Vajad abi?

Küsi otse reisikonsultandilt!

Külasta ühel reisil kolme põnevat paika Aasias! Edasi-tagasi lennud al 569 € 

Pakkumine lisatud 02.01.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Kas teadsid, et lennupiletit ostes saad parima väärtuse oma raha eest kui külastad ühe reisi raames mitut linna/riiki? Nõnda maksad lendude eest kordades vähem kui igas sihtkohas eraldi piletiga käies.

Käesoleva pakkumise raames saad külastada:

 • ilma viisanõudeta Hiinat ehk Taiwani (Hiina Vabariik).
  Sellelt saarelt leiad kauni looduse, troopilised rannad ja tänapäevased suurlinnad. Samuti on see põnev paik ajaloohuvilistele, sest kui Hiina seaduslik valitsus kommunistide võimuhaaramise eest Taiwanile põgenes, võeti endaga kaasa olulisemad kunstiväärtused läbi Hiina 8000-aastase ajaloo. Tänapäeval on just Taipei „National Palace Museum“ kohaks, kus võib leida parima Hiina ajaloo, kunsti ja kultuuriga seotud esemete kollektsiooni.
 • Hongkongi.
  Endine Briti koloonia on üks Aasia dünaamilisemaid ja elurõõmsamaid linnu. Naudi suurepäraseid ostuvõimalusi, maailma odavaimat Michelini tähega restorani või kasvõi kohalikku versiooni Disneylandist.
 • Pärsia lahe äärset Katari.
  Kuigi tegemist on ühe maailma rikkaima riigiga, on majutuse hinnad seal üllatavalt mõistlikud ja mõnepäevane peatus Dohas alati väga soovitatav.

Lisaks saad lennata maailma absoluutsesse tippu kuuluvate lennufirmade Qatar Airwaysi ja Cathay Pacificuga ning kogeda väga häid lennukeid, sealhulgas Boeingu uusimat mudelit 787 Dreamlinerit.

Hinnad kehtivad reisimiseks aastaringselt (jõulude perioodiks küll saadavus puudub, aga uue aasta alguseks on veel kohti!).
Reisi saab alustada Tallinnast, ent odavaim hinnatase eeldab lendude lõpetamist Helsingis (saabumisaeg lubab samal päeval laevaga koju naasta).
Piletihindades sisaldub kuni 30 kg äraantava pagasi vedu (ilma ühikupiiranguta!) ning rikkalik pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine pikkadel lendudel.

Soodushinnad kehtivad müügiks ja reismiseks tähtajatult, ent lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada. Kõik  broneeringud tuleb piletiks vormistada 24 tunni jooksul ja hinna garanteerib AINULT broneerimisega samal päeval pileti väljaostmine.

Edasi-tagasi lendude hinnad algusega Tallinnast ja lõpuga Helsingis

Reisi saab alustada Tallinnast, ent odavaim hinnatase eeldab lendude lõpetamist Helsingis (saabumisaeg lubab samal päeval laevaga koju naasta).

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Hongkong + Taiwan (Taipei, Kaohsiung või Taichung) + Doha al 569 € +569 p Viisa Päring

Lisavõimalused:

 • Taiwanil võid saabuda ühte linna (nt Taipeisse) ja alustada äralendu teisest linnast (nt Kaohsiungist), hind ei muutu.
 • ​Soovi korral võid reisi raames piirduda ka vaid ühe-kahe Aasia linnaga, hind võib veidi langeda.

