Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Konverents või seminar Tallinnas Mustpeade majas

Korralda sügistalvine konverents või seminar Mustpeade majas kuni 200-le.

Broneerides Mustpeade maja esindussaalid sügiseseks või talviseks konverentsiks saad professionaalset esitlus- ja helitehnikat kasutada tasuta!

Pakkumine kehtib kasutamiseks kuni 31.03.2020.

Nõupidamine Mustpeade maja Olavi toas

 
Hind kuni 30-le 280 €

Hinnas on:

 • Olavi toa kasutamine (8h)
 • Olavi toa ettevalmistamine, toolid, lauad
 • ekraani ja dataprojektori kasutamine
 • pabertahvli ja markerite kasutamine
 • Mustpeade maja ajalugu ja tänapäeva tutvustav ringkäik (soovi ja võimaluse korral)

Valge saal konverentsiks ja Olavi saal toitlustuseks

 
Hind 2100 €

Hinnas on:

 • Valge saali kasutamine konverentsisaalina
 • Olavi saali kasutamine kohvipausideks ja lõunasöögi serveerimiseks
 • toolid, saali ettevalmistus
 • esitlustehnika (ekraan, data-projektor)
 • helitehnika (helipult, kaks kõlarit ja kaks mikrofoni)
 • garderoob

VALGE SAAL

Mustpeade maja Valge saal (suur saal) on üks vanemaid avalikkusele mõeldud saale Tallinnas, mis on rajatud just meelelahutuslikul otstarbel.

Teadaolevalt ehitati see 1531-1532 aastal ning oli üks esimesi renessanss-stiilis ruume Baltimaades.

Saal sai oma praeguse kuju 1909-1911 aastate põhjalike ümberehitustööde käigus, mis sulges senise ajaloolise tänavalõigu Pika ja Vaimu tänava vahel, kuid mille olemasolust annab hästi aimu hoone keldrikorrusel olev munakivisillutis.  Valgele saalile lisab eripära seegi, et Pika tänava poolt sisenedes asub saal esimesel, Pühavaimu tänava-poolsetest akendest välja vaadates aga kolmandal korrusel. Nii nagu muistsetel aegadel,  mil saal oli Mustpeade vennaskonna suurim pidulike söömingute, peo- ja vastuvõtusaal, korraldatakse siin tänapäevalgi paljusid eri laadi üritusi: tavapäraseks saanud kontsertidest, eriilmeliste pidulike sündmuste, tipptehniliste erilahendustega ürituste ja seminarideni välja. Saal renditakse välja koos 3 salongiga  (endised gildi aidaruumid), mis on läbikäidavad ja üksteisest mugavalt ustega eraldatud.

Ruumi suurus: 300m2
Salongide suurus: 130m2

OLAVI SAAL

Olevi Gildi (Olavi) saal on arhitektuurilt Mustpeade Maja vanim ja kõige pidulikum ruum.

Ajavahemikus 1419-1422 ehitatud kahelöövilist ja haruldase kõrggooti tähtlaega Olavi pidusaali peetakse üheks säravaimaks arhitektuuri meistriteoseks Tallinnas. Püha Olevi gildi koondusid keskajal nn väikeste ametite pidajad, esindades nii eestlastest kui skandinaavlastest liikmeid, kelle patrooniks oli Norra kuningas Olav II Haraldson. Algne ruumilahendus pärineb 15. sajandi algusest, ruum restaureeriti põhjalikult 18. sajandi teisel poolel ning kohandati Mustpeade vennaskonna poolt viimati ümber aastatel 1921-1922. Sellest perioodist pärineb ka saali tänane üldilme. Saali seinu katavad spetsiaalselt sellele saalile valmistatud tumedaks peitsitud puitpaneelid, mis valmistati Tallinnas asunud A. M. Lutheri mööblivabrikus. Vastu saali põhjapoolset seina paiknevad kaks tumesinist neorenessanss-stiilis rooskahheliga kaunistatud ahju (valmistatud eritellimusel Turus), lage ehivad Berliinist tellitud 12-lambilised kroonlühtrid. Olavi saali  – Tallinna gootika kroonijuveeli – peetakse üheks parima akustikaga kammersaaliks kogu linnas.

OLAVI TUBA

Ruumi suurus 54.18 m2

Fuajeest paremal, paar trepiastet kõrgemal, asub õdus kõrvalruum, millest avanevad suured aknad Pikale tänavale. Aja jooksul erinevaid funktsioone täitnud ruum teenindab tänapäeval kontserdikülastajaid heatasemelise kohvikuna ning on aktiivses kastutuses ka majas toimuvate erinevate ürituste korral.

Lisainfo ja tellimine

Paketi tellimiseks või lisainfo saamiseks võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.