Külasta ühel reisil ülieksootilist Vaikse ookeani saart, Uus-Meremaad ja Katari

Pakkumine lisatud 07.02.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Kasuta Touresti eripakkumist ja külasta harvanähtavalt hea hinnaga nii ühte eksootilist Vaikse ookeani saart, ülipõnevat Uus-Meremaad kui Katari pealinna Dohat! Kevadised edasi-tagasi lennud al 1199 €!

Fidži, Tonga, Uus-Kaledoonia, Cooki saared, Tahiti… Need on paigad, kuhu Euroopa turist harva satub ja kus ka Su naaber veel tõenäoliselt käinud ei ole.

Pikki lende opereerib maailma parim lennufirma Qatar Airways ja odavaim hinnatase kehtib kui lendu alustatakse Tallinnas ja lõpetatakse Helsingis. Lisatasu eest on võimalikud lennud Tallinnani ka tagasiteel.

NB! 14 535 kilomeetri pikkuse Doha-Aucklandi lennu näol on tegemist hetkel üldse pikima vahemaandumiseta regulaarlennuga maailmas! Edasi-tagasi reisi marsruut on kokku pikem kui maakera ümbermõõt ehk ligi 47 000 km! Seega kujuneb ühe lennukilomeetri maksumuseks alla 3 sendi.

Kõik hinnad lubavad ühel suunal tasuta mõnepäevast (kuni 96 tundi) peatust nüüdseks viisavaba Katari pealinnas Dohas. Soovitame ka seda võimalust ilmtingimata kasutada. Sest esiteks on tegemist põneva ja samas vähemalt majutuse poolest üsna taskukohase paigaga. Ja teiseks parandab peatuse tegemine oluliselt odavamate lennukohtade saadavust – võimalike reisikuupäevade valik võib  lausa mitmekordistuda! Lennugraafikutest tulenevalt on enamasti parem Katari peatus planeerida tagasitulekusuunale.

Soodsaimal hinnatasemel on saadavust, kui reisi alustada aprillis või mais. Kindlasti on vajalik ülisuur paindlikkus kuupäevades, sest Uus-Meremaa ja Vaikse ookeani saarte vahel toimub ainult üksikuid lende nädalas

Väikesest Pärsia Lahe äärsest riigist pärit Qatar Airways on juba mõnda aega kuulunud maineka Skytraxi uuringu kohaselt maailma absoluutsesse tippu. Eelmisel aastal tunnistati nad meie planeedi parimaks lennufirmaks. Tegemist on ka ühega väga vähestest 5-tärni väärilistest lennukompaniidest maailmas.

Mitmel Qatar Airwaysi lennuliinil saad reisida väga uute ja moodsate lennukitega (Boeing 787 Dreamlinerid, Airbus 350-d ja üleni kahekorruselised Airbus 380-d).

Mõistagi kuulub pikkadel lendudel hinna sisse täisteenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Ka pagasi pärast ei ole tarvis muretseda –  isegi turistiklassis on äraantavat pagasit lubatud kaasa võtta 30 kg ilma ühikupiiranguta.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast ja lõpuga Helsingis

Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti on, ent mitte kauem kui 28.02.2018.

NB! Kõik hinnad sisaldavad tasuta peatuse võimalust nii Aucklandis, Uus-Meremaal kui Katari pealinnas Dohas. Sealjuures ei või peatused olla samal lennusuunal, võid külastada Uus-Meremaad minnes ja Katari tulles või vastupidi. Kataris peatumine parandab oluliselt ka soodsama hinnaklassi kohtade saadavust.

Sihtkoht Hind turistiklassis Lisainfo  
Nadi, Fidži al 1199 € +1199 p Viisa
Noumea, Uus-Kaledoonia al 1199 € +1199 p Viisa
Nuku Alofa, Tonga al 1199 € +1199 p Viisa
Papeete, Tahiti al 1199 € +1199 p Viisa
Rarotonga, Cooki saared al 1199 € +1199 p Viisa

Lisavõimalused:

 • Ühel suunal saad teha kuni 96-tunnise peatuse Katari pealinnas Dohas. Peatumine parandab oluliselt ka soodsama hinnaklassi kohtade saadavust! 
 • Tagasiteel on võimalik 100 € rohkem makstes saada ka lennud kuni Tallinnani, see eeldab eraldi piletite* kasutamist!
 • Pakkumine kehtib reisi alustamiseks aprillis või mais, ent 100–300 € kallimal hinnatasemel võib sarnase reisi teha ka hilisemal ajal (loomulikult välja arvatud jõulude-aastavahetuse perioodi kõrghooaeg!)