 • Kui tagasiteel laevasõit Helsingist Tallinna liiga tülikas tundub, siis +70 € eest on võimalik osta ka lennud kuni Tallinnani.
 • Aasia suurlinnas viibimise ajaks võib osta eraldi pileteid muudesse (nt rannapuhkuse) sihtkohtadesse ja seeläbi oma reisi veelgi rikastada.
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Soodushinnad kehtivad (04.10 teadaoleva seisuga) müügiks ja reisimiseks tähtajatult, ent lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada. Ükskõik milline lennuhind on garanteeritud AINULT juhul kui pilet ostetakse välja broneerimisega samal päeval.
 • Reaalne kohtade saadavus võib teatud ajavahemikel puududa. Eriti puudutab see jõulude-aastavahetuse perioodi. Soovitame olla reisikuupäevades paindlik ja osta pilet pikalt ette. Lisatasu eest on võimalik kasutada kallimaid broneerimisklasse, kus kohti leidub vabamalt.
 • Pakkumise hinnad sisaldavad edasi-tagasi kokku 7-8 lendu. Euroopas toimuvad lennukivahetused Skandiaavias, edasi läheb marsruut läbi Doha ja Hongkongi Taiwanile. Kasutada saab SAS-i, Qatar Airwaysi, Cathay Pacificu ja Dragonairi opereeritavaid lende.
 • Reisi sisse peab jääma vähemalt üks laupäeva ja pühapäeva vaheline öö. Sealjuures võib Doha peatuse pikkuseks olla maksimaalset 4 päeva ja Hongkongi peatuse pikkuseks maksimaalselt 14 päeva. Taiwanil viibimise aega piiravad vaid viisareeglid (viisavaba kuni 90 pv) ja asjaolu, et tehniliselt saab lende ette broneerida maksimaalselt 360 päeva.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Piletit ei ole lubatud ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on lubatud kohtade olemasolul enne muudetava lennu väljumist. Tasuda tuleb lennufirma muutmistrahv 165 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
  Ettenägematute plaanimuutuste puhuks osta kindlasti reisitõrkekindlustus!
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 02.01.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust. Eraldi piletitega reisides on oluline, et kindlustus pakuks kaitset ka võimalike graafikumuutuste vastu.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 • kuni 11 a (kaasa arvatud) vanused lapsed saavad soodustust ca 70 € täiskasvanu hinnast (lapse pilet maksab al 499 €)
 • alla 2 a sülelaps maksab pileti eest 99 € ilma õiguseta eraldi istekohale. Kuna soodustus on tavalisest väiksem ja tegemist väga pikkade lendudega, soovitame ka sülelapsele pigem eraldi istekoht osta (makstes tavalise lapsehinna).

Kõik pakkumises nimetatud siht- ja transiitriigid on Eesti kodanikelelühiajaliseks külastuseks viisavabad.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peab Aasia riikidesse saabumisel jääma üle 6 kuu.

Viisavabaduslepingu olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Pikki lende opereeriv Qatar Airways on 2017. aasta maailma parim lennufirma (www.worldairlineawards.com).
Eestist pindalalt 4 korda väiksemal Kataril on rikkalikud nafta- ja gaasivarud ning sealt saadud rahaga on paarikümne aastaga nullist üles ehitatud suurepärane lennukompanii. Tegemist on tõesti hea teenindusega ettevõttega. Seda kinnitavad kõige paremini kasutajate kommentaarid, millega võib tutvuda siin.
Loomulikult käib piletihinna sisse täisteenindus ja personaalse meelelahutussüsteemi kasutus pikkadel lendudel. Kogu marsruudi vältel on tasuta kuni 30 kg äraantava pagasi vedu.

Enamik pakkumise raames kasutatavaid lennufirmasid kuuluvad Oneworldi allianssi, ehk lennates saab koguda punkte näiteks meie turul levinud Finnair Plus – kaardile.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.

 

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Soodsad otselennud Tallinnast 20 Euroopa linna hinnaga al 39.90 €/üks suund ja al 94.90 €/edasi-tagasi.

Pakkumine kehtib kuni 27.05.2018.

Nordica
Sooduspakkumine
al 94.9
New York ja Florida

Soodsad USA lennud jälle saadaval! New York alates 399 €, New York + Florida alates 499 €.

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutuseks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada.

Soodsalt USAsse!
New York ja Florida
al 399
või al 36 €/kuu

Lennupiletid muinasjutulisse Dubaisse on sügis- ja talvekuudeks saadaval uskumatult soodsa hinna eest.

Hinnas ka kuni 40 kg äraantava pagasi vedu ja istekoha reserveerimise võimalus!

Odavalt Dubaisse!
Edasi-tagasi lennud
al 299
või al 27 €/kuu

Estravelil on hea meel pakkuda soodsaid hindu nii Tallinn-London (Gatwick) otselendudele kui teistele EasyJeti marsruutidele üle Euroopa.

EasyJeti lennud Estravelist
Küsi pakkumist

Estravelil on heameel pakkuda Euroopa suuruselt kolmanda odavlennufirma Norwegiani pileteid, mille hinnad on enamasti väga soodsad.

Norwegian
Piletid Estravelist
Küsi pakkumist
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!