Kuldkaardi eripakkumine KOHVer kohvikutes 

Estraveli Kuldkaardi ja Platinum Club kaardi ettenäitamisel kehtib Tallinna Lennujaamas asuvates KOHVer kohvikutes eripakkumine: “ostes 2 kuuma jooki saad soodsama tasuta”.

Eripakkumine kehtib kuni 31.12.2021.

NB! Kul Sul Kuldkaarti veel ei ole, saad mobiilse kliendikaardi tasuta vormistada mTaskus, ilma et peaks Estravelist midagi ostma »

 

Kohvikutest lähemalt:

Köök, Kunst ja Kohvikud OÜ on Tallinna Lennujaamas kahe kohvikuga KOHVer Köök ja KOHVer tegutsenud juba 9 aastat.

KOHVer Köök asub Lennujaama avatud alal ja on täis pakitud häid maitseid ja põnevaid elamusi! Pakume hommikusööki, lõunat ja kohvielamusi. Meie lõunasöök saab inspiratsiooni nii kohalikust toidukultuurist kui ka laiast maailmast. Suurem osa tooteid valmib meie oma köögis.

KOHV – Meie kohv ei ole teps mitte lihtsalt kohv, vaid kvaliteetkohv – hoolikalt valitud farmid, veel hoolsamalt sorteeritud oad ja imelised röstmeistrid Rootsist.

TEE – Eestimaised taimeteed otse metsast ja põllult ning eksootilised teesegud Hiinast, Jaapanist ja mujalt. Tule nuusuta, maitse ja naudi!

KOHVer kohvik on ainulaadne kohvik Tallinna Lennujaama sisetsoonis!

Meie süda on kvaliteetne kohv. Pakume kohvi- ja teeklassikuid ning sinna sekka põnevaid kohvikokteile. Samuti ei puudu menüüst populaarsed V60 ja Chemex.

Leiate meid kohe esimese kohvikuna peale turvakontrolli! Võib jääda mulje, et vaatate kellegi elutuppa, kuid me olemegi teadlikult loonud mõnusa ja hubase koha, kus enne lendu kohvi nautida.

Lisaks põnevatele jookidele saab meilt ka värskeid saiakesi, meie enda köögis valminud cookie’sid ja muudki magusat. Lisaks värsked smoothied ja puuviljasalat! Soolase poole pealt pakume ka endavalmistatud võileibu ja salateid. Meie hitt on eriti maitsev kiluvõileib!

Külakostiks saab kaasa soetada vahvaid eestimaiseid meeneid, erinevaid kohvitarvikuid ning Johan&Nyströmi kohviube.

Järgmine kord kui lendad, tule piilu KOHVer-isse!

 

Lisainfo ja tellimine

Kuldkaardi osas lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 350 või saada e-kiri aadressile kuldkaart@estravel.ee.