* Eraldi piletitega reisides on väga oluline osta lisaks lennupiletile ka reisitõrkekindlustus, millel oleks kaitse võimalike graafikumuutuste vastu. Reisiaegu planeerides tuleks eraldi piletitel jätta kahe lennu vahele vähemalt 2 tundi ning lennu saabumise ja laeva väljumise vahele vähemalt 3 tundi.

Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti on, ent mitte kauem kui 28.02.2018.
 •  Reisi võib reeglite kohaselt alustada kuni 31.05, ent tuleb arvestada, et reaalselt ei ole mitme sihtkoha puhul soodsaimal hinnatasemel saadavust minekuks enne aprilli algust ja tagasitulekuks enne aprilli viimast dekaadi. Kuupäevades tuleb olla paindlik!
 • Pakkumise hinnad kehtivad Tallinnast algavaks ja Helsingis lõppevaks edasi-tagasi lennuks. Kummaski suunas on vajalikud 2-3 lennukivahetust. Pikad lennud kuni Uus-Meremaani peavad olema Qatar Airwaysi opereeritavad, ümberistumistega Dohas. Lühikest Euroopa-sisest ühenduslendu võib opereerida nii Finnair, SAS kui Nordica. Uus-Meremaa ja Vaikse ookeani saarte vahelisi lende võivad opereerida Air New Zealand,  Fiji Airways või Virgin Australia.
 • Piletid tuleb välja osta 24h jooksul pärast broneerimist.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt 4 päeva, kogu reis ei või kesta kauem kui 1 kuu.
 • Sihtkohti kombineerida ei saa, tagasitulek peab algama samalt saarelt, kuhu saabuti!
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast piletite väljakirjutamist ei ole neid ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud enne muudetava lennu väljumist trahvi eest. Tasuda tuleb 230 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa!

Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 07.02.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2–11 a laps saab sõltuvalt sihtkohast soodustust ca 20%.
 • kuni 1 a (k.a.) sülelaps maksab sõltuvalt sihtkohast ca 15% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. NB! Tegemist on ülipikkade lendudega, sestap on kindlasti soovitatav ka sülelapsele eraldi istekoht osta, makstes tavalist lapsehinda.

 

 

 

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks külastuseks viisat ühtegi pakkumises mainitud riiki.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

1994. aastal tegevust alustanud Qatar Airways on Eestist pindalalt 4 korda väiksema Katari rahvuslik lennufirma. Riigil on vaatamata väiksusele rikkalikud nafta- ja gaasivarud ning sealt saadud rahaga on paarikümne aastaga nullist üles ehitatud maailma parim lennufirma.

Tegemist on tõesti hea teenindusega ettevõttega. Seda kinnitavad kõige paremini kasutajate kommentaarid, millega võib tutvuda siin.

Loomulikult käib piletihinna sisse täisteenindus ja personaalse meelelahutussüsteemi kasutus pikkadel lendudel. Kogu marsruudi vältel on tasuta vähemalt kuni 30 kg äraantava pagasiühiku vedu.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee. Võid proovida ka iseteeninduslikku internetibroneeringut aadressil http://lennupiletid.estravel.ee. Iseteeninduskeskkonnas see pakkumine saadaval olla ei pruugi.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Kampaaniahinnad kuni 26.01

Kuni 26. jaanuarini on müügil soodsa hinnaga piletid enam kui 90 sihtkohta üle maailma.

Hinnad kehtivad reisi alustamiseks kuni 10.12.2019.

Turkish Airlines
Üle 90 erineva sihtkoha
al 209
või al 19 €/kuu

Finnairi soodushinnad lendudele Euroopasse ja Aasiasse.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 21.01.2019.

Finnair
Euroopa ja Aasia
al 229
või al 21 €/kuu

Estravel pakub Balil laia valikut Elite Havensi luksusvillasid koos teeninduse, personaalse koka ja privaatse lennujaama transfeeriga.

Bali 
Elite Havensi luksusvillad
al 370
või al 34 €/kuu

Lende saab alustada Tallinnast ja valikus on ka 12 otselendude sihtkohta.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 23.01.2019.

airBalticu suur soodusmüük
al 69

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse ja USAsse läbi Moskva.

Aeroflot
Aasiasse ja USAsse
al 460
või al 42 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!