavaliselt 25–35-aastased.

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. Estravel on reisikorraldaja müügiagent. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

G Adventures on rahvusvaheline reisikorraldaja, kelle erialaks on põnevad ja teistsugused ringreisid. Grupid on väikesed (10–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile! Loe täpsemalt Estraveli blogist.

Lisainfo ja tellimine

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel. Küsi lisainfot reisikonsultandilt.