Lennuseiklus läbi kolme maailmajao al 999 €

Pakkumine lisatud 03.07.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Külasta ühel reisil kuni nelja Põhja-Ameerika linna, Amsterdami ja Ladina-Ameerikat!

Pakume soodsat võimalust külastada ühe reisi raames kuni kuut linna kolmes erinevas maailmaosas: tutvu Hollandi pealinna Amsterdamiga, käi kuni neljas USA ja Kanada idaosa suurlinnas ning vali reisi kaugeim sihtkoht mitme põneva paiga hulgast Kesk- või Lõuna-Ameerikast. Viisasid pole kusagile tarvis ja kohti on lendudele alates augusti teisest poolest.
Pakkumine kehtib mitme eraldi pileti kombineerimisel, ent reisi algus ja lõpp on Tallinnas.

Hinnas sisaldub pardateenindus pikkadel lendudel ja kuni 23 kg äraantava pagasiühiku vedu kogu marsruudi vältel.

Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult. Reisi saab alustada kuni 31.05.2019, kuid jõulude ja aastavahetuse perioodil puudub reaalne saadavus odavaimal hinnatasemel.

NB! Vahepeatuse linnades võivad lennugraafikust või kohtade saadavusest tulenevalt olla vajalikud ööbimised. Kui vahepeatused huvi ei paku, ei pruugi antud pakkumine olla parim variant AINULT Kesk- või Lõuna-Ameerika külastamiseks. Sel juhul tasub osta mõni (tõenäoliselt kallim) pilet, millega on võimalikud kiiremad ühendused.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Lennuseiklus läbi kolme maailmajao

Lisaks lõppsihtkohale saab pikemalt peatuda näiteks järgmistes linnades:

 Amsterdam (Holland ), Toronto (Kanada) ning USAs New Yorgis, Miamis ja Atlantas. 

Aga soovi korral ja väikese või olematu lisatasu eest võib need asendada ka muude Põhja-Ameerika idaosa sihtkohtadega, kuhu Delta Air Lines lendab.

Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult. Reisi saab alustada 16.08.2018–31.05.2019, kuid jõulude ja aastavahetuse perioodil odavaimal hinnatasemel reaalne saadavus puudub.

Kohtade saamine eeldab paindlikkust kuupäevades (võimalusel tasub vältida lendamist nädalavahetusel). 

Lõppsihtkoht Hind Lisainfo  
Belize City, Belize al 999 € +999 p Viisa Päring
Guatemala City, Guatemala al 999 € +999 p Viisa Päring
San Salvador, El Salvador al 999 € +999 p Viisa Päring
San Jose, Costa Rica al 999 € +999 p Viisa Päring
Tegucigalpa, Honduras al 999 € +999 p Viisa Päring
Rio De Janeiro, Brasiilia al 1099 € +1099 p Viisa Päring
Sao Paulo, Brasiilia al 1099 € +1099 p Viisa Päring
Panama City, Panama al 1099 € +1099 p Viisa Päring
Bogota, Kolumbia al 1199 € +1199 p Viisa Päring
Quito, Ecuador al 1199 € +1199 p Viisa Päring
Buenos Aires, Argentina al 1299 € +1299 p Viisa Päring
Lima, Peruu al 1299 € +1299 p Viisa Päring
Santiago, Tšiili al 1299 € +1299 p Viisa Päring

Lisavõimalused:

 • Kõik hinnad sisaldavad mõlema lennusuuna peale kokku 4 pikema peatuse võimalust USA/Kanada idaosas. Ja lisaks ka pikema peatuse võimalusi Amsterdamis soovi korral mõlemas suunas. 
 • Põhja-Ameerikas võib lendu jätkata saabumisega võrreldes erinevast linnast (läbides nendevahelise vahemaa maad mööda või eraldi lennupiletiga). See võimalus maksab 50 €, ent kulutab ära vaid ühe lubatud peatustest ja võimaldab seega reisi geograafiat veelgi laiendada. 

 • Lõuna- ja Kesk-Ameerika linnad on omavahel kombineeritavad. Ehk võid lennata ühte linna ja alustada tagasiteed teisest. Hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • Kui teed Põhja-Ameerikas vähem kui 4 peatust, võib hind veidi langeda.
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult. Reisi saab alustada 16.08.2018–31.05.2019, kuid jõulude ja aastavahetuse perioodil odavaimal hinnatasemel reaalne saadavus puudub. Kohtade saamine eeldab paindlikkust kuupäevades, võimalusel tasub vältida lendamist nädalavahetusel (R–P).
  Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta ja soodsaimal hinnatasemel kohtade saadavust piirata. Hinna garanteerib AINULT broneerimisega samal päeval pileti väljaostmine.
 • Pakkumise hinnad mitme eraldi pileti kombineerimisel Tallinnast algavaks lennuks. Atlandi-ületused ja Ameerika-sisesed lennud peavad olema KLM-i või Delta Air Linesi opereeritavad, Euroopa-sisesteks lendudeks on võimalikud erinevad variandid. Küsi täpsemalt Estraveli reisikonsultandilt!
 • Kummaski suunas on vajalik minimaalselt 2 ümberistumist (nt Amsterdamis ja Atlantas), aga sageli veel ka täiendavad lennukivahetused USA-s.
 • USA ja Kanada transiitlinnades võib pikemalt peatuda, vt täpsemalt hinnatabeli juurest. Alla 24h viibimist transiitlinnas (nt sõiduplaanist või kohtade saadavusest tingitud ööbimise tõttu) peatuseks ei loeta.
 • Broneeritud piletid tuleb reeglite kohaselt välja osta 24 tunni jooksul. Võimalike hinnamuutuste vältimiseks soovitame osta piletid välja broneerimisega samal päeval.
 • Ameerika mandril tuleb viibida minimaalselt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl. Maksimaalselt kohalolekut piiravad sihtriikide viisanõuded ja asjaolu, et tehniliselt saab lende ette broneerida kõige rohkem 330 päeva.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast piletite väljastamist ei saa neid reisija soovil ühelgi juhul tühistada. Kuupäevamuutused võivad mõnede lendude puhul olla trahvi eest võimalikud, minimaalselt tuleb muutmisel arvestada 225 € kuluga.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 02.07.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

 • 2–11 a laste hinnaalandus on sõltuvalt marsruudist 5–10% täiskasvanu hinnast.

 

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks USA külastuseks viisat juhul kui neil on biomeetriline kiibiga pass. Enne reisi tuleb taotleda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.
Kanadat külastades on vajalik sarnande elektrooniline reisiluba, mida saab 7 CAD eest kuni 5 aastaks taotleda siin:
http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta.asp.

Reisiluba on samuti tarvis transiidiks läbi USA, isegi kui sealt kohe edasi lennatakse (kõik antud pakkumise sihtkohad eeldavad transiiti läbi USA). Ühegi pakkumises mainitud Lõuna-Ameerika riigi lühiajaliseks külastamiseks ega pikemate peatuste tegemiseks Euroopas ei ole viisat samuti tarvis.

Vaata täpsemat viisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Pikkadel lendudel on hinna sees pardateenindus ja kogu marsruudi vältel üks kuni 23 kg raskune ühik äraantavat pagasit. USA siselendudel, samuti mõnedel Lõuna-Ameerika sisestel lendudel võib pardateenindus olla tasuline. Lennates saab koguda rohkelt punkte mõne Skyteami lennufirma boonuskaardile (nt KLM Flying Blue).

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee. 

See pakkumine ei pruugi olla saadaval internetibroneeringuna!

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.

 

 

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

UUS!

Araabia Ühendemiraadid on suurepärane koht, kuhu talve- või kevadkuudel sombuste ilmade eest põgeneda.

Pakkumine kehtib kuni 24.11.2018.

Dubai ja Sharjah
Soodsad lennud
al 315
või al 29 €/kuu

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse ja USAsse läbi Moskva.

Aeroflot
Aasiasse ja USAsse
al 460
või al 42 €/kuu

Estravelil on hea meel pakkuda soodsaid hindu nii Tallinn-London (Gatwick) otselendudele kui teistele EasyJeti marsruutidele üle Euroopa.

EasyJet
Piletid Estravelist
Küsi pakkumist

Estravelil on heameel pakkuda Euroopa suuruselt kolmanda odavlennufirma Norwegiani pileteid, mille hinnad on enamasti väga soodsad.

Norwegiani lennud Estravelist
Küsi pakkumist

Tallinna Lennujaama äriklassi lounge pakub Sulle mõnusat ja privaatset keskkonda, kui soovid lendu oodates tööd teha, reisiplaane pidada või lihtsalt lõõgastuda – seda nii üksi kui ka koos reisikaaslastega.

Tallinna lennujaam
Äriklassi lounge
Küsi pakkumist
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!